Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

29.10.2019
Zakończenie sezonu 2019

W dniach 25-27 października 2019 roku, Kadra firmy Chris w ilości 176 osób, po raz kolejny spotkała się na uroczystym podsumowaniu sezonu. Tegoroczne spotkanie odbyło się na terenie Campu Radków. Po wyjeździe z Piaseczna czekało na nas wspólne zwiedzanie muzeum wody we Wrocławiu - Hydropolis. Wieczorem tradycyjnie spotkaliśmy się w gronie Właścicieli firmy, Kierowników campów i pracowników biura, aby swobodnie porozmawiać przy kominku. Mogliśmy korzystając z tej nieformalnej okazji, zapoznać się z nowymi współpracownikami, podsumować wspólną pracę w ostatnim sezonie i wymienić się doświadczeniami.

Kolejnego dnia po śniadaniu, część chętnych wybrała się na wycieczkę na Szczeliniec Wielki. Popołudniu odbył się oficjalny apel otwierający uroczystość Zakończenia Sezonu 2019 i wspólne zdjęcie.

Po obiedzie wszyscy razem spotkaliśmy się na zebraniu podsumowującym sezon 2019. Jurij Golenbovskij - Kierownik Campu Zefir oraz Zbigniew Radzymiński - Kierownik Ośrodka przedstawili nam historię i proces powstawania Campu Zefir. Adam Wilk – Kierownik działu HR przedstawił wiele ciekawostek i danych liczbowych świadczących o skali przedsięwzięcia, jakim jest cała firma CHRIS. Dział marketingu omówił efekty wprowadzonej kampanii ekologicznej. Na zakończenie Pan Krzysztof Alchimowicz - właściciel firmy przedstawił plany inwestycyjne na kolejne lata i opowiedział o ekologicznej stronie naszej firmy. Cała kadra oraz zespół biura w Piasecznie otrzymali podziękowania za kolejny owocny sezon.

Wieczorem wszyscy spotkaliśmy się w wieczorowych strojach w Sali Królewskiej. Po wykonaniu wspólnego zdjęcia nastąpiły oficjalne podziękowanie dla Kierowników Campów i ich Zastępców. Wyjątkowym wydarzeniem było nagrodzenie Pawła Błażowskiego - Kierownika Programowego i szczególne podziękowanie za 20 lat wspólnej pracy w firmie CHRIS. Wspólnie bawiliśmy się do samego rana. Ostatni dzień pobytu w Radkowie upłynął pod znakiem rozmów i ciepłych pożegnań. Sezon 2019 został oficjalnie uznany za zamknięty. Do zobaczenia w kolejnym 2020 roku!
Zapraszamy do obejrzenia GALERII zdjęć z uroczystego podsumowania sezonu 2019!!
Zespół CHRIS