Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

08.11.2019
Oferta LATO 2020

Z przyjemnością informujemy, że oferta na sezon LATO 2020 jest już gotowa i dostępna na naszej stronie internetowej www.chris.com.pl/oferta/lato/

Organizacja zapisów na sezon LATO 2020 zaplanowana jest następująco:

Klientów ze statusem Diamentowej Rybki zapraszamy do składania rezerwacji od 16 listopada 2019, od godziny 10:00 (sobota) - w tym dniu zapisy wyłącznie drogą elektroniczną za pomocą panelu on-line.

Klientów ze statusem Złotej Rybki zapraszamy do składania rezerwacji od 23 listopada 2019, od godziny 10:00 (sobota) - w tym dniu zapisy wyłącznie drogą elektroniczną za pomocą panelu on-line.

Klientów ze statusem Rybaka oraz nieprzypisanych do Programu Złota Rybka zapraszamy do składania rezerwacji od 30 listopada 2019, od godziny 10:00 (sobota) - w tym dniu zapisy wyłącznie drogą elektroniczną za pomocą panelu on-line.

W najbliższym tygodniu do wszystkich z Państwa, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie papierowej wersji katalogu zostanie on wysłany drogą pocztową.

Przed zapisami prosimy o przetestowanie ustawień konta: sprawdzenia loginu i hasła oraz wprowadzenie / zaktualizowanie danych dziecka / adresu w zakładce UCZESTNICY.

 

UWAGA !!! Ze względu na przepisy o Ochronie Danych Osobowych zapisu dziecka na obóz może dokonać WYŁĄCZNIE rodzic lub opiekun prawny dziecka. Nie będzie możliwości zakładania rezerwacji dla innej osoby.

Pracownicy Biura Obsługi Klienta pozostają do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku pod numerem telefonicznym centrali: 22 737 05 00 oraz w biurze w Piasecznie w godzinach 9-18.

Zapraszamy! 

Zespół CHRIS