Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.
„Każdy, kto kocha pracę z dziećmi, będzie mógł znaleźć coś dla siebie od windsurfingu po gotowanie.”
- Mateusz, Camp Tarda

Instruktorzy

Renata Styrna-Grzebińska
Renata Styrna-Grzebińska
Z wykształcenia pedagog o specjalności przedszkolnej i opiekuńczo-wychowawczej oraz nauczyciel wf. Na co dzień pracuje z młodzieżą w Gdyńskiej Trójce. W wolnych chwilach tworzy biżuterię ze srebra. Do CHRISa, na Camp Junior wciągnął ją jej własny syn, któremu jest za ten fakt bardzo wdzięczna bowiem ta praca sprawia jej wiele satysfakcji i radości. Obecnie Kierownik Grupy Wiekowej na Campie Tarda.
Maciej Suliba
Maciej Suliba
Absolwent Wychowania Fizycznego i Turystki. Zapalony żeglarz - Sternik Jachtowy. Pasjonat sportów walki oraz sportów wodnych i fan komputerów. Pasjonat oddany całkowicie temu co robi. Umie i lubi pracować w grupie. Zawodowo pracuje jako instruktor pływania oraz ratownik WOPR na warszawskich basenach oraz hotelowych SPA. W CHRIS od 2015r., jako sternik na Wędrówkach Żeglarskich po Mazurach.
Emilian Sulicz
Emilian Sulicz
Instruktor kitesurfingu POIK, instruktor oraz trener snowboardu SITS. Na co dzień student Uniwersytetu Jagiellońskiego. Według niego najlepszym zajęciem na wolny czas jest gotowanie, czytanie oraz uprawianie wszelkiego rodzaju sportu. W CHRIS od 2014 jako instruktor kitesurfingu na bazie Hel.
Edyta Szabłowska
Edyta Szabłowska
Absolwentka wychowania fizycznego na AWF w Warszawie. Instruktorka pływania, fitnessu oraz gimnastyki kompensacyjno - korekcyjnej. Obecnie studentka Merketingu Sportu na SGH. Miłośniczka kina, muzyki, a przede wszystkim sportu. Nie wyobraża sobie dnia bez dobrej kawy i uśmiechu. Praca z dziećmi oprócz radości i satysfakcji napełnia ją optymizmem i chęcią do działania. Z firmą CHRIS współpracuje od 2015r. jako wychowawca ogólnosportowy na Campie Tarda.
Piotr Szafraniec
Piotr Szafraniec
Ukończył Edytorstwo i Język w komunikacji społecznej na Uniwersytecie Wrocławskim, absolwent fotografii. Od 2010 roku jako instruktor i wykładowca prowadzi warsztaty fotograficzne i zajęcia z fotografii i grafiki komputerowej. Pracuje jako fotoreporter, grafik oraz twórca szkoleń e-learningowych z fotografii, a także pilot wycieczek. Członek stowarzyszenia fotograficzno-artystycznego Nowinart. Jako fotograf prowadzi własną firmę. Pasjonat podróży i kuchni wege. Pracuje na Campie Radków.
Waldemar Szambelan
Waldemar Szambelan
Absolwent Politechniki Radomskiej o specjalności technika, informatyka, studia podyplomowe w zakresie oligofrenopedagogika oraz resocjalizacji. Miłośnik techniki, majsterki, motoryzacji, podróży, aktywnego wypoczynku. Z Chrisem związany od 2015 r.
Bartosz Szatkowski
Bartosz Szatkowski
Na co dzień pracuję jako urzędnik państwowy. Miłośnik motoryzacji, żeglarstwa czynnie uprawiający sport. Jachtowy Sternik Morski oraz Motorowodny Sternik Morski. Instruktor, wychowawca, kierownik grup wiekowych na Wędrówkach Żeglarskich. Z firmą CHRIS związany od 2015 roku.
Małgorzata Szczepańska
Małgorzata Szczepańska
Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku filologia angielska. Uwielbia swoją pracę; nauczanie języka agielskiego to jej pasja, którą stara się zarażać swoich uczniów. Na co dzień pełna energii i bardzo aktywna. Chętnie udziela się charytatywnie. Kocha podróże, nowe wyzwania, rozmawiać z ludźmi, wszelkiego rodzaju zajęcia fitness oraz...kawę. Z firmą CHRIS współpracuje od 2014 roku jako lektor języka angielskiego, następnie także koordynator lektorów na Campie Morskim.
Karolina Szirikjan
Karolina Szirikjan
Tegoroczna maturzystka I LO w Przemyślu. Zakochana w górach i zumbie, miłośniczka turystyki aktywnej, piłki ręcznej, sportów wodnych, oraz animator zabaw ruchowych i tanecznych. Instruktorka przyszłych animatorów zabaw ruchowych oraz przyszłych asystentów na wychowawców w Stowarzyszeniu Ruchu Apostolstwa Młodzieży. Z firmą CHRIS związana od 2016 roku. Pracuje jako wychowawca i instruktor na Campie Tarda
Kinga Szymańska
Kinga Szymańska
Absolwentka AWF we Wrocławiu, instruktor sportu pływanie, ratownik WOPR, sternik motorowodny, instruktor nordic walking oraz aqua fitness. Uwielbia podróże i sporty wodne. Z firmą CHRIS współpracuje od 2012 roku. Początkowo w Kuźni Radków, później na Campie Odkrywców oraz na Campie Tarda
Ewelina Ściana
Ewelina Ściana
Magister Sztuki - Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie na Wydziale Teatru Tańca w Bytomiu. Jej największą miłością jest teatr i taniec. Uwielbia dzielić się swoją pozytywną energią i pasją z dziećmi. Z miłą chęcią wciela się w różne bajkowe postaci, co pomaga jej w lepszym kontakcie z najmłodszymi. Prowadząca program dla dzieci ,,Ziarno''(Telewizja Polska S.A.). Z firmą CHRIS związana od 2015 roku. Pracuje jako Instruktor tańca/teatru/śpiewu i wychowawca na Campie Morskim.
Aleksander Świątek
Aleksander Świątek
Student fizjoterapii na AWF w Warszawie. Uwielbia słońce, lato, filmy i dobrą muzykę. Na co dzień pełen energii i dobrego humoru. Miłośnik podróżowania i sportów wodnych. Z firmą CHRIS związany od 2006r. początkowo jako uczestnik, później Młoda Kadra, aktualnie wychowawca i instruktor gier i zabaw.
Michał Świderski
Michał Świderski
Student Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej. Instruktor żeglarstwa z zamiłowania. Swoją przygodę z żeglarstwem rozpoczął w wieku 9 lat, gdzie po 3 latach czynnego pływania uzyskał swój pierwszy stopień żeglarski. Wychowanek sekcji i klubu Żeglarskiego Pałacu Młodzieży. Miłośnik Polskiego żeglarstwa śródlądowego na terenie WJM. Organizator rejsów. Zapalony podróżnik, sternik motorowodny oraz nurek. Znak rozpoznawczy – pomarańczowa czapa oraz uśmiech na twarzy. Z firmą CHRIS związany od 2016 roku jako wychowawca i instruktor żeglarstwa na Campie Junior, gdzie prowadzi obóz żeglarski.
Michał Tarkowski
Michał Tarkowski
Absolwent Architektury na PW i Wydziału Reżyserii na łódzkiej PWSFTviT. Aktor, scenarzysta i reżyser. Współtwórca legendarnej grupy kabaretowej Salon Niezależnych. Znany głównie z ról w takich filmach jak Człowiek z marmuru i Wodzirej. Po prawie trzydziestu latach przerwy w 2003 i 2004 roku wraz Orkiestrą Na Zdrowie realizował spektakl "Kinoteatrzyk Jacka Kleyffa i Michała Tarkowskiego" w warszawskim Teatrze Studio. W 2011r. odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. Współtwórca programu i instruktor obozu filmowego CHRIS na Campie Radków.
Magda Tobolska
Magda Tobolska
Studentka fizjoterapii Gdańskiego Uniwerytetu Medycznego. Jej pasją od kilkunastu lat jest taniec, a od początku studiów również aerobik sportowy. Prowadzi aktywny tryb życia, letem jeździ na rolkach, a zimą wybiera snowboard. W przyszłości chciałaby pracować jako fizjoterapeuta specjalizujący się w urazach sportowych. Z firmą CHRIS związana od 2013, głównie jako instruktor tańca na Campie Junior.
Paulina Trębacz
Paulina Trębacz
Studentka gospodarki przestrzennej w Łodzi. Miłośniczka żeglarstwa, gry na trąbce a od niedawna również wspinaczki. Instruktorka ogólnosportowa oraz wychowawca. Pasjonatka podróży oraz długich spacerów nie tylko po górach. Na co dzień uśmiechnięta i pełna humoru a także pomocna. Z firmą CHRIS związana od 2014 roku. Pracuje na Campie Junior.
Ewa Truszkowska
Ewa Truszkowska
Absolwentka AWF w Warszawie. Trener pływania klasy II, ratownik WOPR, instruktor gimnastyki sportowej, sternik, masażysta. Wychowawca i amator fotografii. Od dziecka trenowała Judo. Działa w Stowarzyszeniu dla dzieci sprawnych i niesprawnych ruchowo. W CHRIS od 2003r, jako ratownik WOPR na Campie Serwy oraz instruktor na Campie Morskim i Campie Radków.
Jan Tuchowski
Jan Tuchowski
Student pierwszego roku inżynierii biomedycznej na Politechnice Warszawskiej. Miłośnik muzyki i wspinaczki. Instruktor żeglarstwa i wychowawca. Z firmą CHRIS związany od 2016 roku. Pracuje na Campie Tarda.
Marek Tuszyński
Marek Tuszyński
Student kierunku Pielęgniarstwo na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Z wykształcenia ratownik medyczny. Instruktor sportu Polskiego Związku Pływackiego oraz instruktor ratownictwa wodnego. Miłośnik sportów wodnych, szeroko rozumianego ratownictwa i zdrowego/aktywnego stylu życia. Z firmą Chris związany od 2016 roku jako ratownik wodny i instruktor pływania na Campie Tarda.
Aleksandra Ulińska
Aleksandra Ulińska
Studentka Fizyki Technicznej na Politechnice Poznańskiej. Miłośniczka wszelakiego rodzaju sportu i dobrego jedzenia . Instruktorka sztuk walki i samoobrony. Z firmą CHRIS związana od 2014 roku jako instruktor sztuk walki i wychowawca na Campie Morskim.
Marek Waluszkiewicz
Marek Waluszkiewicz
Student Politechniki Warszawskiej na wydziale inżynierii lądowej. Czas wolny spędza aktywnie - latem na rowerze, czy na boisku, a zimą na stoku. Wielokrotny uczestnik Campów CHRIS, następnie wyjeżdżał jako Młoda Kadra a od 2014 roku już jako wychowawca.