Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

23.02.2018
Zapraszamy na Campy Majowe CHRIS

Szanowni Państwo,

Przełom kwietnia i maja to wyjątkowy czas, w którym cała przyroda budzi się do życia.

Zachęcamy Państwa do spędzenia tych kilku dni wspólnie ze swoimi rodzinami w najpiękniejszych zakątkach Polski.

Weekend majowy to jedyny czas w roku, kiedy dorośli mogą doświadczyć życia campowego i skorzystać z większości dostępnych w ośrodku atrakcji. Dla najmłodszych campowiczów to okazja zaznajomienia się z campem przy boku rodziców jeszcze przed pierwszym samodzielnym wyjazdem.

Dla dzieci, rodziców i dziadków przygotowaliśmy kompleksową ofertę majówek po raz pierwszy na pięciu naszych Campach - Junior, Drawa, Radków, Serwy i Tarda. Każdy z campów oferuje inny, intensywny i ciekawy program pobytu.

Camp Junior (po raz pierwszy w weekend majowy) zaprasza na zajęcia na jeziorze Gołdopiwo: rejs DeZeTą, kajaki turystyczne, canoe, a także łucznictwo, łodzie wiosłowe, zajęcia przyrodniacze, majsterkowanie, gry świata oraz gry zespołowe. Wieczory będą mogli spędzić Państwo przy ognisku, na grze nocnej lub wspólnej zabawie przy muzyce.

Camp Drawa zaprasza na wyprawę smoczymi łodziami, do nowego parku linowego, udziału w rozmaitych grach z wykorzystaniem bogatego zaplecza Gildii Gier, na wycieczki rowerowe, kajakowe, gry zespołowe.

Camp Serwy zaprasza  na niezwykle ciekawe zajęcia przyrodnicze w terenie i w pracowni przygotowane przez doktora biologii Michała Skierczyńskiego. Oprócz tego tenis, ścianka wspinaczkowa, park linowy, łucznictwo, kajaki i wiele innych zajęć tematycznych.

Na Campie Radków wieczorem, 30 kwietnia zostaniemy porwani na doroczne święto czarownic do czeskiego Bożanowa, a wszystko to w niezwykłej scenerii Gór Stołowych. W kolejnych dniach wybierzemy się na piesze wycieczki do Narodowego Parku Gór Stołowych, skorzystamy z pracowni ceramiki i malarskiej, będziemy strzelać z łuku, korzystać ze ścianki wspinaczkowej i grać w gry świata. Chętni będą mogli wziać udział w treningu biegowym oraz rowerowym.

Camp Tarda to przede wszystkim różnorodne zajęcia sportowe, konie i doskonale wyposażona pracownia majsterkowania.

Na każdym campie przygotowaliśmy dla Państwa ponad 10 zróżnicowanych tematycznie zajęć, do udziału w których serdecznie zapraszamy. Sami Państwo wybiorą, w których zajęciach chcą uczestniczyć.

Jeśli natomiast wolą Państwo poczytać książkę, pojeździć rowerem po okolicy lub wybrać się na samotną eskapadę kajakiem, dzieci mogą w tym czasie skorzystać z zajęć pod okiem naszych instruktorów. Na najmłodszych czekają nasze instruktorki i instruktorzy, którzy w wyznaczonych godzinach zapraszają do przedszkola campowego.

Rezerwacje zostaną uruchomione 1 marca, przyjmowane są bezpośrednio przez ośrodki.
Pełna oferta majówek i kontakt do ośrodków jest już na naszej stronie internetowej pod linkiem:
http://www.chris.com.pl/oferta/majowki-2018/

Miło nam będzie gościć Państwa na naszych campach.

Zapraszamy serdecznie

Zespół CHRIS