Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

24.05.2017
Spotkania przedobozowe LATO 2017

W dniu 10 czerwca 2017 (sobota) zapraszamy Państwa do udziału w  spotkaniach przedobozowych LATO 2017.

Spotkania odbędą się na terenie Politechniki Warszawskiej, w budynku Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii przy ulicy Rektorskiej 4 w Warszawie. Wejście na teren spotkań od ulicy Nowowiejskiej.

Każde z dedykowanych spotkań poprowadzi  kierownik danego campu, bazy lub wędrówki według poniższego planu:

  1. Kim jesteśmy -  krótko o firmie
  2. Camp/baza/wędrówki jako jednostka organizacyjna
    - zakwaterowanie i wyżywienie
    - program obozu
    - plan dnia
  3. Opieka instruktorska i wychowawcza
  4. Czas na pytania rodziców

Do udziału w spotkaniach zachęcamy szczególnie rodziców, których dzieci wyjeżdżają z nami po raz pierwszy - to doskonała okazja do zapoznania się ze stroną organizacyjną naszych wyjazdów oraz do upewnienia się co do słuszności wyboru profilu obozu.

Udział w spotkaniach nie jest obowiązkowy i nie wymaga potwierdzenia obecności. Plan spotkań znajdą Państwo TUTAJ.

DAR SERCA DLA DZIECI Z DOMU DZIECKA

Podobnie jak w ubiegłych latach zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie dzieci z Domu Dziecka. Zbierać będziemy artykuły higieniczne i kosmetyczne oraz spożywcze. 
Szczegółową listę potrzeb załączamy TUTAJ, za każdy dar z głębi serca dziękujemy!

CAMPOWE BIBLIOTECZKI

Jeśli  Państwo zechcą włączyć się w nasz projekt wyposażania Biblioteczek Campowych w wartościowe pozycje literatury dla dzieci i młodzieży, z przyjemnością przyjmiemy od Państwa książki i ciekawe komiksy, które zostaną przekazane na campy. W związku z programem wymiany książek na campach (dziecko może zostawić przywiezioną z domu książkę a zabrać do domu wybraną przez siebie inną pozycję) prosimy poinformować swoje dziecko przed wyjazdem, czy wyrażają Państwo zgodę, aby zabraną z domu książkę wymieniło na książkę z Biblioteczki Campowej.

Zbiórkę książek i artykułów dla dzieci z Domu Dziecka prowadzić będziemy w godzinach od 09:00 do 16:30  przy recepcji CHRIS w holu głównym na parterze.

PIKNIK EDUKACYJNY POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ

W dniu naszych spotkań przedobozowych na terenie Politechniki, w godzinach od 10:00 do 16:00 odbywać się będzie trzecia edycja organizowanego przez Politechnikę Warszawską Pikniku Edukacyjnego "Od mikro do makro"
My, jako partner Politechniki, poprowadzimy podobnie jak w roku ubiegłym ciekawą grę terenową, w której nagroda główna to pobyt na jednym z naszych campów w sierpniu 2017. Zapraszamy zatem całe rodziny do udziału w tegorocznym pikniku.
Szczegóły dotyczące pikniku znajdą Państwo w poniższym linku:

https://www.pw.edu.pl/Uczelnia/Aktualnosci/Piknik-Edukacyjny-Od-Mikro-do-Makro-.-Od-zabawy-do-technologii

Zapraszamy!

Zespół CHRIS