Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

03.06.2016
Szkolenie kadry przygotowujące do pracy w sezonie LATO 2016

Tradycyjnie już w długi weekend majowy zorganizowaliśmy szkolenie dla kadry po raz pierwszy podejmującej pracę na letnich Campach CHRIS.

Szkolenie odbyło się w pięciu lokalizacjach – na Campie Serwy, Tarda, Radków, Osada i Junior.

Prowadzący to kierownicy campów oraz kierownicy grup wiekowych. A uczestnicy to  ponad setka młodych, entuzjastycznie nastawionych do pracy z dziećmi osób.

Dużo mówiliśmy o organizacji pracy campu, zasadach bezpiecznego korzystania z infrastruktury, aspektach pracy z dziećmi o różnych potrzebach wychowawczych i emocjonalnych. W Radkowie odbyły się nawet ćwiczenia z gaszenia pożaru.

Najważniejszym jednak doświadczeniem okazał się dzień, który nasza nowa kadra przeżyła w taki sam sposób jak uczestnicy campów - począwszy od pobudki aż po blok wieczorny i podkarmiaczkę po zakończeniu zajęć. W opinii jednej z uczestniczek szkolenia - to najważniejsze, że miała szansę poczuć się jak dzieci, które już za chwilę zostaną powierzone jej opiece.

Kierownicy prowadzący szkolenie zgodnie twierdzą, że wysoki poziom zaangażowania oraz  ogromna chęć do pracy z dziećmi dobrze rokują przed rozpoczynającym się sezonem letnim.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze szkolenia!

RELACJA ZDJĘCIOWA

Do zobaczenia na campach i w bazach CHRIS!