Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

14.04.2020
II Raport - Lato 2020

Drodzy Przyjaciele Campów CHRIS,

W ciągu ostatnich tygodni otrzymaliśmy od Was bardzo dużo ciepłych słów, przeczytaliśmy wiele poruszających e-maili i doświadczyliśmy niesamowitej solidarności. Jesteśmy wzruszeni i chcemy podziękować za tak ogromne wsparcie!

Jak wygląda sytuacja na dzień dzisiejszy? Obecnie nikt nie jest w stanie przewidzieć, jak będzie wyglądało lato. Uprzedzając Wasze pytania i komentarze – znamy dzisiejszą wypowiedź ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Jest to wstępna opinia Pana ministra, która jak sam stwierdził w zależności od rozwoju sytuacji może ulec zmianie.

My pozostajemy optymistami i mamy nadzieję, że niebawem będziemy mogli otworzyć Campy. Oczywiście z wprowadzonymi nowymi procedurami postępowań zdrowotnych i innymi środkami zapobiegawczymi. Prace nad dostosowaniem tychże procedur są już w toku.

Dzięki Waszemu wsparciu przetrwamy ten trudny czas. Warto, bo wszyscy wiemy, jak ważne są campowe wyjazdy dla naszych dzieci. Bo właśnie dziś nasze dzieci, bardziej niż kiedykolwiek do tej pory narażone są na przeciążenie techniką cyfrową oraz na brak ruchu i kontaktu z przyrodą. Dlatego Camp, jako miejsce w którym najważniejsze są kontakty społeczne, poczucie wspólnoty, kontakt z naturą oraz nowe przyjaźnie to doskonałe miejsce, aby odzyskać siłę po tym męczącym i stresującym kryzysie.

Wakacji bez dzieci na Campach po prostu sobie nie wyobrażamy!

 

CO BĘDZIESZ MÓGŁ ZROBIĆ JEŚLI JEDNAK ZA DWA MIESIĄCE WAKACJE ZOSTANĄ ODWOŁANE
(zgodnie ze specustawą COVID-19 z dnia 31-03-2020)


1. WYBÓR VOUCHERA O RÓWNOWARTOŚCI ZALICZKI NA INNY OBÓZ / IMPREZĘ
Możesz wybrać VOUCHER o wartości wpłaconej zaliczki do wykorzystania na dowolną imprezę CHRIS. Ustawa przewiduje, że VOUCHER można wykorzystać w terminie 1 roku od daty odwołanego obozu. My dodatkowo przedłużamy termin wykorzystania VOUCHERA do końca wakacji 2021. Drugim udogodnieniem z naszej strony jest nadanie wszystkim osobom decydującym się na VOUCHER jednorazowego statusu Diamentowej Rybki upoważniającego do wcześniejszych, przedterminowych zapisów na wybraną imprezę (ferie, majówkę, camp, obóz).
Co bardzo istotne, voucher w okresie 1 roku jest objęty ochroną ubezpieczeniową oraz Turystycznym Funduszem Gwarancyjnym dokładnie tak samo, jak wszelkie wpłaty z tytułu imprez turystycznych.

2. REZYGNACJA Z OBOZU
Możesz zrezygnować z rezerwacji w dowolnym momencie mając gwarancję zwrotu 100% wpłaconej zaliczki. Nie ma żadnych potrąceń przewidzianych w naszych standardowych Warunkach Uczestnictwa (pkt. 4.1). Organizator zgodnie ze specustawą z dnia 31 marca 2020 r. ma 180 + 14 dni na proces zwrotu pełnej zaliczki.