Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.
„Dlaczego warto pracować z firmą CHRIS? Niesamowita atmosfera, genialna zabawa, najlepsze dzieciaki pod słońcem - dlatego! ”
- Justyna , Wędrówki Żeglarskie

Instruktorzy

Wiktoria Żaczek
Wiktoria Żaczek
Studentka budownictwa na Politechnice Śląskiej. Optymistycznie patrząca na świat - miłośniczka żeglarstwa, narciarstwa i niesamowitych przygód. Od 2014 roku instruktorka żeglarstwa na obozie na Patent Żeglarza Jachtowego.
Ida Żak
Ida Żak
Absolwentka ASP w Warszawie. Na co dzień prowadzi zajęcia plastyczno- ceramiczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajmuje się grafiką warsztatową i ilustracją, choć obecnie zafascynowana fotografią klasyczną. W firmie CHRIS od 2006r. prowadzi obozy Leonardo na Campie Radków latem oraz współpracuje na obozach fotograficznych.
Piotr Żelazny
Piotr Żelazny
Student Elektroniki i Telekomunikacji na Akademii Morskiej w Gdyni. Instruktor żeglarstwa. Od najmłodszych lat pasjonat żeglarstwa regatowego, oraz windsurfingu, narciarstwa i pływania. Ratownik WOPR. Nie wyobraża sobie życia bez żeglarstwa i sportów wodnych. W Chrisie od 2014, jako instruktor żeglarstwa. Pracuje na Campie Serwy.
Tomasz Żmuda
Tomasz Żmuda
Absolwent WSOWZ we Wrocławiu. Studia podyplomowe w Akademii Obrony Narodowej. Zawodowy żołnierz, pasjonat wszelkich sportów outdoorowych. Doświadczony żeglarz i narciarz. Posiada uprawnienia Instruktora Żeglarstwa PZŻ, oraz Narciarstwa MENiS i SITN. W CHRIS od 2012 roku. Najlepiej czuje się w Serwach (OSW), gdzie kultywuje żeglarstwo na jachcie typu DZ. Zimą uczy narciarstwa w Muszynie i Piwnicznej.
Zbigniew Żuk
Zbigniew Żuk
Absolwent AWF w Białej Podlaskiej. Operator ścianki wspinaczkowej, trener LA, instruktor piłki nożnej, gimnastyki. Na co dzień nauczyciel WF w LO w Warszawie. Z firmą CHRIS związany od 2003 roku. Latem pracuje jako instruktor na ściance wspinaczkowej na Campie Serwy.
Natalia  Żurowska
Natalia Żurowska
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu oraz Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej. Miłośniczka sportów wodnych. Instruktor pływania, narciarstwa zjazdowego, nornic walking oraz żeglarz jachtowy. Z firmą Chris związana od roku 2014 jako instruktor i wychowawca żeglarstwa na optymistach i topazach.