Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

29.10.2018
Zakończenie sezonu 2018

W dniach 26-28 października 2018 roku, Kadra firmy Chris w ilości ponad 180 osób, po raz kolejny spotkała się na uroczystym podsumowaniu sezonu.Tegoroczne spotkanie odbyło się po raz pierwszy na terenie Campu Radków.
Po wyjeździe z Piaseczna czekało na nas wspólne zwiedzanie Zamku Książ. Wieczorem tradycyjnie spotkaliśmy się w gronie Właścicieli firmy, Kierowników campów i pracowników biura, aby swobodnie porozmawiać przy kominku. Mogliśmy korzystając z tej nieformalnej okazji, zapoznać się z nowymi współpracownikami, podsumować wspólną pracę w ostatnim sezonie i wymienić się doświadczeniami.
Kolejnego dnia po śniadaniu, część chętnych wybrała się na wycieczkę na Szczeliniec Wielki. Popołudniu odbył się oficjalny apel otwierający uroczystość Zakończenia Sezonu 2018 i wspólne zdjęcie.
Po obiedzie wszyscy razem spotkaliśmy się na zebraniu podsumowującym sezon 2018. Adam Wilk – Kierownik działu HR przedstawił wiele ciekawostek i danych liczbowych świadczących o skali przedsięwzięcia, jakim jest cała firma CHRIS. Magdalena Naczk-Musiał zastępca kierownika Campu Radków opowiedziała o projekcie Ambasadora w naszej firmie i o korzyściach jakie wiążą się z dołączeniem do grona ambasadorów firmy. Na zakończenie Pan Krzysztof Alchimowicz- właściciel firmy przedstawił plany inwestycyjne na kolejne lata i opowiedział o ekologicznej stronie naszej firmy. Cała kadra oraz zespół biura w Piasecznie otrzymali podziękowania za kolejny owocny sezon.
Wieczorem wszyscy spotkaliśmy się w wieczorowych strojach w Sali Królewskiej. Po wykonaniu wspólnego zdjęcia nastąpiły oficjalne podziękowanie dla Kierowników Campów i ich Zastępców. Zabawa trwała do białego rana. Ostatni dzień pobytu w Radkowie upłynął pod znakiem rozmów i ciepłych pożegnań. Sezon 2018 został oficjalnie uznany za zamknięty. Do zobaczenia w kolejnym 2019 roku!
Zapraszamy do obejrzenia GALERII zdjęć z uroczystego podsumowania sezonu 2018
Zespół CHRIS