Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

03.10.2017
Start zapisów ZIMA 2018

Szanowni Państwo,

już w najbliższą sobotę 07 października 2017 o godzinie 10:00 otwieramy zapisy na sezon ZIMA 2018 dla uczestników ze statusem Diamentowej Rybki

W tym dniu rezerwację można założyć tylko poprzez panel on-line. Od poniedziałku 9 października zapraszamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego z biurem w Piasecznie.

Przed zapisami zachęcamy do przetestowania ustawień konta: sprawdzenia loginu i hasła oraz wprowadzenia danych dziecka do zakładki: UCZESTNICY.

Zakładając rezerwację on-line prosimy pamiętać, że:

- istnieje możliwość założenia jednej rezerwacji na liście podstawowej dla każdego uczestnika.

- nieopłaconą rezerwację mogą Państwo usunąć samodzielnie (błędnie dokonana rezerwacja powoduje zablokowanie kolejnej procedury rezerwacyjnej w tym samym terminie);

- wiadomości mailowe potwierdzające dokonanie rezerwacji na liście głównej będą wysyłane do Państwa sukcesywnie w ciągu 24 godzin;

- założone rezerwacje widoczne są w oknie „Moje rezerwacje” w panelu on-line;

NOWOŚĆ! Od tego sezonu uruchamiamy system płatności elektronicznych dotPay, który widoczny będzie w oknie „Moje rezerwacje” w panelu on-line.

Osoby, które nie są pewne jaki posiadają status w programie Złota Rybka zachęcamy do zapoznania się z regulaminem programu.

Jeśli dziecko zostało zapisane na listę podstawową w panelu on-line widoczna jest informacja o dacie wpłaty zaliczki, dostarczenia oryginału karty i umowy oraz dopłaty.

Jeśli dziecko zostało zapisane na listę rezerwową w panelu on-line widoczna jest informacja - lista rezerwowa. Jeśli na wybranym obozie zwolni się miejsce opiekun biurowy skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

Nasze propozycje wyjazdów na nadchodzący sezon są umieszczone na stronie www.chris.com.pl w zakładce Oferta ZIMA 2018, oraz w formie elektronicznej KATALOGU ZIMA 2018