Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

02.09.2020
Podziękowania - LATO 2020

Szanowni Państwo, drodzy Campowicze,

Co roku w ostatni dzień wakacji kierujemy do Państwa oraz do naszych uczestników słowa podziękowania za wspólne lato. Podziękowania za to, że zdecydowaliście się spędzić z nami wakacje. Te szczere ukłony w Państwa kierunku są dla nas czymś naturalnym i oczywistym.

W tym roku chcemy dodatkowo podziękować za wsparcie jakie otrzymaliśmy od Was w marcu, kwietniu i maju. Jak wszyscy wiemy to było wyjątkowe lato i wyjątkowy rok. To właśnie Państwa energia z tamtego czasu, słowa wsparcia i otuchy dały nam siłę do bardzo wytężonej pracy na rzecz jak najlepszego przygotowania naszych campów do nowej rzeczywistości. Uzmysłowiło nam to również, jak ważne dla Państwa dzieci są wakacje na campach.

Dziękujemy za okazane nam zaufanie w tym wyjątkowym czasie i za to, że aż tak wielu z Was zdecydowało się wysłać z nami swoje pociechy. Wierzymy, że dla wszystkich campowiczów były to wyczekiwane, cudowne i na pewno w pełni zasłużone wakacje. Obserwując uczestników na naszych campach, ich energię i radość, każdego dnia utwierdzaliśmy się w przekonaniu, że nasz wytężony wysiłek ma sens.

Podziękowania kierujemy również dla wszystkich z Państwa, którzy zdecydowaliście się skorzystać z Vouchera, aby móc kontynuować swoją przygodę z Chrisem. To dla nas bardzo ważny gest wsparcia!

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie z tego roku spowoduje, że nasze campy będą dla Waszych dzieci jeszcze lepsze, jeszcze bardziej przyjazne i jeszcze bardziej wyczekiwane!

Drodzy Przyjaciele Campów Chris - dziękujemy za ten wyjątkowy sezon!

 

Magdalena i Krzysztof Alchimowiczowie