Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

16.05.2016
Relacja ze spotkań przedobozowych i Pikniku Edukacyjnego na Politechnice

 W ubiegłą sobotę na terenie Politechniki Warszawskiej zorganizowaliśmy dla Państwa Spotkania Przedobozowe przed sezonem LATO 2016.

W tegorocznych spotkaniach wzięło udział ponad 1500 osób. Mamy bardzo miłe sygnały przekazywane osobiście a także  mailowe i telefoniczne, że spotkania te są dla Państwa cenne i że stanowią ważny element w przygotowaniach dziecka do wyjazdu letniego. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni również ze strony organizacyjnej naszych spotkań.

Spotkania poprowadziło łącznie 20 kierowników campów i baz, którzy pozostali do Państwa dyspozycji także po zakończeniu prezentacji. Po spotkaniach, dzieląc się pierwszymi wrażeniami nasi prowadzący wspominali, że na salach tworzyli Państwo bardzo dobrą, serdeczną atmosferę spotkań.

W recepcji pracowało sześcioro naszych pracowników Biura Obsługi Klienta, wspomaganych przez pracowników innych działów.

 

Podczas spotkań przedobozowych na terenie Politechniki zorganizowany został piknik Edukacyjny „Od mikro do makro”. W trakcie pikniku zrealizowaliśmy przygotowaną przez zespół z zaprzyjaźnionego liceum warszawskiego grę  terenową  „Młody poliTechnik”.

Z przyjemnością ogłaszamy zwycięzców gry:

Nagroda główna - pobyt na wybranym campie w sierpniu 2016 - wędruje do Marysi W.

Druga nagroda główna - pobyt na wybranym campie w sierpniu 2016 - za konkurencję  LITERY idzie do Laury J.  

Nagrody pocieszenie – komplety gadżetów firmowych powędrowały do Kamila D., Józefa P. i Damiana B.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy Państwu za tak liczne przybycie i wiele darów serca, które przekazali Państwo na rzecz dzieci z Domów Dziecka w Warszawie. Dodatkowo firma Inter-Vion przekazała komplet szczotek i grzebieni dla kilkuset dzieci. Nasze biblioteczki campowe również wzbogacą się o kilkadziesiąt nowych pozycji.

Rokrocznie Spotkania Przedobozowe to dla nasz bardzo ważne wydarzenie – często to jedyny czas , kiedy możemy porozmawiać z Państwem bezpośrednio, posłuchać  Państwa pomysłów, poznać lepiej oczekiwania. Jeszce raz dziękujemy Państwu, że byliście z nami w tym dniu.

Szczere podziękowania  kierujemy do naszych  wolontariuszy – gimnazjalistów i licealistów warszawskich i piaseczyńskich za wsparcie organizacyjne oraz prowadzenie konkurencji na wszystkich stacjach gry terenowej. Młodzi ludzie z taką pasją do działań społecznych – to naprawdę ogromna radość.

Zachęcamy od obejrzenia galerii z wydarzenia: www.chris.com.pl/galerie/spotkania-przedobozowe-i-piknik-naukowy-na-politechnice-warszawskiej-2016/

Do zobaczenia podczas letnich wyjazdów!

Zespół CHRIS