Zapraszamy na Rodzinne Majowe Campy CHRIS -
Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Unia Europejska
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

04.02.2016
Zapraszamy na Rodzinne Majowe Campy CHRIS

Początek maja to wyjątkowy czas, w którym cała przyroda budzi się do życia.

Zachęcamy Państwa do spędzenia tych kilku majowych dni wspólnie ze swoimi rodzinami w najpiękniejszych zakątkach Polski.

Dla dzieci, rodziców i dziadków przygotowaliśmy kompleksową ofertę majówek na trzech naszych Campach - Radków, Serwy i Tarda. Każdy z Campów oferuje inny, intensywny i ciekawy program pobytu.
Camp Serwy zaprasza  na niezwykle ciekawe zajęcia przyrodnicze w terenie i w pracowni, przygotowane przez doktora biologii Michała Skierczyńskiego. Oprócz tego tenis, ścianka wspinaczkowa, park linowy, łucznictwo, kajaki i wiele innych zajęć tematycznych.
Na Campie Radków już pierwszego wieczoru zostaniemy porwani na doroczne święto czarownic do czeskiego Bożanowa, a wszystko to w niezwykłej scenerii Gór Stołowych. W kolejnych dniach wybierzemy się na piesze wycieczki do Narodowego Parku Gór Stołowych, skorzystamy z pracowni ceramiki i malarskiej, będziemy strzelać z łuku, korzystać ze ścianki wspinaczkowej i grać w gry świata.
Camp Tarda to przede wszystkim różnorodne zajęcia sportowe, konie, pracownia majsterkowania i Gildia Gier.

Na każdym Campie przygotowaliśmy dla Państwa ponad 10 zróżnicowanych tematycznie zajęć, do udziału w których serdecznie zapraszamy. Sami Państwo wybiorą, w których zajęciach chcą uczestniczyć. A jeśli wolą Państwo poczytać książkę, pojeździć rowerem po okolicy lub wybrać się na samotną eskapadę kajakiem, dzieci mogą w tym czasie skorzystać z zajęć pod okiem naszych instruktorów. Na najmłodszych czekają nasze instruktorki i instruktorzy, którzy w wyznaczonych godzinach zapraszają do przedszkola campowego.

Więcej na naszej stronie internetowej, w zakładce oferta/rodzinnie

Majówka w Serwach: www.chris.com.pl/oferta/camp/majowka-serwy-56/

Majówka w Radkowie:www.chris.com.pl/oferta/camp/majowka-radkow-57/

Majówka w Tardzie: www.chris.com.pl/oferta/camp/majowka-tarda-58/

Miło nam będzie gościć Państwa na naszych Campach.

Zapraszamy serdecznie

Zespół CHRIS