Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

22.02.2019
Rodzinne Majówki na Campach CHRIS 2019.

Kontynuując wieloletnią tradycję, również i w tym roku zapraszamy Państwa do spędzenia weekendu majowego na jednym z naszych Campów.

Termin: 30.04-05.05.2019

Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie:

Camp Serwy - kilkanaście rodzajów zajęć realizowanych w enklawie ciszy i spokoju nad brzegiem przejrzystego jeziora Serwy i w otoczeniu lasów Puszczy Augustowskiej.

Camp Radków - położony w otulinie Parku Narodowego Gór Stołowych oferuje różnorodne zajęcia artystyczne i sportowe. Okolice Campu Radków wyśmienicie nadają się do realizacji treningów wszystkich osób przygotowujących się zarówno do triathlonu jak i do maratonów. Trasy rowerowe, biegowe oraz pobliski basen w Kudowie stanowią idealną bazę przygotowawczą.

Camp Junior - położony nad brzegiem pięknego Jeziora Gołdopiwo w krainie Wielkich Jezior Mazurskich, u ujścia Rzeki Sapiny, kilkanaście km od Giżycka oferuje różnorakie zajęcia wodne, sportowe, ale także majsterkowanie i kontakt z przyrodą.

Camp Drawa - położony w sercu Drawskiego Parku Krajobrazowego. Bezpośredni dostęp do jeziora i teren otoczony lasem, oferują ciszę i wyjątkowy kontakt z przyrodą. Naszym zdaniem - najpiękniejsze szlaki kajakowe w Polsce.

Camp Tarda - z dogodnym dojazdem z Warszawy to znakomite miejsce na krótki, wiosenny urlop. 13-hektarowy teren campu z bezpośrednim dostępem do jeziora i lasu, oferuje ciszę i wyjątkowy kontakt z przyrodą.Tarda oferuje bardzo wiele, ale ma też coś, czego nie znajdziecie na innych campach - konie :)

tak wyglądały majówki w 2018