Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

09.05.2017
Fotorelacja - Rodzinne Campy Majowe CHRIS 2017

Choć pogoda majowa nas nie rozpieszcza, tegoroczne majówki można zaliczyć do naprawdę udanych. W tym roku odwiedziło nas niemal dwukrotnie więcej gości niż w roku ubiegłym, zadebiutował również nasz najnowszy Camp Drawa w roli organizatora rodzinnego wypoczynku majowego. Państwu dziękujemy za tak liczne uczestnictwo i współtworzenie przemiłej, serdecznej atmosfery na każdym z campów. Zapraszamy do krótkich relacji wprost spod pióra majówkowych kierowników i uczestników:


Majówka na Campie DRAWA
Pogoda dopisała! Każdy dzień spędzony na Campie Drawa witał nas słońcem . Udało się zrealizować wszystkie zaplanowane zajęcia. Największym zainteresowaniem cieszyły się okoliczne trasy rowerowe oraz gry zespołowe. Park linowy równie szybko stał się nie lada atrakcją,  ponad 63-metrowy zjazd na tyrolce był oblegany na każdych zajęciach. Gdy udało się zebrać kilka par rąk do wiosłowania, wyruszyliśmy w rejs smoczą łodzią.  Wieczór przy ognisku z pieczeniem kiełbasek przyciągnął zarówno  tych starszych jak i młodszych, a  wieczorna gra „GANGSTERZY” zaangażowała całe rodziny. Tym samym pierwszą majówkę w historii Campu  Drawa uważamy za udaną!
Galeria z DRAWY tutaj -> http://www.chris.com.pl/galerie/majowka-camp-drawa-2017/Majówka na Campie TARDA
Już po raz kolejny odbyła się Majówka w Tardzie.
Znajome twarze zjeżdżały się od soboty od godzin wieczornych.
Niestety pierwszego dnia pogoda nie była łaskawa, więc wypoczynek zaczęliśmy od apelu powitalnego i DYSKOTEKI!
W kolejne dni było już lepiej, słonko wychodziło nieśmiało między chmurami jednak wiatr dawał o sobie znać.
Podczas majówki odwiedziło nas 115 osób.
Przez tydzień odbywały się różne zajęcia na wodzie, w powietrzu, na lądzie, na grzbiecie, graliśmy w gry terenowe, zakłady, ogniskowaliśmy a na koniec w czwartek odbył się konkurs Mistrza Kuchni. Wygrało PYSZNE TIRAMISU!
W sobotnie popołudnie niechętnie opuścili nas ostatni goście, zapowiadając się jednocześnie  już za rok :)
Do zobaczenia !
Galeria z TARDY tutaj -> http://www.chris.com.pl/galerie/majowka-camp-tarda-2017/Majówka na Campie SERWY
W Serwach po raz kolejny przebojem okazały się  przyrodnicze zajęcia edukacyjne pod wodzą doktora Michała Skierczyńskiego. W tym roku wybraliśmy się zarówno na wyprawę rowerową jak i pieszą, tak aby i najmłodsi majówkowicze bez trudu mogli uczestniczyć w wędrówce. Uzbrojeni w lornetki zgłębialiśmy tajniki przyrody Puszczy Augustowskiej. Udało się poobserwować parę bielików na wyspie, co ogromnie zainteresowało wszystkich uczestników niezależnie od ich wieku.
Podczas majówki dzieci z zaangażowaniem grały w palanta i flagi na przyjemnie nasłonecznionym boisku. Rodzice z przyjemnością pożeglowali w Tatooine po pięknym i cichym jeziorze Serwy. Indywidualne  zawody łucznicze zgromadziły niemal wszystkich najmłodszych jak i nieco starszych. Były również ogniska, dużo wspólnej zabawy a w niedzielę, poniedziałek i środę – dodatkowo piękne słońce.
Galeria z SERW tutaj -> http://www.chris.com.pl/galerie/majowka-camp-serwy-2017/Majówka na Campie RADKÓW
Tegoroczna Majówka w Radkowie powitała uczestników pięknym słońcem i orzeźwiającym górskim powietrzem.Już w pierwszy dzień odbyło się pieczenie kiełbasek na ognisku w towarzystwie grillowanej karkówki. Pod wieczór zaczęło delikatnie padać ale nawet deszcze nie powstrzymał nas od kontynuowania integracyjnego ogniska.
Drugi dzień Majówki rozpoczął się znakomicie. Pełni siły uczestnicy stawili czoło podczas dnia takim wyzwaniom jak ścianka wspinaczkowa, łucznictwo, rozgrywki frisbee, zumba. Niektórzy z nich pokonali rowerami trasę do przepięknych Wambierzyc i Broumova. Dla artystycznych dusz przygotowaliśmy zajęcia z rękodzieła, podczas których uczestnicy przygotowywali stroje czarownic na niedzielny wieczór. Dzień został zakończony wspólnym wyjazdem do Czech, do miejscowości Bożanow gdzie Majówkowicze mieli okazję uczestniczyć w tradycyjnym czeskim obrzędzie „Palenia czarownic”. Z racji świetnie przygotowanych przez nas stroi na Campie, zgarnęliśmy wszystkie możliwe nagrody podczas tegorocznych konkurencji!
Dzień trzeci - znowu przywitani słońcem ruszyliśmy do akcji. Niektórzy się wspinali, niektórzy celowali do tarczy. Swoich sił spróbowali również mistrzowie „ping-ponga” podczas turnieju tenisa stołowego. Część majówkowiczów zwiedzała miejsca takie jak kopalnia w Nowej Rudzie, Zamek Książ, Podziemne Miasto Osówka, czy Muzeum Zabawek w Kudowej – Zdrój. Uwieńczeniem wieczoru była gra Gangsterzy. Dzięki naszym dzielnym uczestnikom uratowaliśmy Camp przed zagładą Złoczyńców ukrytych w różnych zakamarkach naszego ośrodka. Emocje niezapomniane!
Dzień czwarty - troszkę ponury i deszczowy pod względem pogody, ale to nie przeszkodziło nikomu uśmiechać się  i wejść z energią w nowy dzień. Uczestnicy rozegrali mecz piłki nożnej i koszykówki. Odbył się również turniej na torze łuczniczym. Po pysznej i różnorodnej jak zawsze kolacji odbyła się walka 5 drużyn o zwycięstwo w zakładach. Pękały balony, lała się woda, kwasiły się miny od cytryny, a stopy rozrywały gazety na strzępy. Po zaciętej dwu godzinnej walce w końcu wyłoniliśmy zwycięzców, którzy na następny dzień zajadali się pysznymi pucharami lodowymi w nagrodę.
Dzień piąty, ostatni dzień majówki. Dzień pożegnań, uścisków, ostatnich wymian numerów telefonów. Zajęcia z rękodzieła, gier zespołowych, ścianki, rowerów - zostały zakończone ostatnim majówkowym obiadem. Uczestnicy ruszyli w powrotną drogę do domu. Mamy nadzieję, że nie jednemu zakręciła się łezka w oku, ze opuszcza nasz Camp Radków. My również będziemy tęsknić. Do zobaczenia!

Galeria z RADKOWA tutaj -> http://www.chris.com.pl/galerie/majowka-camp-radkow-2017/Zapraszamy za rok!

Zespół CHRIS