Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.
„Bardzo dobra organizacja, bogate zaplecze pracy, oraz postawienie na ludzi, którzy lubią i potrafią pracować z dziećmi i młodzieżą.”
- Paulina, Camp Odkrywców

Instruktorzy

Szymon Wantulok
Szymon Wantulok
Absolwent AWF w Krakowie. Obecnie student Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku „Media społecznościowe w zarządzaniu”. Absolutny fanatyk sportu dostarczanego w każdej postaci. Prowadzi kanał „Sports Expression” dostępny na platformie YouTube oraz Facebook. Instruktor narciarstwa zjazdowego, piłki nożnej, siatkówki oraz lekkiej atletyki. Z firmą CHRIS związany od 2015 roku. Pracuje głównie na Campie Radków oraz zimą jako instruktor narciarstwa.
Wadim Wawrzeńczak
Wadim Wawrzeńczak
Student Elektroniki na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, Z firmą CHRIS od 2015 r. jako instruktor żeglarstwa i wychowawca. Pracuje na Campie Tarda.
Mateusz Welc
Mateusz Welc
Absolwent kierunków Wychowanie Fizyczne i Sport na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej. Pasjonat gier zespołowych, a w szczególności siatkówki halowej i plażowej. Instruktor piłki siatkowej, trener grup naborowych i minisiatkówki w Sekcji Piłki Siatkowej AZS-AWF Wrocław. Z firmą CHRIS związany od 2015 roku. Wychowawca na Campie Tarda.
Katarzyna Werner
Katarzyna Werner
Studentka geologii na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka aktywnego wypoczynku i kreatywnego spędzania czasu. Instruktorka geologii. Pasjonatka kajakarstwa górskiego jaki i nizinnego. Wielbicielka wypraw rowerowych, rajdów konnych, a także wycieczek pieszych. Z firmą CHRIS związana od 2015 roku. Pracuje na Campie Radków.
Ewa Wernikowska
Ewa Wernikowska
Campowa "Żaba " absolwentka AWF w Białej Podlaskiej. Ratownik WOPR, płetwonurek, instruktor pływania, siatkówki i fitness. Największą przyjemność sprawia jej słońce, plaża, sporty wodne oraz siatkówka w każdej formie. Pracę w CHRISie w 2011 zaczynałam na Campie Junior oraz Campie Radków od trzech sezonów na stałe osiadłam na Campie Tarda gdzie łącze prace z przyjemnością jako kierownik Susłów i Żbików.
Piotr Wiśniewski
Piotr Wiśniewski
Absolwent AWF W Białej Podlaskiej. Obecnie na 5 roku resocjalizacji na Uniwersytecie Zielonogórskim. Instruktor windsurfingu, narciarstwa, pływania, ratownik WOPR, ćwiczenia kompensacyjno korekcyjne, żeglarz jachtowy. Z firmą CHRIS od 2008 jako instruktor windsurfingu na Helu, Campie Serwy, Campie Tarda oraz instruktor zielonych szkół.
Łukasz Włodek
Łukasz Włodek
Absolwentem AWFiS Gdańsk. Obecnie nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej w Gdańsku. Instruktor żeglarstwa deskowego, prawa jazdy. Interesuje się sportem, a w szczególności windsurfingiem i snowboardem. Z firmą CHRIS związany od 2007 roku jako instruktor windsurfingu początkowo na Campie Serwy a ostatnio na obozach windsurfingowych na Helu.
Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska
Studentka Filologii Szwedzkiej na warszawskim SWPSie oraz Zarządzania na UW. Na co dzień członek organizacji AIESEC, lider projektu Global Talents. W wolnych chwilach uwielbia jeździć na rolkach i spędzać czas z przyjaciółmi. Z firmą CHRIS związana od 2012 roku, początkowo w roli Młodej Kadry. Od 2013 roku wierna Campowi Tarda i grupie wiekowej Żbiki.
Wojciech Wojtak
Wojciech Wojtak
Student biotechnologii we Wrocławiu. Instruktor narciarstwa. Miłośnik roztoczańskich, bieszczadzkich i tatrzańskich szlaków. Współorganizator i uczestnik rowerowej wyprawy z Wrocławia do Madrytu. Zawodnik AZS UP MTB Team. Przygodę z firmą CHRIS zaczął od instruktora narciarstwa na Campie Radków, a następnie instruktora science na Campie Odkrywców.
Aleksandra Wojtak
Aleksandra Wojtak
Aleksandra Wojtak Studentka 4 roku logopedii we Wrocławiu. Absolwentka Szkoły Muzycznej. Miłośniczka gry na fortepianie, śpiewu i jazdy na nartach. Instruktorka wokalu. Pasjonatka górskich wycieczek oraz szaleństw na ściance wspinaczkowej. Z firmą CHRIS związana od 2013 roku. Pracuje na Campie Morskim.
Wiktoria Wolny
Wiktoria Wolny
Studentka Finansów, Rachunkowości i Ubezpieczeń na Uniwersytecie Warszawskim. Z firmą chris związana od 2011. Początkowo jako uczestniczka, następnie młoda kadra. Obecnie od kilku lat w roli instruktora i wychowawcy głównie na campie Tarda w grupie wiekowej "żbiki". Niepozorna wzrostem, wielka sercem
Weronika Wołczańska
Weronika Wołczańska
Studentka fizjoterapii na AWF w Krakowie. Zawodniczka i instruktorka narciarstwa zjazdowego SITN-PZN. Prawdziwy sportowiec z charakteru, miłośniczka wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej. Trenowała lekkoatletykę oraz taniec towarzyski. Lubi podróżować, a najbardziej kocha Bieszczady, skąd pochodzi. Z firmą CHRIS związana od 2016 roku. Pracuje jako instruktor ogólnosportowy na Campie Tarda, a w zimie jako instruktorka narciarstwa.
Wiktor Woźniak
Wiktor Woźniak
Na co dzień student Elektroniki i Telekomunikacji na Politechnice Poznańskiej. Przez wiele lat związany z ZHP i PCK. Każdą wolną chwilę spędza na rowerze. Od niedawna krótkofalowiec (SQ3SWV). Złota rączka, żadnych zajęć się nie boi. Uwielbia pracę z dziećmi i przekazywanie im swoich umiejętności. Od 2014 instruktor rowerowy na Bornholmie.
Arkadiusz Wójcicki
Arkadiusz Wójcicki
Absolwent AWF w Krakowie. Student Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku „Media społecznościowe w zarządzaniu”. Miłośnik sportów zimowych, zwłaszcza narciarstwa biegowego, które zaczął trenować już w podstawówce. Hobbistycznie zajmuje się produkcją materiałów filmowych dla firm jak i prowadzonego przez siebie kanału "AWF Channel” dostępnego na platformie YouTube oraz Facebook. Instruktor narciarstwa biegowego, gimnastyki, siatkówki oraz lekkiej atletyki. Z firmą CHRIS związany od 2016 roku. Pracuje głównie na Campie Serwy, oraz Campie Radków.
Liliana Wrońska
Liliana Wrońska
Studentka budownictwa na Politechnice Krakowskiej. Baletnica grająca w koszykówkę i nie tylko. Uwielbia sport w każdej formie. Kocha dzieci i zwierzęta. W firmie CHRIS od 2012 roku pracuje z najmłodszymi. Związana z Campem Odkrywców, Campem Morskim, Campem Radków a w szczególności Campem Serwy.
Krzysztof Wrzołek
Krzysztof Wrzołek
Absolwent AWF w Białej Podlaskiej. Na co dzień pracuje w szkole jako nauczyciel wychowania fizycznego. Instruktor piłki siatkowej, narciarstwa zjazdowego, żeglarz jachtowy,uwielbia aktywnie spędzać czas, miłośnik gry na gitarze. Z firmą CHRIS zaczął współpracę w 2008 roku na Zielonych Szkołach oraz Wędrówkach Rowerowych po Europie obecnie instruktor na parku linowym i ściance wspinaczkowej na obozach letnich Campu Serwy.
Artur Wylezol
Artur Wylezol
Student Turystyki i Rekreacji na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Miłośnik górskich wędrówek. Instruktor wspinaczki. Pasjonat podróży tych większych i tych mniejszych. Z firmą CHRIS związany od 2016 roku. Pracuje na Campie Radków i na Campie Serwy.
Aleksandra Zdaniukiewicz
Aleksandra Zdaniukiewicz
Studentka medycyny WUM i absolwentka studiów licencjackich na romanistyce UW. Miłośniczka jedzenia, kotów i poznawania nowych miejsc- najlepiej na rowerze. Pasjonatka nauki języków, kocha pracę z dziećmi. Z firmą CHRIS związana od 2017 roku. Pracuje na Campie Serwy jako wychowawca ogólnosportowy, w podobozie Wioska Językowa.
Patryk Zięba
Patryk Zięba
Student Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie. Miłośnik jazdy konnej, strzelectwa i survivalu. Instruktor łucznictwa. Pasjonat motocykli i podróży. Z firmą CHRIS związany od 2016 roku. Pracuje na Campie Radków.
Aleksandra Zimny
Aleksandra Zimny
Absolwentka Filologii Ukraińskiej i Rosjoznawstwa na UJ w Krakowie. Instruktor narciarstwa, snowboardu, pilot wycieczek i przewodnik po Krakowie. Miłośniczka Karpat, które przemierza na rowerze, skiturach i podczas wędrówek górskich. Jednak jej największą pasją jest kolarstwo górskie. W CHRIS od 2011r., ostatnio jako instruktor na Wędrówkach Rowerowych po Europie.
Agata Zradzińska
Agata Zradzińska
Studentka Technologii Chemicznej Politechniki Warszawskiej. Jachtowy Sternik Morski oraz Motorowodny Sternik Morski. Pasjonatka żeglarstwa, motocykli i jazdy na rowerze. Uwielbia zarażać uśmiechem i pozytywną energią. Z firmą CHRIS związana od 2014 roku jako instruktor żeglarstwa oraz kierownik grupy wiekowej na Wędrówkach Żeglarskich.