Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.
„Po szkoleniu CHRIS Wiem, gdzie jadę, Wiem z kim tam jadę, Wiem, że nie będzie łatwo... ale lepiej wiedzieć to wcześniej żeby potem łatwiej było pracować.”
- Krzysiek, Bornholm

Instruktorzy

Mikołaj Burkiewicz
Mikołaj Burkiewicz
Student pedagogiki, kucharz i barista, a obecnie jeszcze animator w parku trampolin. W Chrisie od 2018r. Zaczynał zimą na Campie Junior, gdzie w ferie zimowe pracował jako instruktor cookingu, potem na Campie Osada jako instruktor wędkarstwa. Mimo swojego zamiłowania do topazów i kajaków, jest utrwalony jako "Pan od wędek". Jego żywiołem jest również kręcenie "talerzami" na DJ-konsoli oraz muzyka elektroniczna. Uważa, że zawsze warto ćwiczyć pamięć.
Waldemar Chwedoruk
Waldemar Chwedoruk
Absolwent AWF Biała Podlaska. Nauczyciel akademicki, pracownik Studium WF Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej. Instruktor żeglarstwa PZŻ, sternik motorowodny, instruktor narciarstwa, kajakarstwa oraz jeździectwa. Na Campie Junior prowadzi zajęcia z żeglarstwa zmieniając „Zmorę Juniora” w „Wesoły Dwumasztowiec”.
Gabriela Czechowicz
Gabriela Czechowicz
Studentka Fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Uwielbia wszelkie sporty wodne, taniec i teatr. Wolny czas stara się spędzać aktywnie. W ramach wolontariatu umila czas dzieciakom ze szpitala pediatrycznego. Z firmą CHRIS związana od 2013 roku, początkowo jako Młoda Kadra, obecnie jako instruktor i wychowawca na Campie Serwy.
Monika Dubiel
Monika Dubiel
Absolwentka fizjoterapii na AWF Warszawa, nauczycielka wychowania fizycznego, miłośniczka szczególnie sportów wodnych, ale też wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej, instruktorka narciarstwa i pływania oraz ratownik WOPR z KPP. Praca z dziećmi i młodzieżą daje jej możliwość przekazywania swoich umiejętności i wiedzy. W zamian za to otrzymuje uśmiech i zadowolenie dzieci, które wracają na campy. Z firmą Chris związana od roku 2016. Pracuje na Campie Tarda jako wychowawca, instruktor pływania oraz ratownik, a zimą we włoskim Falcade jako instruktor narciarstwa.
Adam Gełdon
Adam Gełdon
Absolwent SGGW w Warszawie. Uczestnik „Wolf expedition”. Członek Stowarzyszenia Inżynierów Techników Leśnictwa i Drzewnictwa, Pracowni Rycerskiej w Szczytnie, Polskiego Ruchu Przyjaciół Indian. Prowadzi zajęcia dla młodzieży na tematy indiańskie oraz warsztaty indiańskiego rękodzieła i rzemiosła. Tropi wilki w Bieszczadach i na Mazurach, prowadzi szkolenia z biologii, behawioru i monitoringu wilków. Gra na gitarze, harmonijce, berimbau, didgeridoo, pandeiro. Nie obcy mu whip cracking oraz fireshow. W CHRIS od 2009r. jako instruktor przyrody na Zielonych Szkołach na Campie Serwy.
Katarzyna Gocławska
Katarzyna Gocławska
Studentka medycyny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Pasjonatka podróży i teatru. Jej ulubioną aktywnością latem jest jazda na rolkach, a zimą białe szaleństwo na snowboardzie. Z firmą Chris związana od 2012 roku, na początku jako uczestnik, potem Młoda Kadra, a obecnie instruktor ogólnosportowy i kierownik grupy wiekowej na obozie w Drawie i Serwach. Praca z dziećmi sprawia jej ogromną przyjemność i jak sama przyznaje, nie wyobraża już sobie wakacji bez wyjazdu na Camp.
Piotr Gostyński
Piotr Gostyński
Kapitan jachtowy i instruktor wykładowca PZŻ oraz instruktor wykładowca PZN. Z wykształcenia mgr inż. geodeta górniczy (AGH). W CHRIS od 2014 roku. Na Campie pływa z uczestnikami na jachtach dwumasztowych (DZ i SZ). Interesuje się narciarstwem, żeglarstwem, turystyką górską i historią. Jego motto na zajęciach na Campie: po pierwsze ma być bezpiecznie, po drugie ma być bezpiecznie, po trzecie ma być fajnie.
Agnieszka Gryglas
Agnieszka Gryglas
Studentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Wiecznie uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia. Uwielbia pracę z końmi jak i ludźmi, stąd też praca jako instruktor jazdy konnej to praca z której czerpie dużo satysfakcji. Z firmą CHRIS związana od roku 2014, pracowała na Campie Tarda jako instruktor jazdy konnej.
Sylwia Grzywna
Sylwia Grzywna
Jest psychologiem, pedagogiem, trenerem warsztatowym oraz instruktorem parku linowego i ścianki wspinaczkowej. W CHRIS pracuje od 2017 roku jako instruktor parku linowego, łucznictwa, gotowania oraz wychowawca. Miłośniczka kuchni włoskiej, jazdy na rowerze, podróżowania i czytania książek. Lubi pracę z dziećmi ponieważ z nimi okazuje się, że poziom kreatywności nigdy się nie kończy. Uważa, że najważniejszy na campie jest dobry humor.
Piotr Ilski
Piotr Ilski
Z wykształcenia specjalista z zakresu marketingu politycznego oraz terapeuta zajęciowy. Z zamiłowania alpinista i rowerowy włóczęga. Zajmuje się również technikami dostępu linowego oraz ratownictwa wysokościowego (uprawnienia międzynarodowego zrzeszenia techników dostępu linowego IRATA). Z Chris związany od 2016 roku przede wszystkim jako instruktor rowerowy oraz serwisant w Bazie Bornholm, ale spotkać go można również na zielonych szkołach w Radkowie oraz Tardzie. Na campie nie mógłby funkcjonować bez dwóch rzeczy - dobrej kawy oraz wegańskiej kuchni :)
Aleksandra Kawa
Aleksandra Kawa
Absolwentka chemii na Politechnice Krakowskiej. Obecnie nauczyciel chemii. Kocha swoją pracę, gdyż daje jej ona wiele radości i satysfakcji. Uwielbia chemię i muzykę rockową, szczególnie na żywo. W wolnym czasie gotuje i tworzy coś z niczego.W firmie CHRIS od 2012r. początkowo jako wychowawca następnie Kierownik Młodzików na Campie Junior.
Michał  Kędra
Michał Kędra
Jest miłośnikiem sportów (wszystkich), a z wykształcenia psychologiem. Swoją przygodę w firmie Chris rozpoczął w 2017 roku. Od początku mocno związany z Campem Drawa, gdzie pełni funkcję kierownika Gildii Gier. Interesuje się bieganiem oraz jazdą na rowerze, a od czasu do czasu lubi rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady. Praca z dziećmi to dla niego wielka pasja i zarazem misja. Uważa, że na campie nie da się funkcjonować bez kapelusza i kolorowych skarpetek. :)
Aleksander Kirsz
Aleksander Kirsz
Student bezpieczeństwa wewnętrznego. Były zawodnik z 10. letnim stażem oraz medalista mistrzostw Polski w maratonie kajakowym. W Chris pracuje od 2018 roku jako instruktor kajakarstwa sportowego na Campie Drawa. Interesuje się sportami wodnymi oraz przejażdżkami rowerowymi. W życiu kieruje się zasadą: „bez poświęcenia nie ma zwycięstwa” – Transformers.
Marcin Kolasa
Marcin Kolasa
Absolwentem łódzkiej Wojskowej Akademii Medycznej - rok 2000. Specjalista chorób wewnętrznych, zakaźnych i nie tylko. Wielbiciel Monthy Pythona i Wysp Azorskich. W CHRIS od 2012 roku. Latem pracuje jako lekarz campowy w Serwach i Tardzie, a zimą w Dolomitach. Praca z dziećmi i współpraca z kadrą jest dla niego źródłem przyjemności, a wyjazdy na campy sprawiają, że zdobyw nowe umiejętności, zarówno zawodowe jak i społeczne.
Jakub Kolbusz
Jakub Kolbusz
Artysta fotografik i fototechnik, absolwent Krakowskich Szkół Artystycznych na kierunku Kreatywnej Fotografii. W firmie Chris pracuje od 2018 roku jako instruktor fotografii i wychowawca na Campie Radków na obozie fotograficznym. Uwielbia fotografię, podróże oraz taniec. Pracuje z dziećmi, ponieważ sprawia mu to dużo satysfakcji, radości i pozytywnej energii.
Agnieszka Kosior
Agnieszka Kosior
Absolwentka Zarządzania na UJ w Krakowie. Instruktor ZHP. Z firmą Chris współpracuje od 2013 r. wiosną, latem i zimą jako instruktorka ogólnosportowa, majsterki i snowboardu, a w ostatnich latach jako kierowniczka młodzików na Campie Junior. Zaczytana w Murakamim, na co dzień projektuje kolorowe lampy, które doskonale wpisują się w każde wnętrze. Jej motto życiowe to: "w życiu piękne są tylko chwile...".
Sławomir Kostadinov
Sławomir Kostadinov
Student filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Wierny i oddany nauczyciel w ciągu roku szkolnego. Miłośnik filmu, dobrej muzyki oraz kreatywnej pracy z dziećmi i młodzieżą. Z firmą CHRIS współpracuje od 2009r. jako lektor jeżyka angielskiego na Campie Morskim.
Anna Kostrzyńska
Anna Kostrzyńska
Z wykształcenia dietetyczka. Obecnie na studiach magisterskich na dwóch kierunkach (Coaching oraz Zarządzanie). Certyfikowana instruktorka sportu o specjalizacji Taniec Sportowy oraz instruktorka narciarstwa zjazdowego. Na co dzień trenerka akrobatyki. Można ją spotkać na deskach różnych Warszawskich teatrów, gdzie tańczy w spektaklach. Występowała na stadionie narodowym podczas EURO 2012 oraz UEFA 2015. Uwielbia aktywnie spędzać czas i nie cierpi nudy. Z firmą CHRIS związana od 2015 roku. Najczęściej można ją spotkać na Campie Radków. Jej motto to: "If you can dream it, you can do it" - Walt Disney.
Katarzyna Leśniewska
Katarzyna Leśniewska
Studentka nauk o Francji na University of London Institute in Paris. Miłośniczka sportów, podróży małych i dużych, od dziecka zafascynowana Francją. Kocha czytać reportaże, słuchać podcastów, testować nowe przepisy kulinarne i poznawać bliżej inne kultury. Z firmą CHRIS i obozem tenisowym na Campie Serwy związana od 2008 roku, początkowo jako uczestniczka, następnie młoda kadra, potem instruktora ogólnosportowa, a obecnie kierowniczka obozu tenisowego w Serwach. Według niej, na campie zdecydowanie nie da się funkcjonować bez zegarka, który zabiera nawet pod prysznic!
Izabela Łogonowicz
Izabela Łogonowicz
Absolwentka ASP w Poznaniu na kierunku Fotografia oraz instruktor tańca. Żyje pasją fotograficzno- taneczną. Z firmą CHRIS związana od 2013 r., można ją spotkać na Campie Radków jako instruktora na obozach foto i fotopro. W fotografii najbardziej lubi sesje kreacyjne i beauty, gdzie można dać popis swojej wyobraźni i wrażliwości artystycznej.
Angelika Łysiak
Angelika Łysiak
Studentka Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego. Pasjonatka teatru, tańca oraz podróży. Z firmą CHRIS związana od 2009 roku, początkowo jako uczestnik, następnie Młoda Kadra, a obecnie instruktor ogólnosportowy na obozie OSW na Campie Serwy. Jej celem jest zaszczepianie w podopiecznych miłości do sportu, natury oraz aktywnego sposobu spędzania czasu, czyli dokładnie tego, czego nauczyła się jeszcze jako uczestnik od swoich wychowawców. Na co dzień uśmiechnięta optymistka, która ponad wszystko kocha czas spędzony na Serwach.