Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

20.03.2020
Raport - lato 2020

Drodzy Przyjaciele Campów CHRIS,

W ciągu ostatnich 25 lat stworzyliśmy wraz z Wami i Waszymi dziećmi coś unikatowego. Stworzyliśmy miejsca, gdzie dzieci i młodzież poznają przyjaciół, nabywają nowe umiejętności i społeczne doświadczenia, a chwile spędzone na Campach pozostają ich dobrymi i ważnymi wspomnieniami z lat dzieciństwa.

Dzięki temu, że już w grudniu 2019 r. większość z Was zdecydowana była spędzić z nami wakacje, mogliśmy intensywnie przygotowywać nasze ośrodki na Wasz przyjazd. Przeprowadziliśmy szereg nowych inwestycji i po raz kolejny poszerzyliśmy nasze zaplecze edukacyjno-sportowe. Te wszystkie działania pozwoliły nam przygotować dla Was niemal 90 różnorodnych programów tematycznych.

Lata doświadczeń, zaangażowania naszych najlepszych zespołów oraz Waszego wsparcia – to wszystko sprawia, że jubileuszowa oferta na lato 2020 czeka na przyjazd Waszych dzieci.

Zaistniała sytuacja epidemiologiczna w Polsce i na świecie może nieco opóźnić rozpoczęcie wakacji. Mimo, że nadchodzący czas rodzi wiele znaków zapytania i będzie trudnym etapem dla nas wszystkich, podjęliśmy wyzwanie utrzymania naszych ośrodków w pełnej gotowości do natychmiastowego uruchomienia.

Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo Waszych dzieci oraz wysoka jakość naszej oferty. Zrobimy wszystko, aby ochronić miejsca pracy w ośrodkach, utrzymać infrastrukturę w nienagannym stanie i zapewnić możliwość działania Campów w kolejnych latach. Pracujemy nad nowymi rozwiązaniami dotyczącymi rezerwacji na ten i kolejny rok.

Trzymajcie za nas kciuki! Będziemy na bieżąco informować Was o rozwoju sytuacji.

Jesteśmy przekonani, że wspólnie uda nam się ochronić nasze Campy i wkrótce ponownie spotkamy się z Waszymi dziećmi. Życzymy Wam wszystkim dużo zdrowia.

Magdalena i Krzysztof Alchimowiczowie z zespołem