Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

23.10.2018
Informacja - Muszyna Zima 2019 (aktualizacja 23.10.2018)

Szanowni Państwo,

W ostatnich dniach otrzymaliśmy od Zarządu Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Muszyna informację, że w sezonie zimowym 2018/2019 kolejka krzesełkowa "Szczawnik" nie będzie uruchomiona. W konsekwencji czynna będzie wraz ze swoimi wyciągami stacja Wierchomla bez Szczawnika. Powodem są znaczne zniszczenia infrastruktury wyciągowej i narciarskiej dokonane w trakcie prowadzonych prac leśnych na terenach przyległych do tras zjazdowych Szczawnica. Taka decyzja ma duży wpływ na organizację szkolenia narciarskiego i snowboardowego jaki zaplanowaliśmy na zimę 2019 i stawia nas w bardzo trudnym położeniu. Wymusza na nas zmiany związane z logistyką.
Podejmując pod dużą presją czasu, decyzje o wprowadzeniu zmian, kierowaliśmy się przede wszystkim tym aby nie ucierpiała jakość szkolenia prowadzonego na stoku.
W związku z zamknięciem Szczawnika i wynikającymi z tego tytułu utrudnieniami w przeprowadzeniu szkolenia dla grup początkujących i najmłodszych te będą pierwsze dni odbywały naukę w stacji narciarskiej Tylicz-Ski. Duża ilość łatwych i szerokich tras w połączeniu z ciągle rozwijającą się siecią wyciągów będzie bardzo dobrym rozwiązaniem dla narciarzy i deskarzy, którzy stawiają pierwsze kroki na śniegu. Dojazd na stok będzie trwał ok. 20 minut. Kolejne dni szkoleniowe przeprowadzimy na stokach Wierchomli.
Grupy starsze i dobrze jeżdżące, zarówno narciarskie jak i snowboardowe, będą jeździły na doskonale nam znanych z lat wcześniejszych stokach Wierchomli. Z Muszyny do stacji Wierchomla będziemy dojeżdżać codziennie autokarami. Czas dojazdu do 40 minut.
Zarówno dla grup młodszych jak i starszych długość zajęć na stoku i jakość ich prowadzenia nie zmienia się.
Zdajemy sobie sprawę, że wydłużony, w stosunku do oferowanego w katalogu, czas dojazdu na stok oraz niemożność skorzystania z tras na stoku Szczawnik możecie Państwo odczuć jako zmiana oferty, na którą nie wyrażacie zgody. W takim wypadku możecie Państwo odstąpić od zawartej z nami umowy. W takim przypadku prosimy o wiadomość mailową lub listowną w ciągu kolejnych 14 dni tj. do 06.11.2018r. z podaniem numeru konta, na które zostanie zwrócona pełna wpłacona przez Państwa kwota.
W przypadku akceptacji zmiany również prosimy o potwierdzenie drogą mailową w ciągu 14 dni tj. do dnia 06.11.2018r.
Za zaistniałą sytuację wszystkich Państwa przepraszamy.
 
Z poważaniem
Zespół CHRIS