Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

06.04.2018
Bezpłatne zajęcia edukacyjne na Politechnice Warszawskiej

Po sukcesie zajęć edukacyjnych realizowanych w ubiegłych latach, w tym roku również mamy przyjemność zaprosić naszych uczestników na bezpłatne zajęcia edukacyjne na Politechnice Warszawskiej.

Zajęcia odbędą się 14 kwietnia 2018 roku (sobota) w dwóch blokach godzinowych: 10:00-11.30 oraz 11:45-13:15.

Tematyka zajęć:
Jak lata samolot - zajęcia dla dzieci z roczników 2003-2005 - prezentacja zjawiska siły nośnej, wyjaśnienie działania skrzydła, warsztaty z aerodynamiki;
Stworzenie manipulatora - zajęcia dla dzieci z roczników 2003-2005 - tworzenie manipulatora zrobionego z przedmiotów codziennego użytku. Elementy druku 3D na prototypowej wersji i zapoznanie z tą technologią;
Odnawialne źródła energii - zajęcia dla dzieci z roczników 2006-2008 - budowanie obwodów z paneli fotowoltaicznych lub budowanie baterii z owoców.

Zajęcia odbędą się na terenie Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej przy Placu Politechniki 1.

Zgłoszenia rezerwacyjne na wszystkie zajęcia przyjmujemy wyłącznie przez panel on-line od dnia 7 kwietnia 2018 (sobota) od godziny 09:00. Przed tą datą zajęcia nie będą widoczne w panelu rezerwacyjnym.

Przy składaniu rezerwacji prosimy wybrać w panelu "rezerwacje on-line" na naszej stronie internetowej poniżej opisane parametry:
Rok: 2018
Sezon: lato
Miejsce wyjazdu: Bezpłatne zajęcia edukacyjne PW
Obóz: w zależności od wybranej tematyki: "Jak lata samolot", "Stworzenie manipulatora" lub "Odnawialne źródła energii". Godzina: w zależności od wybranej: 10.00 – 11.30 lub 11.45 – 13.15

W trakcie wszystkich zajęć edukacyjnych będzie wykonywana dokumentacja fotograficzna. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na wykonywanie dzieciom zdjęć z wydarzenia i ich późniejszą publikację w naszych materiałach, na stronie internetowej i na Facebooku, prosimy o nie składanie rezerwacji.

Wszelkie informacje dotyczące miejsca spotkania otrzymają Państwo w mailu potwierdzającym rezerwację. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, w przypadku rezygnacji prosimy o jak najszybsze powiadomienie Biura Obsługi Klienta lub samodzielne usunięcie rezerwacji w panelu rezerwacyjnym, co umożliwi skorzystanie z zajęć dzieciom oczekującym na miejsca.

Zapraszamy wszystkie chętne i ciekawe świata dzieci oraz młodzież!