Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.
„Przed szkoleniem zastanawiałam się po co tam jadę.
Po szkoleniu, nie wyobrażam sobie rozpoczęcia pracy na Campie bez udziału w nim…”
- Martyna, Camp Tarda

Instruktorzy

Marek Badecki
Marek Badecki
Absolwent AWF w Warszawie oraz studiów podyplomowych z pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej i doradztwa zawodowego. Na co dzień nauczyciel i pedagog w szkole ponadgimnazjalnej. Instruktor narciarstwa PZN, pływania, piłki nożnej, gimnastyki, lekkiej atletyki, ratownik WOPR. Z firmą CHRIS związany od 2008r. głównie jako instruktor narciarstwa.
Łukasz Banaszek
Łukasz Banaszek
Absolwent AWF w Warszawie. Instruktor snowboardu, windsurfingu, akrobatyki i pływania. Prywatnie perkusista i bębniarz, miłośnik motocykli i wypraw w nieznane. Uwielbia Tatry, jazdę na rolkach, języki obce i skoki do wody. Z firmą CHRIS współpracuje jako instruktor snowboardu.
Sylwia Bandziorowska
Sylwia Bandziorowska
Studentka fizjoterapii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Instruktor Hipoterapii. Konie to jej pasja, którą stara się dzielić prowadząc na Campie Tarda zajęcia z jazdy konnej. Z firmą CHRIS współpracuje od 2014 roku.
Dorota Barcikowska
Dorota Barcikowska
Ekonomista z wykształcenia. Z zamiłowania mykolog, glacjolog, kynolog. Ekstremalne wyprawy do Ameryki Południowej i Środkowej, sporty wodne. W Firmie CHRIS od 2014 roku jako "Pani Wędka", czyli zajmuje się wędkarstwem.
Amanda Barnaś
Amanda Barnaś
Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie na Wydziale Teatru Tańca w Bytomiu. Jest osobą energiczną, która przysłowiowo nie potrafi długo usiedzieć w jednym miejscu. Uwielbia poznawać nowych ludzi, a praca z najmłodszymi pozwala jej na nowo odnaleźć dziecięca radość i cieszyć się z drobnych, niepozornych rzeczy. Uważa się za szczęściarę, gdyż kocha to, co robi w życiu. Z firmą CHRIS związana od 2017 roku. Pracuje na Campie Morskim, jako instruktor tańca/teatru oraz wychowawca.
Bartek Bartkiewicz
Bartek Bartkiewicz
Student Transportu Politechniki Warszawskiej. Jachtowy Sternik Morski oraz Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ. Na co dzień uśmiechnięty, uwielbia pracę z młodzieżą i zarażanie innych żeglarstwem. W wolnym czasie sędzia piłkarski, zimą miłośnik narciarstwa oraz snowboardu. Z firmą CHRIS współpracuje od 2013 roku jako instruktor na Wędrówkach Żeglarskich oraz jako KWŻ Wędrówek Młodszych, Starszych oraz obozu na patent.
Artur Bąk
Artur Bąk
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Instruktor piłki siatkowej, Nordic Walking, gimnastyki korekcyjnej. Miłośnik wszelkiej aktywności fizycznej. Uczestnik półmaratonów, maratonów. Z firmą CHRIS od 2014 na Campie Morskim - obóz gier zespołowych
Kasia Białecka
Kasia Białecka
Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Miłośniczka wyjazdów z dziećmi, przygód oraz wyzwań- od kajaków po ciasne jaskinie. Pracuje jako instruktorka tańca oraz animatorka z mnóstwem energii już od trzech lat. W wolnym czasie śpiewa, tańczy oraz działa w organizacjach studenckich. Z firmą CHRIS związana od 2016 roku. Pracuje na Campie Tarda jako instruktor ogólnosportowy oraz animator.
Damian Biedrzycki
Damian Biedrzycki
Student Akadami Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Miłośnik sportów wodnych i białego szaleństwa. Instruktor narciarstwa zjazdowego i pływania. Ratownik WOPR. Amator żeglarstwa i windsurfingu. Zapalony motocyklista. Najczęściej można go spotkać w Radkowie. Z firmą CHRIS współpracuje od 2010 roku.
Violetta Biegańska
Violetta Biegańska
Studentka AWF-u w Poznaniu. Trener UEFA B piłki nożnej, instruktor piłki siatkowej i futsalu. Na co dzień pracuje z małymi piłkarzami i piłkarkami oraz gra w drużynie futsalowej Medan Gniezno. Z CHRISem związana od 2013 roku jako instruktor piłki nożnej i wychowawca na Campie Serwy.
Kazimierz Bielawski
Kazimierz Bielawski
Absolwent AWF we Wrocławiu. Miłośnik wspinaczki i parków linowych. Uwielbia góry i jest z nimi związane. Przewodnik sudecki. Na co dzień pracuje jako nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa. Z firmą CHRIS współpracuje od 2016 roku. Pracuje na Campie Radków jako instruktor wspinaczki i operator ścianki.
Blanka Błaszczak
Blanka Błaszczak
Studentka MISHu na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka jazdy na rowerze, wędrówek górskich i kultury latynoskiej. Przewodniczka Studenckiego Koła Przewodników Beskidzkich w Warszawie. Na co dzień prowadzi zajęcia z historii i historii sztuki dla klas szkolnych i przedszkolnych w Zamku Królewskim w Warszawie. Z firmą CHRIS związana od roku 2016. Instruktorka na obozie rowerowym na Bornholmie.
Krzysztof Bronikowski
Krzysztof Bronikowski
Student Wydziału EiTI Politechniki Warszawskiej. Instruktor żeglarstwa z zamiłowani. Swoją przygodę z żeglarstwem rozpoczął w wieku 10 lat, a teraz jako jachtowy sternik morski zaraża swoją pasją młodzież. Ponadto pasjonat narciarstwa i badmintona. Z firmą CHRIS związany od 2016 roku. Pracuje jako instruktor i wychowawca na wędrówkach żeglarskich.
Joanna Bukało
Joanna Bukało
Studentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Politechniki Warszawskiej. Uwielbia spędzać aktywnie czas, podróżować i uprawiać różnego rodzaju sporty. Z firmą CHRIS związana od 2006 roku. Początkowo jako uczestniczka, później Młoda Kadra, a następnie instruktor i wychowawca na Campach Serwy, Junior, Tarda.
Roma Cejba (d.Surma)
Roma Cejba (d.Surma)
Absolwentka AWF w Poznaniu. Jachtowy sternik morski, IŻ PZŻ, instruktor pływania i narciarstwa zjazdowego, młodszy ratownik WOPR, pilot wycieczek. Marzy żeby opłynąć świat dookoła i zwiedzić autostopem Amerykę Płn. i Azję Centralną. Rekreacyjnie - kajakarstwo, łyżwiarstwo, wspinaczka, trekking. W CHRIS od 2010r. jako instruktor żeglarstwa na Wędrówkach Żeglarskich oraz instruktor narciarstwa. Obecnie Kierownik obozu na patent żeglarza jachtowego.
Aleksandra Chałupczak
Aleksandra Chałupczak
Studentka AWF w Poznaniu. Sędzia OPZ Kosz, instruktor snowboardu PZS. Organizator turystyki kwalifikowanej (górskiej, rowerowej i kajakowej). W firmie CHRIS od 2012r. jako instruktor snowboardu. Latem - Kierownik Obozu ALl Fun na Campie Serwy. Znak rozpoznawczy- czapka z pomponem, uśmiech i zwariowane pomysły.
Mateusz Choim
Mateusz Choim
Student Politechniki Warszawskiej. Ratownik WOPR, sędzia pływania i lekkoatletyki. Były piłkarz ręczny Warszawianki. Uwielbia żeglować po Mazurach i śpiewać szanty. Z firmą CHRIS związany od 2011 roku początkowo jako uczestnik, zaś od 2014 roku jako wychowawca i instruktor na Campie Tarda.
Waldemar Chwedoruk
Waldemar Chwedoruk
Absolwent AWF Biała Podlaska. Nauczyciel akademicki, pracownik Studium WF Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej. Instruktor żeglarstwa PZŻ, sternik motorowodny, instruktor narciarstwa, kajakarstwa oraz jeździectwa. Na Campie Junior prowadzi zajęcia z żeglarstwa zmieniając „Zmorę Juniora” w „Wesoły Dwumasztowiec”.
Piotr Cyran
Piotr Cyran
Student Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Żeglarz jachtowy, miłośnik sportów wodnych, a zimą zapalony narciarz i amator snowboardu. Od dziecka fascynuje się przyrodą i podróżami. Z firmą CHRIS związany od 2014 roku w roli Młodej Kadry, wcześniej jako uczestnik. Latem wychowawca oraz instruktor żeglarstwa i windsurfingu na Campie Junior i Campie Osada.
Marcin Czech
Marcin Czech
Student AWF we Wrocławiu. Instruktor lekkoatletyki. Uwielbia prace z dziećmi ponieważ to właśnie one dają mu wiele energii do działania. Prócz sportu pasjonuje się podróżami oraz fotografią. Z firmą CHRIS współpracuje od wakacji 2014. Pracował na Campie Tarda oraz Radków jako wychowawca i instruktor ogólnosportowy.
Gabriela Czechowicz
Gabriela Czechowicz
Studentka Fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Uwielbia wszelkie sporty wodne, taniec i teatr. Wolny czas stara się spędzać aktywnie. W ramach wolontariatu umila czas dzieciakom ze szpitala pediatrycznego. Z firmą CHRIS związana od 2013 roku, początkowo jako Młoda Kadra, obecnie jako instruktor i wychowawca na Campie Serwy.