Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

09.05.2018
Fotorelacja - Rodzinne Campy Majowe CHRIS 2018

Każdy dzień spędzony na Campach witał nas promieniami słońca. Udało się zrealizować wszystkie zaplanowane zajęcia w ośrodkach. Majówkę w tym roku należy zaliczyć do udanych wyjazdów.

Na Campie Radków dużym zainteresowaniem cieszyły się okoliczne trasy rowerowe oraz gry zespołowe. Najmłodsi uczestnicy chętnie wybierali ściankę wspinaczkową oraz zajęcia rękodzielnicze. W  szczególności przygotowania na „Noc czarownic" w pobliskim Bożanowie obfitowały w różnorakie pomysły na stworzenie unikalnego stroju doborowej wiedźmy. Łucznicy mieli możliwość odkrycia w sobie talentu Wilhelma Tella co owocowało bardziej lub mniej celnymi strzałami w przysłowiową dziesiątkę. Słoneczna pogoda sprzyjała również rodzinnym wycieczkom na Szczeliniec oraz Błędne Skały. Ci, którzy chcieli wybrać się trochę dalej chętnie odwiedzali „Skalne Miasto" w miejscowości Andrszpach z cudownie turkusowym jeziorem.

FOTORELACJA bit.ly/Majówka_Radków_2018

Majówka w Kruklankach rozpoczęła się spływem kajakowym, uczestnicy mieli okazję płynąć jedną z zabytkowych śluz znajdujących się przy jeziorze Gołdapiwo. W kolejnych dniach rodziny goszczące Camp Junior brały udział w kuchennych rewolucjach oraz rodzinnej majsterce, dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia z łuków. Jedną z najciekawszych atrakcji wieczornych był rodzinny turniej, w którym trzeba było wykazać się zarówno sprytem, jak i sprawnością fizyczną. 

FOTORELACJA bit.ly/Majówka_Kruklanki_2018

Na Campie Serwy podczas majówki dzieci z zaangażowaniem grały w palanta i piłkę nożną na nasłonecznionym boisku. Rodzice z przyjemnością pożeglowali po pięknym i cichym jeziorze Serwy. Przebojem w tym roku okazał się rodzinny spływ kajakowy. Były również ogniska, dużo wspólnej zabawy a do tego codzienna dawka słońca. 

FOTORELACJA http://bit.ly/Majówka_Serwy_2018

Na Campie Tarda każdy z uczestników majsterkował i tworzył niesamowite dzieła z drewna i korzystał ze wszystkich atrakcji dostępnych na wodzie, lądzie i powietrzu. Po kolacji natomiast wszyscy brali udział w zajęciach wieczornych, które każdego dnia były inne: zakłady, ognisko czy w grze Gangsterzy. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się „kadrowe" zagadki, które głównie, choć nie tylko, angażowały małych uczestników majówki. 

FOTORELACJA bit.ly/Majówka_Tarda_2018

Dziękujemy Państwu za tak liczne uczestnictwo i współtworzenie przemiłej, serdecznej atmosfery na każdym z campów. Zapraszamy do obejrzenia pełnej relacji z poszczególnych Campów!

Zapraszamy za rok!

 Zespół CHRIS