Informacje dotyczące odprawy LATO 2019 -
Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Unia Europejska
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

05.07.2019
Informacje dotyczące odprawy LATO 2019

Szanowni Państwo,
W najbliższą niedzielę, 7 lipca spotykamy się na parkingu Ptak Warsaw Expo przy Alei Katowickiej 62 w Nadarzynie, skąd wyjeżdżamy na obozy letnie. Na parking wjeżdżamy wjazdem nr 1. 

1. ORGANIZACJA ZBIÓRKI
Prosimy o zapoznanie się z PLANEM PARKINGU oraz przybycie na zbiórkę zgodnie z godziną podaną w GRAFIKU WYJAZDU wyjazdu.
Po przybyciu na miejsce zbiórki prosimy o sprawdzenie na tablicy informacyjnej, do którego autokaru jest przypisane dziecko i udanie się na odpowiednie stanowisko - do autokarów dzieci będą mogły wsiadać po sygnale gotowości wydanym przez kierownika autokaru. Uprzejmie prosimy o żegnanie się z dziećmi poza strefą wejścia do autokaru, co z pewnością usprawni odjazd autokaru.

Informujemy, że wyjazd autokarów następuje po około 10 minutach od rozpoczęcia zbiórki.

Podajemy Państwu nasz numer telefonu alarmowego, uruchamianego na czas odpraw 

(czynny od godziny 7:00): 509 942 232

2. CHOROBA LOKOMOCYJNA

Dzieciom mającym chorobę lokomocyjną prosimy podać środek łagodzący objawy przed przyjazdem na miejsce zbiórki. 

3. PRZEKAZYWANIE LEKARSTW, PIENIĘDZY, INFORMACJI O DZIECKU
Lekarstwa i kieszonkowe, które chcą Państwo przekazać wychowawcy lub lekarzowi, prosimy włożyć do koperty z opisanym imieniem i nazwiskiem dziecka i przekazać kierownikowi autokaru.
Wszystkie informacje o dziecku dla wychowawcy/lekarza muszą być przekazane w formie pisemnej (tj. przesłane mailem do biura, zapisane w karcie kwalifikacyjnej lub w wyjątkowych sytuacjach przekazane kierownikowi autokaru na kartce).

4. PROWIANT
Prosimy o przygotowanie dla dzieci prowiantu na drogę: kanapki, woda, owoc/drożdżówkę w ilości odpowiedniej do czasu podróży.

Informujemy, że w dniu wyjazdów i przyjazdów, dla Państwa wygody na naszej stronie umieszczony zostanie panel informacyjny o aktualnych godzinach dotarcia autokarów na miejsce docelowe i powrotów do Warszawy.

Informacje o dotarciu autokarów na Campy: TABELA DOJAZDÓW NA CAMPY

Informacje z trasy w dniu powrotu do Warszawy: TABELA POWROTÓW Z CAMPÓW

Wszystkie informacje organizacyjne znajdują się również na naszej stronie www w zakładce DLA RODZICÓW / NIEZBĘDNIK LATO.
Życzymy udanego wypoczynku wszystkim uczestnikom!