Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

09.11.2018
Organizacja zapisów LATO 2019

Z przyjemnością informujemy, że oferta na sezon LATO 2019 jest już gotowa i dostępna na naszej stronie internetowej www.chris.com.pl.

Organizacja zapisów na sezon LATO 2019 zaplanowana jest następująco:

Klientów ze statusem Diamentowej Rybki zapraszamy do składania rezerwacji od 17 listopada 2018, od godziny 10:00 (sobota) - w tym dniu zapisy wyłącznie drogą elektroniczną za pomocą panelu on-line.
Klientów ze statusem Złotej Rybki zapraszamy do składania rezerwacji od 24 listopada 2018, od godziny 10:00 (sobota) - w tym dniu zapisy wyłącznie drogą elektroniczną za pomocą panelu on-line.
Klientów ze statusem Rybaka oraz nieprzypisanych do Programu Złota Rybka zapraszamy do składania rezerwacji od 1 grudnia 2018, od godziny 10:00 (sobota) - w tym dniu zapisy wyłącznie drogą elektroniczną za pomocą panelu on-line.

W najbliższym tygodniu do uczestników drogą pocztową zostaną rozesłane katalogi z ofertą LATO 2019.

Przed zapisami prosimy o przetestowanie ustawień konta: sprawdzenia loginu i hasła oraz wprowadzenie / zaktualizowanie danych dziecka / adresu w zakładce UCZESTNICY.

UWAGA !!! Ze względu na przepisy o Ochronie Danych Osobowych zapisu dziecka na obóz może dokonać WYŁĄCZNIE rodzic lub opiekun prawny dziecka. Nie będzie możliwości zakładania rezerwacji dla innej osoby.

Zapraszamy! 

Zespół CHRIS