Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

10.04.2018
Szkolenie kierowników - Camp Tarda 2018

Tradycyjnie jak co roku odbyło się szkolenie kadry kierowniczej firmy CHRIS: kierowników campów, baz, wędrówek, kierowników grup obozowych, grup wiekowych, kierowników ośrodków, kierowników zielonych szkół, którzy podejmą pracę lub będą ją kontynuować w sezonie wiosna i lato 2018. W szkoleniu udział wzięli również pracownicy działu HR oraz PR i marketingu. Łącznie szkoliło się ponad 40 osób. Szkolenie miało miejsce na Campie Tarda od czwartku do niedzieli (5-8.04).

Kierownicy przygotowywali się między innymi do szkoleń, które będą prowadzić dla swoich instruktorów i wychowawców w czerwcu, na tydzień przed rozpoczęciem pracy. Tematami przewodnimi wykładów było bezpieczeństwo, relacje i emocje, potrzeby dzieci w różnych grupach wiekowych. Tworzenie społeczności obozowej oraz edukacja w zakresie najważniejszych wartości campowych. Rozważano również o problemach psychologicznych dzieci, podczas warsztatów w małych grupach tworzone były listy postaw i zasad efektywnej komunikacji i współpracy.

Wszystkie przeprowadzone zajęcia miały na celu poszerzenie naszej wiedzy oraz zachęcenie do dyskusji i wymiany doświadczeń. Zespół CHRIS czuję się w pełni zmotywowany do wdrażania nowych pomysłów i realizacji wyznaczonych celów oraz stworzenia najciekawszych, najbardziej edukacyjnych, rozwijających i pod każdym względem bezpiecznych wakacji dla Państwa dzieci w nadchodzącym sezonie.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacjąTUTAJ.