Zarys oferty ZIMA 2016 -
Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Unia Europejska
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

21.09.2015
Zarys oferty ZIMA 2016

Szanowni Państwo,    

z przyjemnością informujemy, że oferta na sezon ZIMA 2016 jest już gotowa i od 28 września 2015 będzie dostępna na naszej stronie internetowej.

W sezonie ZIMA 2016 wszystkie wyjazdy będą realizowane w terminie ferii przewidzianym dla województw: mazowieckiego, dolnośląskiego, zachodniopomorskiego i opolskiego. Na początku października do uczestników z wymienionych wyżej województw drogą pocztową zostaną rozesłane katalogi z aktualną ofertą.

Z naszą propozycją obozów wraz z terminami, grupami wiekowymi i cenami można już zapoznać się pod linkiem:

ZARYS OFERTY ZIMA 2016

Terminy zapisów na sezon ZIMA 2016 kształtują się następująco:

- osoby ze statusem Diamentowej Rybki  mogą zapisywać się już od soboty 3 października 2015, od godziny 10.00. W ten dzień zapisy będą odbywały się  wyłącznie drogą elektroniczną, za pomocą panelu on-line. Od poniedziałku 5 października od godziny 9.00 możliwe będą również zapisy telefoniczne i osobiste w biurze w Piasecznie.

- osoby ze statusem Złotej Rybki mogą zapisywać się od środy, 7 października 2015, od godziny 10.00. W ten dzień zapisy będą odbywały się drogą elektroniczną za pomocą panelu on-line. Możliwe będą również zapisy telefoniczne i osobiste w biurze w Piasecznie.

- osoby ze statusem Rybaka i nie przypisane do programu mogą zapisywać się od soboty 10 października 2015, od godziny 10.00 - w ten dzień zapisy będą odbywały się  wyłącznie drogą elektroniczną, za pomocą panelu on-line. Zapisy telefoniczne jak i osobiste w biurze w Piasecznie uruchomimy dla Państwa od poniedziałku 12 października od godziny 9:00 w godzinach pracy biura.

Przed zapisami zachęcamy do przetestowania ustawień konta: sprawdzenia loginu i hasła oraz wprowadzenia danych dziecka do zakładki UCZESTNICY.

W ofercie ZIMA 2016, podobnie jak w latach ubiegłych, znajdą Państwo programy narciarskie i snowboardowe dla uczestników w każdym wieku i na wszystkich poziomach zaawansowania realizowane w Muszynie, Dolomitach i Radkowie.

Dla uczestników, którzy ferie wolą spędzić inaczej, proponujemy profilowane obozy w Tardzie, Serwach i Radkowie. Tegoroczne nowości dla młodzieży to obóz Gildia Gier  i Musical w Tardzie. Dla najmłodszych natomiast - oprócz cieszących się dużą popularnością programów z lat ubiegłych - obóz ABC Projektowania na Campie Serwy.

Pracownicy Biura Obsługi Klienta są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku pod numerem telefonicznym centrali: 22 737 05 00 i w biurze w Piasecznie w godzinach 9-17.  

Zapraszamy serdecznie!

Zespół CHRIS