Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

29.08.2017
Zapisy na bezpłatne zajecia filmowe oraz pokaz przedpremierowy filmu Tarapaty

Szanowni Państwo,

po sukcesie zajęć edukacyjnych realizowanych w ubiegłych latach,  już po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Państwa dzieci na kolejne bezpłatne zajęcia edukacyjne o tematyce filmowej oraz na pokaz przedpremierowy filmu "Tarapaty".

"Przyjaźń to wcale nie taka prosta sprawa i Julka dobrze o tym wie. Ma 12 lat, chodzi do szkoły z internatem i jeszcze nigdy nie miała prawdziwej przyjaciółki. Zaczynają się wakacje, a razem z nimi kłopoty. Julka zamiast do rodziców w Kanadzie, trafia do ciotki w Warszawie. W tej samej kamienicy mieszka Olek z nieodłącznym psem Pulpetem. Kiedy dzieciakom wpada w ręce plan prowadzący do skarbu, zaczyna się przygoda. Na drodze do rozwiązania zagadki staje złodziejska szajka, niania – nałogowa palaczka i podejrzany pożeracz cukierków. Nikt nie jest tym za kogo się podaje, a wyścig z czasem trwa. Żeby wyjść cało z tej historii, Julka musi pokonać nieufność i odważyć się na przyjaźń.”*

Premiera tego jakże ciekawego  filmu o przygodzie, przyjaźni i zaufaniu już 15 września w kinach w całej Polsce. Zwiastun filmu TUTAJ.

Do dyspozycji uczestników naszych obozów  oddajemy łącznie 100 podwójnych zaproszeń na pokaz przedpremierowy w dniu 14 września 2017 o godzinie 19:00 w kinie Wisła na placu Wilsona w Warszawie.  Każde dziecko, dla którego zostanie założona rezerwacja na bilet, będzie mogło zabrać ze sobą przyjaciela lub osobę dorosłą, która zaopiekuje się dzieckiem podczas seansu.

Dodatkowo w dniu 9 września dla chętnych dzieci z roczników 2001-2008 odbędą się zorganizowane specjalnie dla nas bezpłatne warsztaty z reżyserką filmu panią Martą Karwowską. Ze względu na ograniczona liczbę miejsc, tradycyjnie już  przy zapisach na zajęcia bezpłatne liczy się kolejność zgłoszeń.

Zajęcia  odbędą się  w Centrum Artystycznym SZTUKARNIA www.sztukarnia.pl przy ulicy Odolańskiej 60 w Warszawie w następujących godzinach:

10:00 - 12:00 -  dzieci z roczników 2005 - 2008;

12:30 - 14:30 - dzieci z roczników 2001 - 2004

Wszystkie dzieci uczestniczące w warsztatach mają zapewniony podwójny bilet na pokaz przedpremierowy (można zabrać przyjaciółkę/przyjaciela lub kogoś z rodziny).

ZAPISY:

Zgłoszenia rezerwacyjne na wszystkie zajęcia oraz pokaz przedpremiorowy przyjmujemy wyłącznie przez panel on-line od dnia 2 września 2017 (sobota) od godziny 10:00. Przed tą datą zajęcia nie będą widoczne w panelu rezerwacyjnym.

WARSZTATY: Przy składaniu rezerwacji na warsztaty filmowe z Panią Reżyser prosimy wybrać w panelu "rezerwacje on-line" na naszej stronie internetowej poniżej opisane parametry:

Rok: 2017
Sezon: lato
Miejsce wyjazdu: BEZPŁATNE ZAJĘCIA EDUKACYJNE
Obóz: WARSZTATY FILMOWE TARAPATY a następnie właściwą dla rocznika dziecka grupę.

POKAZ PRZEDPREMIEROWY: Przy składaniu rezerwacji na pokaz prosimy wybrać w panelu "rezerwacje on-line" na naszej stronie internetowej poniżej opisane parametry:

Rok: 2017
Sezon: lato
Miejsce wyjazdu: POKAZ PRZEDPREMIEROWY
Obóz: POKAZ FILMU "TARAPATY" a następnie POKAZ W KINIE WISŁA 14.09.2017

W trakcie zajęć edukacyjnych oraz pokazu będzie wykonywana dokumentacja fotograficzna.

Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na wykonywanie dzieciom zdjęć z wydarzenia i ich późniejszą publikację w naszych materiałach, na stronie internetowej i na Facebooku, prosimy o nie składanie rezerwacji.

Wszelkie informacje dotyczące miejsca spotkania otrzymają Państwo w mailu potwierdzającym rezerwację. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, w przypadku rezygnacji prosimy o jak najszybsze powiadomienie Biura Obsługi Klienta lub samodzielne usunięcie rezerwacji w panelu rezerwacyjnym, co umożliwi skorzystanie z zajęć dzieciom oczekującym na miejsca.

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci!   

Zespół CHRIS