Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

21.08.2020
Rodzinny wrzesień na Campach CHRIS

Szanowni Państwo, drodzy campowicze,

Zapraszamy Państwa wraz z dziećmi do naszych ośrodków już we wrześniu. Przygotowaliśmy wyjątkowe, aktywne programy dla całej rodziny na campie. Oferta open obowiązuje w Tardzie i Radkowie, dostępna jest w tygodniu jak również w weekendy. Programy tematyczne organizowane na innych campach, odbywają się w wybranych weekendach. Zaplanuj z nami swój jesienny wypoczynek - rezerwuj już teraz!

 

CAMP tarda 
TARDING - czas na wrześniowy wypoczynek! Jeśli cenisz sobie spokój, widok tafli jeziora i lubisz rodzinne spacery po usłanych kolorowymi liśćmi leśnych ścieżkach, zrób sobie jesienne wakacje na Mazurach!
camp radków 
KRAINA GÓR STOŁOWYCH
Ten czarujący zakątek Polski wygląda bajecznie w kolorach jesiennych wraz z jego atrakcjami sprawia, że można wyjątkowo spędzić czas rekreacyjnie z rodziną. 
camp serwy
OKO W OKO Z NATURĄ
 I termin 11.09 - 13.09
II termin 18.09 - 20.09
Na Serwach czeka wyjątkowa wyprawa kajakowa kanałem Augustowskim oraz wycieczka rowerowa
do Klasztoru Kamedółow. Jest to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce (obszar Natura 2000)
camp drawa
AKTYWNY WEEKEND
I termin 11.09 - 13.09

II termin 25.09 - 27.09
Każdy z Nas wie, że w zdrowym ciele, zdrowy duch. Razem z instruktorami zapraszamy Was na aktywny weekend  Połączymy intensywne treningi ze spokojnym odpoczynkiem i atrakcjami campowymi.
CAMP junior
W KRAINIE CISZY
I termin 11.09 - 13.09

II termin 18.09 - 20.09
Zespół jezior, rzek i przesmyków dookoła Campu Junior objęty jest całkowitą strefą ciszy. Proponujemy Państwu połączenie spływu kajakowego, trekkingu oraz podstaw survivalu. Przeżyj z rodziną wyjątkową przygodę!