Oferta LATO 2021 -
Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Unia Europejska
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

20.11.2020
Oferta LATO 2021

Szanowni Państwo,

Po trudnym, ale udanym sezonie letnim 2020, gdy gościliśmy na naszych campach tak wielu uczestników, z optymizmem patrzymy na nadchodzący sezon.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z sytuacji w jakiej wszyscy obecnie się znajdujemy - jak wiele jest niewiadomych i jak trudno spoglądać nawet w niedaleką przyszłość. Mimo panującej epidemii nie chcemy jednak zabierać dzieciom radości z planowania wakacji. Zdecydowaliśmy się zachować wypracowane przez lata schematy i nie przesuwać daty prezentacji oferty na sezon LATO 2021. W dniu dzisiejszym znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej gotową ofertę LATO 2021.

Zawsze byliśmy dumni z tego, że zapewniamy naszym campowiczom wysokie standardy bezpieczeństwa, dając im jednocześnie możliwość nawiązywania niezwykle ważnych relacji społecznych. Radość, współpraca, partnerska rywalizacja, beztroska i pozytywne emocje – to naszym zdaniem wartości, które szczególnie teraz są im potrzebne.

Nasze campy posiadają certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej – Obiekt Bezpieczny Higienicznie. Jako organizacja stosujemy się do wszystkich zaleceń rekomendowanych przez GIS, MEN i MZ. Jednocześnie stworzyliśmy i wdrożyliśmy wewnętrzny system procedur – COVID BOOK obowiązujący na campach. Jest on aktualizowany w miarę zmieniającej się sytuacji.

Pragniemy Państwa zapewnić, że skupiamy się na tym, aby nasze campy pozostały enklawami bezpieczeństwa i dziecięcej oraz młodzieżowej radości. Uważamy, że po długich miesiącach izolacji, ograniczeń i życia on-line prawdziwe wakacje będą potrzebne i wartościowe jak nigdy dotąd.

W najbliższym tygodniu do wszystkich z Państwa, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie papierowej wersji,  zostanie wysłany katalog drogą pocztową.

TERMINY ROZPOCZĘCIA ZAPISÓW:

  • Klienci ze statusem Diamentowej Rybki oraz klienci posiadający Voucher od 28.11.2020,
    (od g. 10:00 – w tym dniu zapisy wyłącznie za pomocą panelu on-line),
  • Klienci ze statusem Złotej Rybki od 5.12.2020,
    (od godziny 10:00 - w tym dniu zapisy wyłącznie za pomocą panelu on-line),
  • Klienci ze statusem Rybaka oraz nieprzypisani do Programu Złota Rybka od 12.12.2020
    (od godziny 10:00 - w tym dniu zapisy wyłącznie za pomocą panelu on-line).

Regulamin programu Złota Rybka – link

UWAGA: w związku z modyfikacją PANELU REZERWACJI on-line prosimy o:
- sprawdzenia loginu i hasła,
- w zakładce UCZESTNICY - wprowadzenie / zaktualizowanie danych dziecka oraz aktualizację danych adresowych poprzez usunięcie numeru domu/lokalu przy nazwie ulicy i przeniesienie do odpowiednich okienek (podzielonych na nr domu i lokalu).

Zapisu dziecka na obóz może dokonać wyłącznie rodzic lub opiekun prawny dziecka. Nie ma możliwości zakładania rezerwacji dla innej osoby.

Nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach:

  • 9:00-17:00 pod nr tel. 22 737 05 00

Zapraszamy,

Zespół CHRIS