Dzień dziecka na campach -
Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Unia Europejska
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

06.06.2019
Dzień dziecka na campach

Jak co roku na nasze Campy – w Tardzie, Serwach, Radkowie, Kruklankach i Drawie zaprosiliśmy dzieci z najbliższej okolicy oraz dzieci naszych pracowników, aby wspólnie świętować Dzień Dziecka.

Tarda

W ostatni weekend na campie odwiedzili nas uczniowie ze szkoły z Frygnowa. W niedziele natomiast dzieci z okolicznych miejscowości. Zajęcia odbywały się na całym ternie ośrodka. Pogoda pozwoliła nam wykorzystać wszystkie zaplanowane atrakcje. Na koniec jak co roku odbyło się wspólne ognisko.

Radków

W zajęciach uczestniczyły dzieci pracowników ośrodka oraz uczniowie z pobliskiej szkoły. W ramach imprezy przeprowadzone zostały zajęcia łucznicze, intercross, tchouckball, frisbee Ultimate oraz ścianki wspinaczkowej. Dzieci miło i aktywnie spędziły sobotnie popołudnie. Dostały również słodki poczęstunek, bo czym bez niego było by Dzień Dziecka

Junior

Camp Junior przygotował wiele atrakcji dla najmłodszych. Dzieci były zachwycone rejsem po jeziorze naszą "Zmorą Juniora" oraz malowanie buziek. Na zakończenie wspólnie zasiedliśmy do ogniska.

Drawa

Głównymi atrakcjami tego dnia był park linowy, zajęcia z łucznictwa, krótkie wyprawy na kajakach oraz świetnie przeprowadzone gry świata. Wszyscy bardzo chętnie korzystali z przygotowanych atrakcji pod czujnym okiem naszych instruktorów oraz rodziców.

Serwy

Na Serwach z kolei, najmłodsi uczestnicy najchętniej bawili się na ośrodkowym placu zabaw. Po dwóch blokach zajęciowych dzieci otrzymały tradycyjny już lodowy deser. Dzień pełen wrażeń zakończyliśmy na wszystkich campach poczęstunkiem przy wspólnym ognisku.