Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

06.06.2017
Dzień Dziecka na campach CHRIS

Jak co roku na nasze Campy – w Tardzie, Serwach ,Radkowie, Kruklankach  i Drawie zaprosiliśmy dzieci z najbliższej okolicy oraz dzieci naszych pracowników ,aby wspólnie świętować Dzień Dziecka.                                                                Dzień Dziecka na Campie Tarda rozpoczął się już od wczesnych godzin porannych. Dzieci od godziny 8:30 zjeżdżały się do nas autokarami. Tuż po przybyciu wszystkich świętujących podzieliliśmy się szybciutko na grupy i już o 9:00 ruszyliśmy na pierwsze atrakcje. Kajaki turystyczne, kajaki bez burtowe, canoe, park linowy oraz zajęcia z łuków -tych wszystkich przyjemności można było spróbować pod czujnym okiem instruktorów. Pierwszy raz pojawiły się również zajęcia z małych żaglówek czyli Topazów - dwie najstarsze grupy mogły w nich uczestniczyć - nie było łatwo, ale daliśmy radę.Całą zabawę zakończyliśmy przy dużym ognisku z kiełbaskami oraz stołem uginającym się od pysznych ciast. Pogoda dopisywała przez cały dzień. W tym roku Camp gościł całą szkołę z miejscowości oddalonej od Tardy 7 km – Słonecznika.

Dziękujemy i zapraszamy za rok!

Relacja z Campu Tarda TUTAJ


     

 

W Radkowie podczas świętowania Dnia Dziecka pogoda była idealna, słońce wysoko na niebie, delikatny wiaterek dla ochłody, a wszystko to w sąsiedztwie malowniczych gór Stołowych. Uczestnicy imprezy podczas trwania całego dnia mieli do wyboru zajęcia z łucznictwa, na kajakach bez burtowych oraz na ściance wspinaczkowej. Pomiędzy zajęciami, na naszych gości czekał słodki poczęstunek, a całą imprezę zwieńczyliśmy ogniskiem, na którym nasi goście mogli się posilić po dniu pełnym wrażeń i aktywności . Wszystkie dzieci były zachwycone zajęciami i  duża część obiecała nam, że zobaczymy się w przyszłym roku.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Zatem do zobaczenia!

Relacja z Campu Radków TUTAJ

 

W Serwach Dzień Dziecka rozpoczęliśmy o godzinie 10-tej dwoma blokami zajęciowymi : wodnym i lądowym – do wyboru. Głównymi atrakcjami tego dnia były zajęcia pod okiem naszej profesjonalnej kadry tj. rejs DZ-tą,  kajaki bez burtowe, strzelanie z łuku oraz zajęcia w parku linowym i na ściance wspinaczkowej.  Przez cały czas trwania imprezy dopisywała  piękna, słoneczna pogoda . Pod koniec dnia zaprosiliśmy Naszych Uczestników na słodki poczęstunek i  pyszny lodowy deser. Na pożegnalnym apelu wręczyliśmy drobne upominki  a w najbliższym  tygodniu, każdy uczestnik otrzyma grupowe pamiątkowe zdjęcie.

Relacja z Campu Serwy TUTAJ

 

Na Camp Junior w tym wyjątkowym dniu przybyło 25 dzieci, głównie 4-6 klasy z lokalnej szkoły podstawowej, ale byli też młodsi i kilkoro opiekunów. Dodatkowym gościem uroczystości z okazji Dnia Dziecka wójt gminy Kruklanki wraz z rodziną. Po krótkim przywitaniu instruktorzy od razu zabrali ekipę na zajęcia – najpierw kajaki, a później strzelanie z łuku i Tchoukball. Na zakończenie imprezy było ognisko z kiełbaskami i mnóstwem słodyczy. Ognisko urozmaicił pokaz psich sztuczek – poprowadzony przez instruktorkę Kaję i jej wiernego psa Rolla J Było też pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników którzy dodatkowo dostali płytkę ze zdjęciami z przebiegu wszystkich atrakcji .

Relacja z Campu Junior TUTAJ

 

W Drawie w świętowaniu Dnia dziecka uczestniczyło 20 dzieci przybyłych z okolicznych miejscowości .       Głównymi atrakcjami tego dnia był park linowy, zajęcia z łucznictwa, krótkie wyprawy na kajakach oraz świetnie przeprowadzone gry świata.  Wszyscy bardzo chętnie korzystali z przygotowanych atrakcji pod czujnym okiem naszych instruktorów oraz rodziców. Koniec dnia został uwieńczony  wspaniałym ogniskiem z kiełbaskami oraz popcornem.

Relacja z Campu Drawa TUTAJ