Spotkania przedobozowe LATO 2015 -
Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Unia Europejska
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

28.04.2015
Spotkania przedobozowe LATO 2015

Szanowni Państwo,


w dniu 23 maja 2015 (sobota) zapraszamy Państwa do udziału w Spotkaniach Przedobozowych LATO 2015.
Spotkania odbędą się w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, Plac Politechniki 1 -   plan spotkań z uwzględnieniem podziału na Campy->TUTAJ

Dla Rejsu Morskiego spotkania odbędą się w  terminie 13 czerwca w biurze w Piasecznie. Szczegółowy harmonogram ->TUTAJ


Do udziału w spotkaniach zachęcamy szczególnie rodziców, których dzieci wyjeżdżają z nami po raz pierwszy. Zapraszamy również rodziców, którzy do tej pory nie podjęli jeszcze decyzji o wyjeździe dziecka - spotkania to doskonała okazja do zapoznania się z naszymi propozycjami lub upewnienia się co do słuszności wyboru profilu obozu.
Udział w spotkaniach nie jest obowiązkowy i nie wymaga potwierdzenia obecności.


DAR SERCA DLA DZIECI Z DOMU DZIECKA
Podobnie jak w ubiegłych latach zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie dzieci z Domu Dziecka w Pyrach. Zbierać będziemy odzież używaną i nową, artykuły higieniczne i kosmetyczne oraz spożywcze. Szczegółową listę potrzeb załączamy -> TUTAJ, za każdy dar dziękujemy!


CAMPOWE BIBLIOTECZKI

Jeśli  Państwo zechcą się włączyć w nasz projekt wyposażania Biblioteczek Campowych w wartościowe pozycje literatury dla dzieci i młodzieży, z przyjemnością przyjmiemy od Państwa książki, które zostaną przekazane na Campy. W związku z programem wymiany książek na Campach (dziecko może zostawić przywiezioną z domu książkę a zabrać do domu wybraną przez siebie inną pozycję) prosimy  poinformować swoje dziecko przed wyjazdem, czy wyrażacie Państwo zgodę, aby zabraną z domu książkę wymieniło na książkę z Biblioteczki Campowej.


Zbiórkę książek i artykułów dla dzieci z Domu Dziecka prowadzić będziemy podczas spotkań przedobozowych we wszystkich salach, w których odbywać się będą spotkania. Przyniesione rzeczy można przekazać również pracownikom Biura Obsługi Klienta, których stanowisko usytuowane będzie przy Auli nr 219.

Zapraszamy!

Zespół CHRIS