Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

01.10.2019
Zapisy - ZIMA 2020

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że oferta na sezon ZIMA 2020 jest już gotowa i dostępna na naszej stronie internetowej www.chris.com.pl.

Organizacja zapisów na sezon ZIMA 2020 zaplanowana jest następująco:

Klientów ze statusem Diamentowej Rybki zapraszamy do składania rezerwacji od 05 października 2019, od godziny 10:00 (sobota) - w tym dniu zapisy wyłącznie drogą elektroniczną za pomocą panelu on-line.

Klientów ze statusem Złotej Rybki zapraszamy do składania rezerwacji od 12 października 2019, od godziny 10:00 (sobota) - w tym dniu zapisy wyłącznie drogą elektroniczną za pomocą panelu on-line.

Klientów ze statusem Rybaka oraz nieprzypisanych do Programu Złota Rybka zapraszamy do składania rezerwacji od 19 października 2019, od godziny 10:00 (sobota) - w tym dniu zapisy wyłącznie drogą elektroniczną za pomocą panelu on-line.

W najbliższym tygodniu do wszystkich z Państwa, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie papierowej wersji katalogu zostanie on przesłany drogą pocztową.

Przed zapisami prosimy o przetestowanie ustawień konta: sprawdzenia loginu i hasła oraz wprowadzenie / zaktualizowanie danych dziecka / adresu w zakładce UCZESTNICY.

UWAGA !!! Ze względu na przepisy o Ochronie Danych Osobowych zapisu dziecka na obóz może dokonać WYŁĄCZNIE rodzic lub opiekun prawny dziecka. Nie będzie możliwości zakładania rezerwacji dla innej osoby.