Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.
„Szkolenia przed rozpoczęciem pracy na campie zdecydowanie bardzo dobrze przygotowują osoby do zadań przed nimi stojącymi.”
- Tomasz, Camp Serwy

Instruktorzy

Agata Zradzińska
Agata Zradzińska
Studentka Technologii Chemicznej Politechniki Warszawskiej. Jachtowy Sternik Morski oraz Motorowodny Sternik Morski. Pasjonatka żeglarstwa, motocykli i jazdy na rowerze. Uwielbia zarażać uśmiechem i pozytywną energią. Z firmą CHRIS związana od 2014 roku jako instruktor żeglarstwa oraz kierownik grupy wiekowej na Wędrówkach Żeglarskich.
Piotr Żelazny
Piotr Żelazny
Student Elektroniki i Telekomunikacji na Akademii Morskiej w Gdyni. Instruktor żeglarstwa. Od najmłodszych lat pasjonat żeglarstwa regatowego, oraz windsurfingu, narciarstwa i pływania. Ratownik WOPR. Nie wyobraża sobie życia bez żeglarstwa i sportów wodnych. W Chrisie od 2014, jako instruktor żeglarstwa. Pracuje na Campie Serwy.
Tomasz Żmuda
Tomasz Żmuda
Absolwent WSOWZ we Wrocławiu. Studia podyplomowe w Akademii Obrony Narodowej. Zawodowy żołnierz, pasjonat wszelkich sportów outdoorowych. Doświadczony żeglarz i narciarz. Posiada uprawnienia Instruktora Żeglarstwa PZŻ, oraz Narciarstwa MENiS i SITN. W CHRIS od 2012 roku. Najlepiej czuje się w Serwach (OSW), gdzie kultywuje żeglarstwo na jachcie typu DZ. Zimą uczy narciarstwa w Muszynie i Piwnicznej.
Natalia  Żurowska
Natalia Żurowska
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu oraz Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej. Miłośniczka sportów wodnych. Instruktor pływania, narciarstwa zjazdowego, nornic walking oraz żeglarz jachtowy. Z firmą Chris związana od roku 2014 jako instruktor i wychowawca żeglarstwa na optymistach i topazach.