Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.
„CHRIS to teleport do innego świata, pełnego wyzwań, piękna i emocji, co na dłuższą metę uzależnia.”
- Krzysiek, Camp Radków

Instruktorzy

Paweł Sierocki
Paweł Sierocki
Absolwent Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy.Były członek Kadry Narodowej i wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w Kajakarstwie. Pasjonat sportów wodnych i zimowych.W firmie CHRIS od 2014 roku jako instruktor kajaków i wychowawca na Campie Tarda.
Ewa Siewarga
Ewa Siewarga
Jachtowy sternik morski, studentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Zakochana w żeglarstwie od dzieciństwa, miłośniczka turystyki aktywnej, gór, narciarstwa oraz sportów wodnych. Uczestniczka wielu rejsów morskich, zarówno na żaglowcach, jak i mniejszych jednostkach . W firmie CHRIS od 2013 r. jako instruktor żeglarstwa na Campie Serwy, gdzie pracuje z najmłodszymi.
Monika Sikora
Monika Sikora
Lekarz a zarazem ratownik medyczny w jednej osobie. Działa w Grupie Ratownictwa PCK w Wejherowie. Zakochana w górach, podróżach , wspinaczce i bieganiu. Uwielbia pracę z ludźmi. Z firmą CHRIS związana jako opieka medyczna od 2012 roku. Najczęściej na Campie Tarda oraz w Radkowie.
Michał Sitarz
Michał Sitarz
Student Akademii Marynarki Wojennej na kierunku Nawigacja Morska. Od najmłodszych lat związany ze sportami wodnymi. Pasjonat motoryzacji, wypraw kajakowych oraz podróży. Z firmą CHRIS związany od 2013 roku jako instruktor żeglarstwa, początkowo na Campie Wiking, obecnie pracuje na Campie Tarda.
Bartosz  Sitarz
Bartosz Sitarz
Student Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Miłośnik morza, jezior, rzek, gór, instruktor żeglarstwa "wychowany" pod żaglami w zielonych Bieszczadach nad Soliną. Pasjonat i zawodnik Futbolu Amerykańskiego. W firmie CHRIS od 2015 roku, pracuje na Campie i Zielonych Szkołach w Tardzie.
Aleksandra Skarewicz
Aleksandra Skarewicz
Absolwentka Uniwersytet Ekonomicznego w Katowicach. Miłośniczka żeglarstwa i podróży. Instruktorka Żeglarstwa PZŻ i ISSA, jachtowy sternik morski, starszy sternik motorowodny. Z firmą CHRIS związana od 2014 roku. Pracuje na Rejsach Morskich jako instruktor/wychowawca.
Zuzanna Słoma
Zuzanna Słoma
Studentka AWF w Krakowie. Instruktor narciarstwa, lekkiej atletyki, nordic walking, gimnastyki oraz gimnastyki korekcyjnej. Miłośniczka wszelkich form turystyki aktywnej, ze szczególnym uwzględnieniem kajakowej, rowerowej oraz pieszej. W firmie CHRIS jako instruktor narciarstwa oraz instruktor na obozie rowerowym na Bornholmie.
Rafał Smolik
Rafał Smolik
Student prawa na UW. W czasie wolnym grywa w amatorskiej lidze w piłkę nożną. Z firmą CHRIS związany od 9 roku życia jako uczestnik. W 2010 roku zaczął współpracę z CHRIS w charakterze Młodej Kadry, a od 2013 - w charakterze wychowawcy na obozie tenisowym. Ilekroć wyjeżdżał z CHRIS czy to w charakterze uczestnika czy pracownika, zawsze był to Camp Serwy.
Paulina Smreczak
Paulina Smreczak
Absolwentka AWF w Krakowie. Trener II klasy i sędzia w gimnastyce sportowej. Instruktor i sędzia gimnastyki artystycznej, tańca, fitness,aqua fitness, pływania. Na co dzień trener gimnastyki sportowej dzieci i młodzieży w AZS AWF Kraków, oraz instruktor gimnastyki korekcyjnej. Z CHRIS od 2012 jako instruktor gimnastyki na Campie Odkrywców.
Gabrysia Sobczak
Gabrysia Sobczak
Studentka andragogiki na Uniwersytecie Warszawskim. Wieloletnia harcerka, pasjonatka podróży i sportów ekstremalnych. Żadne wyzwanie nie jest dla mnie straszne, a uśmiech nigdy nie schodzi mi z twarzy :) Z firmą CHRIS współpracuję od 2017 roku jako wychowawca, instruktor survivalu i instruktor ogólnosportowy. Pracowałam na Campie Wiking i Campie Tarda, która w pełni skradła moje serce :)
Grzegorz Sobczyk
Grzegorz Sobczyk
Student kierunku Automatyka i Robotyka na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Obecnie na 5 roku. Instruktor żeglarstwa, jachtowy sternik morski, starszy sternik motorowodny i ratownik WOPR. Poza sportami wodnymi pasjonat wycieczek górskich. Z firmą Chris związany od 2013 roku. Pracuje na obozie na patent żeglarski.
Iga Soboń
Iga Soboń
Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Inż. Zootechniki ze specjalnością Hodowla i Użytkowanie Koni, mgr Behawiorysta Zwierząt. Sternik morski, iInstruktor jazdy konnej PZJ, instruktor hipoterapii, od 12 roku życia związana z końmi, szczęśliwa posiadaczka dwóch rumaków. W CHRIS od 2014 jako instruktor jazdy konnej na Campie Tarda.
Natalia Soboń
Natalia Soboń
Studentka fizjoterapii na AWF w Krakowie. Instruktorka fitnessu. Od najmłodszych lat tancerka. Na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą jako instruktor tańca jazz, reggae i innych form nowoczesnych. Z firmą CHRIS związana od 2010 roku, jako instruktor tańca i wychowawca na Campie Morskim i Campie Junior
Wojciech Soboń
Wojciech Soboń
Absolwent WSP Rzeszów na kierunku wych.fizyczne oraz studiów podyp.z oligofrenopedagogiki na WSP Kielce. Na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym. Miłośnik sportów wodnych - posiada patent instruktora żeglarstwa PZŻ,instruktora pływania,sternika motorowodnego i ratownika WOPR.Insertuje się historią żeglarstwa .Z firmą Chris związany od 2015 roku jako instruktor opymistów Camp Wiking i instruktor ,,SZ" na Campie Tarda
Katarzyna Spalińska
Katarzyna Spalińska
Studentka Politechniki Warszawskiej. Pasjonatka nauk ścisłych i literatury. Jej żywiołem są ludzie a znakiem rozpoznawczym uśmiech. Wieloletnia uczestniczka obozów CHRIS, obecnie już jako nasza instruktorka. Najpierw jako Młoda Kadra a teraz już wychowawca na Campie Tarda
Agnieszka Spaszewska
Agnieszka Spaszewska
Absolwentka AWF w Warszawie. Instruktorka fitness, narciarstwa, windsurfingu, pływania, kinezygerontoprofilaktyki, sqosha oraz Menager Sportowy. Trener Personalny osób starszych i sternik jachtowy. Na co dzień pracuje w ZSB w Olsztynie jako nauczyciel W-F. Prowadzi też Centrum Terapii Manualnej i Rehabilitacji w Wadągu k/Olsztyna. Z CHRIS od 1998 roku.
Joanna Stań
Joanna Stań
Jestem nauczycielem- oligofrenopedagogiem oraz ceramikiem, architektem oraz ciągle studentem. Miłośniczka rzemiosł dawnych,podróży, przyrody. Moją pasją jest praca z dziećmi. Z CHRIS związana od 2015 roku. Pracuję w Camp Radków jako instruktor artystyczny oraz wychowawca.
Mateusz
Mateusz "Kudłaty" Stańko
Absolwent poznańskiego AWF. Obecnie podróżnik, turysta poszukujący swojego miejsca. Pasjonat kajakarstwa, podróży, wędrówek górskich, wypraw rowerowych, filiżanki dobrej kawy, a także sportów motorowych - żużla. W CHRIS od 2013 roku. Początkowo instruktor kajakarstwa sportowego i kajaków BB. Obecnie instruktor-ogólnosportowy, wychowawca oraz kierownik obozu All Fun na Campie Serwy.
Jakub Sterna
Jakub Sterna
Absolwent AWF-u w Białej Podlaskiej. Od najmłodszych lat związany z piłką nożną 20-letnią przeszłością zawodniczą. Oprócz piłki nożnej pasjonują go biegi długodystansowe oraz pływanie. Na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego w szkole ponadgimnazjalnej. Wiecznie uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do życia. Współpracuje z firmą Chris jako ratownik wodny na Campie Serwy oraz Campie Tarda.
Artur Stojak
Artur Stojak
Miłośnik sportów wodnych. Jachtowy i motorowodny sternik morski, płetwonurek i ratownik WOPR, MIŻ PZŻ. Pasjonat narciarstwa i turystyki rowerowej. Z firmą CHRIS związany od 2014 roku. Pracuje jako instruktor żeglarstwa - obozy na patent. Marzenia to dalekie rejsy po oceanach.
Janusz Styrna (RUDY)
Janusz Styrna (RUDY)
Absolwent AWFiS w Gdańsku. Trener pływania, ratownik WOPR, instruktor windsurfingu, sternik jachtowy i motorowodny. Wielokrotny finalista Mistrzostw Polski w Pływaniu. W firmie CHRIS od 2010r. Początkowo jako instruktor windsurfingu na Campie Serwy. Obecnie Kierownik Wyszkolenia Windsurfingowego na Campie Serwy i Kierownik Hotelu - zimą.