Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

30.09.2020
Oferta ZIMA 2021 - organizacja zapisów

Szanowni Państwo,

Przedstawiamy Państwu ofertę ZIMA 2021.

Na nadchodzący sezon przygotowaliśmy dla Państwa kilka nowości programowych np.:  Lego 3D, Magiczny Świat Fotografii i Zrób to sama w Campie Serwy , Nowe Media w Campie Radków, Cooking na Campie Junior czy Konstruktor/Majsterka na Campie Tarda.
To jednak nie wszystko!

Kolejną nowością jest poszerzenie naszej oferty dla dzieci  z następujących województw:
mazowieckie, dolnośląskie, zachodniopomorskie, opolskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, łódzkie, śląskie, pomorskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, małopolskie, świętokrzyskie i lubuskie.

Szczegółowa oferta ZIMA 2021 jest już gotowa i dostępna na naszej stronie internetowej www.chris.com.pl.  

Organizacja zapisów na sezon ZIMA 2021 zaplanowana jest następująco:

    • Klientów ze statusem Diamentowej Rybki zapraszamy do składania rezerwacji od 05 października 2020, od godziny 10:00 (poniedziałek).
    • Klientów ze statusem Złotej Rybki zapraszamy do składania rezerwacji od 10 października 2020, od godziny 10:00 (sobota) - w tym dniu zapisy wyłącznie drogą elektroniczną za pomocą panelu on-line.
    • Klientów ze statusem Rybaka oraz nieprzypisanych do Programu Złota Rybka zapraszamy do składania rezerwacji od 17 października 2020, od godziny 10:00 (sobota) - w tym dniu zapisy wyłącznie drogą elektroniczną za pomocą panelu on-line.

Przed zapisami prosimy o przetestowanie ustawień konta: sprawdzenia loginu i hasła oraz wprowadzenie / zaktualizowanie danych dziecka / adresu w zakładce UCZESTNICY. Panel będzie dostępny od 03.10.2020 (sobota).
UWAGA
Ze względu na przepisy o Ochronie Danych Osobowych zapisu dziecka na obóz może dokonać WYŁĄCZNIE rodzic lub opiekun prawny dziecka. Nie będzie możliwości zakładania rezerwacji dla innej osoby.

Pracownicy Biura Obsługi Klienta pozostają do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku pod numerem telefonicznym centrali: 22 737 05 00 oraz w biurze w Piasecznie w godzinach 9-17.

Zapraszamy! 

Zespół CHRIS