Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

10.06.2016
Dzień Dziecka na Campach CHRIS

W tym roku na trzy nasze Campy – w Tardzie, Serwach i Radkowie zaprosiliśmy dzieci z najbliższej okolicy oraz dzieci naszych pracowników aby wspólnie świętować Dzień Dziecka.Najwcześniej zaczął Camp Tarda. Już w sobotę 29 maja gościł po raz 4 dzieci z okolicznych miejscowości. Od godziny 10:00 rozpoczęły się zajęcia w 9 grupach.Dzieci brały udział w zajęciach z łucznictwa, wspinały się na parku linowym oraz pływały na kajakach turystycznych.Pomiędzy zajęciami dzieci posiliły się ciastem upieczonym przez naszą kuchnię.Całą imprezę jak co roku zakończyliśmy ogniskiem na 100 kiełbasek!Dziękujemy Dzieciom i zapraszamy za rok!

Relacja z Campu Tarda TUTAJ


 

Radkowski Dzień Dziecka przebiegał pod hasłem: aktywnie, ambitnie, twórczo. Na najbardziej ambitnych czekały drobne nagrody. Słońce potęgowało radosną atmosferę.Młodzi nieokiełznani z Radkowa i okolic wzięli udział w łucznictwie, wspinaczce oraz ceramice na I bloku oraz głównie w kajakarstwie na II bloku.Przeogromna grupa dzieci i rodziców chętnych na zajęcia z kajaków zaskoczyła instruktorów. A każdy otrzymał szansę wzięcia udziału, jak widać na zdjęciach TUTAJ.

Zalew szybko „zaczerwienił się” kajakami. Co prawda utworzenie tratwy zajęło mnóstwo czasu, ale finalnie udało się :)
Wszystko przebiegło w bardzo przyjemnej atmosferze. Poczęstunek w postaci hot-dogów i naszej roboty rogalików, wraz z cukierkami umilił dzieciom pobyt.
Na koniec tradycyjnie krótkie ognisko z wręczeniem nagród dla pięciorga najbardziej zaangażowanych dzieci.
Najmilszym zaskoczeniem były kwiaty od dzieci i rodziców. A największą radością – uśmiechy uczestników Dnia Dziecka w Radkowie.

W Serwach, jak w poprzednich latach, zorganizowaliśmy Dzień Dziecka dla dzieci naszych pracowników oraz dzieci z pobliskich miejscowości.

Atrakcjami tego dnia były zajęcia pod okiem naszej profesjonalnej kadry – rejs DZ-tą, canoe, kajaki BB, strzelanie z łuku oraz zajęcia w parku linowym i na ściance wspinaczkowej.
Dopisała pogoda i frekwencja – 45 uczestników. Zajęcia rozpoczęliśmy o godzinie 10-tej,  po dwóch blokach zajęciowych zaprosiliśmy naszych uczestników na poczęstunek i tradycyjny już  lodowy deser. Następnie po krótkim odpoczynku odbył się jeszcze jeden blok zajęciowy.

O godzinie 15 -tej na pożegnalnym apelu wręczyliśmy drobne upominki  a w najbliższym tygodniu, każdy uczestnik otrzyma pamiątkową płytkę ze zdjęciami.
Przekazujemy podziękowania od rodziców dla prowadzących zajęcia instruktorów oraz dla Właścicieli Ośrodka.  A z naszej strony dziękujemy kadrze prowadzącej zajęcia:

Fotorelacja z Serw do obejrzenia TUTAJ.