Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Unia Europejska
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.
„Szkolenia CHRIS są przedsmakiem tego co każdego czeka na Campie... atmosfery, zabawy, wysiłku, wyzwań.”
- Renata, Camp Tarda

Kadra kierownicza

Michał  Babicz
Michał Babicz
Kierownik Campu Serwy
Absolwent AWF w Warszawie. Instruktor i medalista Mistrzostw Polski w Wioślarstwie. Instruktor żeglarstwa PZŻ. Latem na Campie Serwy szkoli adeptów żeglarstwa. Zimą miłośnik białego szaleństwa. Oprócz sportu lubi podróże, kino i muzykę. Na co dzień nauczyciel w jednym z warszawskich liceów. Z firmą Chris związany nieprzerwanie od 2010 roku.
Mateusz Danielski
Mateusz Danielski
Kierownik Campu Osada
Student Zarządzania na Politechnice Wrocławskiej. Ratownik wodny i sternik motorowodny. Miłośnik pływania, ratownictwa wodnego i sportów walki. Interesuję się zagadnieniami związanymi z psychologią w tym komunikacją interpersonalną. Aktualnie kierownik bloku wodnego na Campie Osada. Z firmą CHRIS związany od 2015 roku.
Jurij Golenbovskij
Jurij Golenbovskij
Kierownik Campu Zefir
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Akademicki zawodnik w lekkiej atletyce specjalizujący się w biegach krótkich (100 i 400 m) - mistrzostwo Polski na 400 m z 2012 r. W firmie Chris od 2014 roku, początkowo na Campie Serwy i Campie Radków. Pracował również na Campie Junior. Od 2019 jako kierownik nowo otwartego Campu Zefir.
Krzysztof Gutkowski
Krzysztof Gutkowski
Kierownik bazy rowerowej na Bornholmie
Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, na kierunku Etnologia. Przewodnik Studenckiego Koła Przewodników Beskidzkich w Warszawie. Na co dzień pracownik organizacji pozarządowych. Z firmą CHRIS związany od 2010 roku, początkowo jako instruktor narciarstwa na Campie Radków. Obecnie Kierownik Bazy Rowerowej na Bornholmie.
Łukasz Klus
Łukasz Klus
Kierownik Campu Tarda
Absolwent AWF w Białej Podlaskiej. Były ligowy zawodnik siatkówki (AZS AWF), instruktor i trener II klasy piłki siatkowej, instruktor narciarstwa - MENIS; SITN PZN, windsurfingu, sternik jachtowy, starszy sternik motorowodny, ratownik WOPR. Kierowca wszystkich kategorii. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. W CHRIS od 2010r początkowo jako instruktor narciarstwa i windsurfingu. Obecnie Kierownik Campu Tarda.
Agnieszka Kosior
Agnieszka Kosior
Kierownik Campu Junior oraz Kierownik Zielonych Szkół Campu Junior
Absolwentka Zarządzania na UJ w Krakowie. Instruktor ZHP. Z firmą Chris współpracuje od 2013 r. wiosną, latem i zimą jako instruktorka ogólnosportowa, majsterki i snowboardu, a w ostatnich latach jako kierowniczka młodzików na Campie Junior. Zaczytana w Murakamim, na co dzień projektuje kolorowe lampy, które doskonale wpisują się w każde wnętrze. Jej motto życiowe to: "w życiu piękne są tylko chwile...".
Paweł Kozicki
Paweł Kozicki
Kierownik Campu Drawa
Miłośnik pieszych wędrówek po górach, w których się wychował. Ratownik w Maltańskiej Służbie Medycznej. Od 9 lat strażak ochotnik. Obecnie kończy studia prawnicze na Uniwersytecie Rzeszowskim. Z firmą CHRIS od 2013r. W sezonie letnim i podczas Zielonych Szkół pracuje jako instruktor survivalu i wychowawca na Campie Osada oraz instruktor ogólnosportowy na Campie Tarda. W 2016 pełnił funkcję zastępcy kierownika Campu Osada.
Artur Lechman
Artur Lechman
Kierownik Wędrówek Rowerowych po Europie
Absolwent Politechniki oraz AWF w Warszawie. Latem uwielbia zwiedzać świat z perspektywy rowerzysty, zimą spędza całe miesiące na stoku, oddając się bez reszty narciarstwu zjazdowemu, telemarkowi oraz skitouringowi. W firmie CHRIS najlepiej odnajduje się przy organizacji i realizacji wypraw rowerowych jako Kierownik Wędrówek Rowerowych po Europie.
Mateusz Mroczek
Mateusz Mroczek
Kapitan Rejsów Stażowo-Szkoleniowych po Bałtyku
Ekonomista z wykształcenia, tłumacz z zawodu, żeglarz z zamiłowania. Od bez mała 12 lat prowadzi rejsy po różnych zakątkach Europy, przede wszystkim po zimnych wodach. Kapitan Jachtowy i motorowodny, na morzu spędza co najmniej 2-3 miesiące w roku. Z firmą CHRIS związany od 2008 roku, od początku współorganizując i prowadząc rejsy morskie.
Magdalena Naczk-Musiał
Magdalena Naczk-Musiał
Kierownik Campu Radków
Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego-psychologia oraz AWF w Krakowie. Pracuje jako wykładowca na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Instruktor WOPR. Uwielbia żeglować, biegi przełajowe, pływanie, kino Woody Allena, książki o tematyce psychologicznej. Współpracuje z firmą CHRIS od 2013 roku, jako ratownik wodny oraz kierownik grup obozowych na Campie Radków. Od 2015 - zastępca kierownika Campu Radków.
Krzysztof Okręglicki
Krzysztof Okręglicki
Kierownik bazy windsurfingowej na Helu
Absolwent AWF w Białej Podlaskiej. Instruktor narciarstwa, windsurfingu, koszykówki. W firmie CHRIS od 2005r. jako instruktor narciarstwa oraz Kierownik Wyszkolenia Windsurfingowego na Campie Serwy. Obecnie pełni funkcje Kierownika Bazy na Helu, Kierownika Zielonych Szkół na Campie Serwy oraz Kierownika Wyszkolenia Narciarskiego na obozach w Piwnicznej-Zdrój-Muszynie.
Wojtek Rzeźnik
Wojtek Rzeźnik
Kierownik Campu Morskiego
Absolwent AWF w Białej Podlaskiej. Instruktor siatkówki, narciarstwa, pływania i gimnastyki korekcyjnej. Na co dzień nauczyciel w-f w szkole podstawowej. Uwielbia prace z dziećmi oraz wszelką aktywność fizyczną. Prywatnie lubi dobre filmy i ludzi z poczuciem humoru. Z firmą CHRIS związany od 2014 roku jako instruktor gier zespołowych i wychowawca na Campie Morskim.
Paweł Szwed
Paweł Szwed
Kierownik Zielonych Szkół na Campie Drawa
W firmie Chris od 2014r. jako koordynator bloku wodnego na Campie Osada oraz instruktor na Zielonych Szkołach. Instruktor ratownictwa wodnego, pływania, ratownik wodny, sternik motorowodny, płetwonurek. Zapalony wędkarz, pasjonat sportów wodnych oraz podróży zagranicznych.
Grażyna Tomasik
Grażyna Tomasik
Kierownik Campu Radków
Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Bydgoszczy oraz studiów podyplomowych, Zarządzanie Oświatą. Na co dzień polonistka i organizator imprez w Młodzieżowym Domu Kultury. Z firmą CHRIS związana od 2002 roku. Początkowo jako wychowawca na Campie Serwy, następnie Kierownik Grupy Wiekowej na Campie Junior. Obecnie na stanowisku Kierownika Campu Radków.
Przemysław Zawicki
Przemysław Zawicki
Kierownik Wędrówek Zeglarskich i obozu na Patent Żeglarza Jachtowego, Kierownik Zielonych Szkół na Campie Radków
Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi jak również biologii oraz filologii angielskiej. Na co dzień jest lektorem języka angielskiego i nauczycielem. W firmie CHRIS od 2008r. początkowo jako instruktor żeglarstwa, obecnie Kierownik Wyszkolenia Żeglarskiego Obozów na Mazurach oraz Kierownik żeglarskich obozów wędrownych CHRIS.

Instruktorzy

Julia Antoszewska
Julia Antoszewska
Studentka UW na Wydziale Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii. Z firmą Chris związana od 2010 roku na początku jako uczestnik obozów, potem Młoda Kadra aktualnie instruktor żeglarstwa i wychowawca na Campie Osada. Wielbicielka wszystkich łódek od filigranowych topazów po dostojny bryg Fryderyk Chopin. Od młodości uczy się śpiewu, a od niedawna gry na ukulele. Pasjonatka filmów z Audrey, kocha teatr i dyskoteki na Campie Osada.
Paweł Arnista
Paweł Arnista
Student 4 roku Wychowania Fizycznego AWF w Białej Podlaskiej. Instruktor pływania i narciarstwa zjazdowego. Pasjonat biegania i sportów wodnych. Człowiek aktywny i ambitny, lubiący wyzwania. Praca z dziećmi sprawia mu dużo radości i satysfakcji. Z firmą CHRIS związany od roku 2012 jako wychowawca i instruktor ogólnosportowy na Campie JUNIOR oraz Campie Tarda.
Marek Badecki
Marek Badecki
Absolwent AWF w Warszawie oraz studiów podyplomowych z pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej i doradztwa zawodowego. Na co dzień nauczyciel i pedagog w szkole ponadgimnazjalnej. Instruktor narciarstwa PZN, pływania, piłki nożnej, gimnastyki, lekkiej atletyki, ratownik WOPR. Z firmą CHRIS związany od 2008r. głównie jako instruktor narciarstwa.
Bartek Bartkiewicz
Bartek Bartkiewicz
Student Transportu Politechniki Warszawskiej. Jachtowy Sternik Morski oraz Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ. Na co dzień uśmiechnięty, uwielbia pracę z młodzieżą i zarażanie innych żeglarstwem. W wolnym czasie sędzia piłkarski, zimą miłośnik narciarstwa oraz snowboardu. Z firmą CHRIS współpracuje od 2013 roku jako instruktor na Wędrówkach Żeglarskich oraz jako KWŻ Wędrówek Młodszych, Starszych oraz obozu na patent.
Magdalena Bogdaniuk
Magdalena Bogdaniuk
Studentka Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie na kierunku finanse i rachunkowość. Z firmą Chris pracuję od 2018 roku. Rozpoczęcie pracy na Campie uważa za jedną z najlepszych decyzji w życiu! Pracuje na Campie Tarda jako instruktor ogólnosportowy, a na niektórych turnusach można ją spotkać w salce cooking. Jej największą pasją jest judo, a wartości jakie niesie ten sport, stara się przekazywać uczestnikom obozów.
Krzysztof Bronikowski
Krzysztof Bronikowski
Student Wydziału EiTI Politechniki Warszawskiej. Instruktor żeglarstwa z zamiłowani. Swoją przygodę z żeglarstwem rozpoczął w wieku 10 lat, a teraz jako jachtowy sternik morski zaraża swoją pasją młodzież. Ponadto pasjonat narciarstwa i badmintona. Z firmą CHRIS związany od 2016 roku. Pracuje jako instruktor i wychowawca na wędrówkach żeglarskich.