Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

26.09.2018
Zapisy sezon Zima 2019 CHRIS

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że oferta na sezon ZIMA 2019 jest już dostępna na naszej stronie internetowej www.chris.com.pl.

Z naszą propozycją obozów wraz z terminami, grupami wiekowymi i cenami można się już zapoznać pod linkiem:

ZARYS OFERTY ZIMA 2019

KATALOG ZIMOWY WERSJA ELEKTRONICZNA 

UWAGA !!! Ze względu na przepisy o Ochronie Danych Osobowych od sezonu ZIMA 2019 zapisu dziecka na obóz może dokonać WYŁĄCZNIE rodzic lub opiekun prawny dziecka. Nie będzie możliwości zakładania rezerwacji dla innej osoby.

Przed zapisami prosimy o przetestowanie ustawień konta: sprawdzenia loginu i hasła oraz wprowadzenia danych dziecka do zakładki UCZESTNICY.

Organizacja zapisów na sezon ZIMA 2019 zaplanowana jest następująco:

Klientów ze statusem Diamentowej Rybki zapraszamy do składania rezerwacji od 6 październia 2018, od godziny 10:00 (sobota) - w tym dniu zapisy odbywały się będą wyłącznie drogą elektroniczną, za pomocą panelu on-line.

Klientów ze statusem Złotej Rybki zapraszamy do składania rezerwacji od 13 października 2018, od godziny 10:00 (sobota) - w tym dniu zapisy odbywały się będą wyłącznie drogą elektroniczną, za pomocą panelu on-line.

Klientów ze statusem Rybaka oraz nieprzypisanych do Programu Złota Rybka zapraszamy do składania rezerwacji od 20 października 2018, od godziny 10:00 (sobota) - w tym dniu zapisy odbywały się będą wyłącznie drogą elektroniczną, za pomocą panelu on-line.

Nasi pracownicy Biura Obsługi Klienta pozostają do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku pod numerem telefonicznym centrali: 22 737 05 00 i w biurze w Piasecznie w godzinach 9-18.

Zapraszamy! 

Zespół CHRIS