Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Unia Europejska
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

CO TO ZA PROJEKT?

MŁODA KADRA to grupa nastolatków, zatrudnionych na Campach CHRIS na umowę zlecenia, którzy wspierają kadrę w sprawowaniu opieki nad młodszymi uczestnikami campów oraz prowadzeniu z nimi niektórych zajęć. Tym samym Młoda Kadra szkoli się pod okiem pełnoprawnych wychowawców i instruktorów i zdobywa praktyczne doświadczenie, czyli to najważniejsze w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Projekt Młoda Kadra składa się z trzech części:

  • obozu Młoda Kadra - Leader in Training
  • obozu Młoda Kadra - Specjalizacja (opcjonalnie)
  • współpracy w charakterze Młodej Kadry

Obóz Młoda Kadra to dwa tygodnie zajęć teoretycznych i praktycznych mających wyposażyć młodego człowieka w umiejętności konieczne do odniesienia sukcesu nie tylko w pracy na campie ale również na uczelni, w pracy, wśród znajomych a nawet w rodzinnym domu. To szansa napełnienia plecaka bagażem unikalnych życiowych umiejętności, których w szkole nie sposób się nauczyć.

WARUNKI ZATRUDNIENIA

Warunki zatrudnienia w charakterze Młodej Kadry na Campach CHRIS:

  • ukończona min III klasa gimnazjum
  • uczestniczenie w obozie Młoda Kadra lub Młoda Kadra Specjalizacja
  • uzyskanie pozytywnej opinii osoby prowadzącej ww. obóz
  • złożenie osobiście do osoby prowadzącej Projekt Młoda Kadra lub wcześniej mailem do Działu HR na adres mlodakadra@chris.com.pl preferencji odnośnie podjęcia współpracy (należy podać: preferowane turnusy oraz charakter obozu dostępnego w ofercie CHRIS, np. sportowy, artystyczny, wodny, piłkarski, taneczny, itd.)
  • mile widziane przedstawienie referencji od pracownika CHRIS (np. Kierownik Campu, Kierownik Wędrówek, Kierownik Bazy, Kierownik Obozu Młoda Kadra) i/lub referencji od osób trzecich (np. wychowawca szkolny, trener itp.)

Po spełnieniu ww. warunków oraz po uzyskaniu od Działu HR potwierdzenia o wolnych miejscach dla Młodej Kadry istnieje możliwość zatrudnienia jeszcze w tym samym sezonie co ukończenie obozu Młoda Kadra lub Młoda Kadra Specjalizacja.

UWAGA:

Informujemy, że podjęcie współpracy z CHRIS w charakterze Młodej Kadry wyklucza udział w Campach i obozach CHRIS w charakterze uczestnika.
WYJĄTEK: obozów przeznaczonych dla młodzieży licealnej, tj. wędrówek żeglarskich po Mazurach oraz rejsu po Morzu Bałtyckim, obozu windsurfingowego na Helu, wędrówek rowerowych po Europie, specjalistycznych zimowych kursów narciarskich i snowboardowych.