Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

21.05.2018
Relacja ze spotkań przedobozowych 2018

W ubiegłą sobotę na terenie Politechniki Warszawskiej zorganizowaliśmy dla Państwa Spotkania Przedobozowe przed sezonem LATO 2018.

W tegorocznych spotkaniach wzięło udział ponad 900 rodziców oraz 300 dzieci.

Spotkania poprowadziło łącznie 20 kierowników campów i baz, podczas zebrań starali się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości. Po spotkaniach, dzieląc się pierwszymi wrażeniami nasi prowadzący stwierdzili, że na salach tworzyli Państwo bardzo dobrą, serdeczną atmosferę. W recepcji pracowało czworo naszych pracowników Biura Obsługi Klienta, wspomaganych przez pracowników innych działów.

Spotkania Przedobozowe to dla nas bardzo ważne wydarzenie, gdzie możemy skonfrontować się bezpośrednio z Państwa opinią. Porozmawiać o nowych pomysłach i poznać lepiej oczekiwania dzieci i rodziców. Dziękujemy za tak liczne przybycie i aktywny udział w wydarzeniu.

W trakcie trwania spotkań przygotowaliśmy grę terenową „Młody poliTechnik". Wygraną w grze był wyjazd na nasz Camp Drawa. Dziękujemy za pomoc wolontariuszom z IX Liceum Ogólnokształcącego im. Klementny Hoffmanowej w Warszawie w organizacji gry terenowej.

Z przyjemnością ogłaszamy zwycięzcę gry:

Pobyt na Campie Drawa w sierpniu 2018 – powędrował do Julii K.

Zestaw gadżetów firmowych - wygrała Aleksandry Z. 

Nasza gra "Campowe Tropy" - trafiła do Michaliny S.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy Państwu za zaangażowanie i wiele darów serca, które przekazali Państwo na rzecz dzieci z Domów Dziecka w Warszawie.

Zachęcamy od obejrzenia galerii z wydarzenia: http://bit.ly/spotkanie_przedobozowe2018

Do zobaczenia podczas letnich wyjazdów!

Zespół CHRIS