Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

07.08.2017
Poobozowe ABC - faktury, rzeczy pozostawione

Poniżej kilka wskazówek, które mogą okazać się pomocne tuż po zakończeniu obozów.

ODBIÓR RZECZY POZOSTAWIONYCH
– rzeczy pozostawione przez dzieci na campach: Tarda, Serwy, Radków, Osada, Junior i Drawa przechowywane będą w poszczególnych ośrodkach do 15 września. W celu odbioru rzeczy należy skontaktować się bezpośrednio z wyżej wymienionymi campami, korzystając z telefonów podanych do kontaktu z dziećmi;
– rzeczy pozostawione na pozostałych campach: Wiking, Morski i Odkrywców oraz na wędrówkach żeglarskich, w bazie na Helu czy wyjazdach zagranicznych wracają do biura w Piasecznie i tu będą przechowywane do 15 września;
wszystkie rzeczy pozostawione w autokarach w drodze powrotnej przewożone są do biura w Piasecznie.
W celu zidentyfikowania i odebrania rzeczy prosimy o kontakt mejlowy z biurem.
Po 15 września wszystkie nieodebrane rzeczy przekazane zostaną do placówek zajmujących się dziećmi w trudnej sytuacji życiowej.

FAKTURY ZA WYJAZD DZIECKA

Od momentu dopełnienia wszelkich formalności w ciągu trzech miesięcy od zakończenia obozu mogą Państwo poprzez panel on-line z konta użytkownika, który zakładał rezerwację, samodzielnie pobrać fakturę za obóz dziecka.

W tym celu należy:

- wejść -> TUTAJ (ze strony głównej www.chris.com.pl w prawym górnym rogu w  zakładkę "rezerwuj obóz")

- zalogować się adresem mejlowym, który podawali Państwo jako kontaktowy przy rezerwacji dziecka ( jeśli nie pamiętają Państwo hasła, prosimy kliknąć opcję "odzyskaj hasło")

- pobrać właściwą dla danego dziecka i obozu fakturę z zakładki "moje rezerwacje" .

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać fakturę z podpisem, prosimy o wysłanie mejla z danymi do faktury na adres chris@chris.com.pl lub na adresy przyporządkowane do poszczególnych campów. Proces wystawiania i wysyłki pocztowej faktur za pośrednictwem biura ze względu na wiele zgłoszeń w trakcie sezonu może potrwać do dwóch tygodni.

 

POBIERANIE ZDJĘĆ Z FOTORELACJI
Aby zapisać zdjęcie z wakacyjnych fotorelacji w dużej rozdzielczości, należy kliknąć wybraną miniaturkę zdjęcia (jeszcze niepowiększoną) prawym przyciskiem myszy i dla przeglądarek:

Mozilla Firefox oraz Internet Explorer wybrać opcję Zapisz element docelowy jako... (prosimy nie mylić z Zapisz obrazek jako..., bo wtedy zapiszemy miniaturkę).
Dla wyszukiwarki Chrome prosimy wybrać opcję Zapisz link jako...

Jeśli mają Państwo inne pytania, zachęcamy do kontaktu mailowego: chris@chris.com.pl lub telefonicznego: 22 737 05 00.