Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Archiwum

21.09.2017
Zarys oferty ZIMA 2018

Szanowni Państwo,    

z przyjemnością informujemy, że oferta na sezon ZIMA 2018 jest już gotowa i od 29 września 2017 będzie dostępna na naszej stronie internetowej www.chris.com.pl.

W sezonie ZIMA 2018 wszystkie wyjazdy będą realizowane w terminie ferii przewidzianym dla województw: mazowieckiego, dolnośląskiego i zachodniopomorskiego .  W tym roku w ofercie znajdą Państwo również obozy tygodniowe, na które z przyjemnością zapraszamy również dzieci z województw warmińsko – mazurskiego i podlaskiego. W pierwszych dniach października do uczestników z wymienionych wyżej województw drogą pocztową zostaną rozesłane katalogi z aktualną ofertą.

W ofercie ZIMA 2018 znajdą Państwo programy narciarskie i snowboardowe realizowane w Muszynie, Dolomitach i Radkowie, dedykowane zarówno młodszym, którzy pierwsze zjazdy na nartach mają już za sobą, jak również starszym uczestnikom, którzy zdecydowali się spróbować swoich sił na stoku.

Z kolei najmłodsze dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę narciarską, zapraszamy na Camp Junior, który po raz pierwszy będzie gościł naszych campowiczów zimą.

Wszyscy, którzy lubią spędzać ferie inaczej niż na stoku odnajdą w Tardzie i na Juniorze ciekawe propozycje obozów, w znanej i cieszącej się wielkim uznaniem naszych uczestników obozów letnich formule z szerokim wachlarzem zajęć do wyboru. Na miłośników zajęć tematycznych czekają obozy profilowane w Serwach i Radkowie. Drawa po raz kolejny przeistoczy się w świat pełen fantastyki i magii, gdzie zapraszamy wszystkich fanów gier.

Z naszą propozycją obozów wraz z terminami, grupami wiekowymi i cenami można już zapoznać się pod linkiem:

ZARYS OFERTY ZIMA 2018

Terminy zapisów na sezon ZIMA 2018 kształtują się następująco:

- osoby ze statusem Diamentowej Rybki  mogą zapisywać się już od soboty 7 października 2017, od godziny 10.00. W ten dzień zapisy będą odbywały się  wyłącznie drogą elektroniczną, za pomocą panelu on-line. Od poniedziałku 9 października od godziny 9.00 możliwe będą również zapisy telefoniczne i osobiste w biurze w Piasecznie.

- osoby ze statusem Złotej Rybki mogą zapisywać się od soboty, 14 października 2017, od godziny 10.00. W ten dzień zapisy będą odbywały się  wyłącznie drogą elektroniczną, za pomocą panelu on-line. Od poniedziałku 16 października od godziny 9.00 możliwe będą również zapisy telefoniczne i osobiste w biurze w Piasecznie.

- osoby ze statusem Rybaka i nie przypisane do programu mogą zapisywać się od soboty 21 października 2017, od godziny 10.00 - w ten dzień zapisy będą odbywały się  wyłącznie drogą elektroniczną, za pomocą panelu on-line. Zapisy telefoniczne jak i osobiste w biurze w Piasecznie uruchomimy dla Państwa od poniedziałku 23 października od godziny 9:00 w godzinach pracy biura.

Przed zapisami zachęcamy do przetestowania ustawień konta: sprawdzenia loginu i hasła oraz wprowadzenia danych dziecka do zakładki UCZESTNICY.

Nasi pracownicy Biura Obsługi Klienta pozostają do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku pod numerem telefonicznym centrali: 22 737 05 00 i w biurze w Piasecznie w godzinach 9-18.  

Zapraszamy serdecznie!

Zespół CHRIS