Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

14.05.2018
Spotkania przedobozowe LATO 2018 i piknik na Politechnice

Szanowni Państwo,

W dniu 19 maja 2018r. (sobota) zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniach przedobozowych LATO 2018.

Spotkania odbędą się w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, Plac Politechniki 1. Plan spotkań z uwzględnieniem podziału na Campy i Wędrówki znajduje się TUTAJ. Do udziału w spotkaniach zachęcamy szczególnie rodziców dzieci wyjeżdżających z nami po raz pierwszy. Dla wszystkich Państwa spotkania przedobozowe są dobrą okazją do poznania kierownika Campu lub bazy, schematu organizacyjnego poszczególnych Campów i obozów oraz do zapytania o wszelkie kwestie organizacyjne.

Udział w spotkaniach jest nieobowiązkowy i nie wymaga potwierdzenia obecności.

Podobnie jak w latach ubiegłych zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie dzieci z Domu Dziecka. Zbierać będziemy odzież używaną i nową, artykuły higieniczne i kosmetyczne oraz słodycze. Szczegółową listę potrzeb załączamy TUTAJ. Za każdy dar z głębi serca dziękujemy.

W dniu naszych spotkań przedobozowych na terenie parku przy Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych, w godzinach od 10:00 do 14:00 odbywać się będzie kolejna edycja organizowanego przez Politechnikę Warszawską Pikniku Edukacyjnego "Od Mikro do Makro", na którym na dzieci czekają liczne atrakcje.

My, jako partner Politechniki, poprowadzimy grę terenową "Młody poliTechnik", w której nagroda główna to pobyt na jednym z naszych Campów w sierpniu 2018.

Zapraszamy zatem całe rodziny do udziału w tegorocznym pikniku.

Szczegółowy program wydarzenia na stronie internetowej: https://www.pw.edu.pl/19maja

Do zobaczenia!
Zespół CHRIS