Szkolenie dla Kierowników Campów i Grup Wiekowych -
Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Unia Europejska
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

13.04.2015
Szkolenie dla Kierowników Campów i Grup Wiekowych

Szkolenie dla Kierowników Campów, Kierowników Wędrówek, Kierowników Baz Stacjonarnych, Kierowników Obozów i Grup Wiekowych CHRIS

W tegorocznym szkoleniu przygotowującym nas do pracy w sezonie letnim, przeprowadzonym w dniach od 9 do 12 kwietnia w gościnnych jak zawsze obiektach Campu Tarda, brało udział  niemal siedemdziesięciu uczestników.

W poprzednich sezonach każda z grup: kierownicy administracyjni ośrodków, pracownicy centrali w Piasecznie, kierownicy campów oraz kierownicy grup wiekowych uczestniczyli w  dedykowanych wyłącznie dla siebie szkoleniach. W tym roku postawiliśmy na tworzenie zespołów campowych składających się z osób odpowiedzialnych za różne obszary działania Campu.

Czwartek to dzień dla pracowników Zielonych Szkół. Kierownik Działu Zielonych Szkół – Marcin Lasota poprowadził szkolenie unifikacyjne przygotowujące do jak najlepszej realizacji oferty dla dzieci i młodzieży oraz nauczycieli podczas najbliższych trzech miesięcy. W tym roku przyjedzie do naszych ośrodków łącznie ponad 100 szkół podstawowych i średnich.

Dzień drugi – piątek to bardzo ważne zajęcia dotyczące misji i wartości w Firmie, wprowadzanych ograniczeń w korzystaniu z telefonów i elektroniki, organizacji wyjazdów i powrotów oraz warsztat dotyczący nagród i kar oraz kultury campowej. Zajęcia prowadzili kierownicy Campów najdłużej związani z Firmą, którzy jako trenerzy i instruktorzy z chęcią i zaangażowaniem dzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem.  

Sobota – dla kierowników Campów i grup wiekowych – warsztaty z tematyki dnia poprzedniego,  a dla pracowników biura – szkolenie  z zakresu komunikacji .

Niedziela to kontynuacja warsztatów sobotnich oraz indywidualne spotkania kierowników Campów baz i wędrówek z kierownikami grup wiekowych i obozów.

Było bardzo intensywnie, a po ankietach oceniających szkolenie sądząc  –  także owocnie. Wnioski wypracowane podczas szkolenia będą wykorzystane począwszy od najbliższych tygodni.

Dla wszystkich naszych pracowników to także okazja aby spotkać się w większej grupie, wymienić doświadczenia i po prostu porozmawiać  -  przyjeżdżamy bowiem niemal ze wszystkich zakątków Polski.

Zapraszamy do obejrzenia galerii ze szkolenia-> TUTAJ

Zespół CHRIS