Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

17.10.2017
Uroczyste podsumowanie sezonu 2017

W dniach 13-15 października 2017 roku,  Kadra firmy Chris  w ilości ponad 170 osób, po raz kolejny spotkała się na uroczystym podsumowaniu sezonu. Tegoroczne spotkanie odbyło się na terenie Campu Tarda w przepięknie malowniczych kolorach jesieni.

Spotkanie rozpoczęło się w piątek w gronie osób biorących udział w organizacji Zielonych Szkół aby podsumować dotychczasowe poczynania, a także zaplanować kolejny sezon.
Wieczorem tradycyjnie spotkaliśmy się w gronie Właścicieli firmy, Kierowników campów i pracowników biura aby swobodnie porozmawiać  „przy kozie”. Mogliśmy korzystając z tej nieformalnej okazji zapoznać się z nowymi współpracownikami, podsumować wspólną pracę w ostatnim sezonie i wymienić się doświadczeniami.

Kolejnego dnia w samo południe przywitaliśmy pozostałych członków naszej Kadry – instruktorów i wychowawców, którzy tłumnie zjechali się rano do Tardy. Odbył się oficjalny apel otwierający uroczystość Zakończenia Sezonu 2017, po którym każdy mógł wziąć udział w zajęciach tanecznych .  Następnie z serii zajęć Kadra Kadrze uczestnicy mieli możliwość zagrania w naszą firmową grę planszową „Campowe Tropy” oraz w quizie wiedzy ogólnej. Wszystkie te zajęcia miały na celu integrację Kadry i  świetną zabawę.

Po obiedzie wszyscy razem spotkaliśmy się na zebraniu podsumowującym sezon 2017. Kierownicy Paweł Kozicki i Paweł Szwed przedstawili krótką historię zmagań i sukcesów związanych z powstawaniem i organizacją Campu Drawa. Adam Wilk – Kierownik działu HR przedstawił wiele ciekawostek i danych liczbowych świadczących o skali przedsięwzięcia jakim jest cała firma CHRIS. Na zakończenie Pan Krzysztof Alchimowicz- właściciel firmy przedstawił plany inwestycyjne na kolejne lata. Przypomniał też wszystkim o możliwościach jakie daje CHRIS w aspekcie podnoszenia i rozwijania swoich kwalifikacji. Podkreślił ogromną wagę tego, że to my jako Kadra odpowiadamy za to, z jakim bagażem doświadczeń z każdego obozu wyjeżdżają nasi podopieczni. Cała kadra oraz zespół biura w Piasecznie otrzymali podziękowania za kolejny owocny sezon.

Wieczorem zgodnie z tradycją wszyscy spotkaliśmy się w wieczorowych strojach i powstała pamiątkowa fotografia. Odbyło się oficjalne podziękowanie dla Kierowników Campów i ich Zastępców okraszone gromkimi brawami po czym rozpoczął się bal. Zabawa trwała do białego rana.
Ostatni dzień pobytu w Tardzie upłynął pod znakiem rozmów i ciepłych pożegnań.
Sezon 2017 został oficjalnie uznany za zamknięty. Do zobaczenia w kolejnym 2018 roku!

Zapraszamy do obejrzenia GALERII zdjęć z uroczystego podsumowania sezonu 2017

Zespół CHRIS