Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

02.02.2015
Poobozowe ABC

1. ODBIÓR RZECZY POZOSTAWIONYCH

- rzeczy pozostawione przez dzieci na Campach: Tarda, Serwy i Radków przechowywane będą w poszczególnych ośrodkach do końca lutego, w celu odbioru rzeczy należy skontaktować się bezpośrednio z wyżej wymienionymi Campami;

- rzeczy pozostawione na pozostałych obozach: w Dolomitach lub Piwnicznej/Muszynie wracają do biura w Piasecznie i tu będą przechowywane do końca lutego. W celu zidentyfikowania i odebrania rzeczy prosimy o kontakt z biurem.

Po 1 marca wszystkie nieodebrane rzeczy przekazane zostaną do placówek zajmujących się dziećmi w trudnej sytuacji życiowej.

 

2. FAKTURY ZA WYJAZD DZIECKA

W ciągu miesiąca od zakończenia obozu możecie Państwo przez panel on-line, z konta użytkownika, który zakładał rezerwację, samodzielnie pobrać fakturę za obóz dziecka. Po tym terminie, przez dwa kolejne miesiące, faktury wystawiać będzie biuro w Piasecznie. Faktury wystawiane są wyłącznie po otrzymaniu maila z danymi do faktury przesłanym na chris@chris.com.pl lub do opiekuna biurowego pod adres właściwy dla danego wyjazdu.

 

3. POBIERANIE ZDJĘĆ Z FOTORELACJI

W celu zapisania zdjęcia w dużej rozdzielczości z wakacyjnych fotorelacji, należy kliknąć na wybraną miniaturkę zdjęcia (jeszcze nie powiększoną) prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję "Zapisz element docelowy jako..." (prosimy nie mylić z "Zapisz obrazek jako...", bo wtedy zapiszemy miniaturkę).