Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.
„Uczciwe i jasno określone warunki współpracy oraz możliwości rozwoju i nauki.”
- Roksana, Camp Serwy

Instruktorzy

Wiktoria Maj
Wiktoria Maj
Swoje życie od dziecka wiąże ze sportem- głównie sportami wodnymi. W ciągu roku szkolnego, oprócz studiowania na Politechnice Wrocławskiej, pracuje z dziećmi i młodzieżą jako instruktor pływania, natomiast podczas wakacji Mazury traktuje jak swój drugi dom, gdzie próbuje zarazić pasją do żeglarstwa młodzież na Wędrówkach Żeglarskich. Zapewnia również opiekę jako ratownik wodny z przeszkoleniem z zakresu KPP. Z firmą Chris związana od 2016r.
Dominik Makowski
Dominik Makowski
Student wychowania fizycznego AWF Wrocław. Zawodnik kadry Narodowej w łucznictwie. Trener III klasy oraz sędzia łuczniczy. Z firmą Chris związany od 2015 roku. Początkowo jako instruktor łucznictwa na Campie Radków, obecnie pracuje na Campie Serwy jako instruktor tej samej dyscypliny.
Ewa Maślewska
Ewa Maślewska
Na co dzień nauczycielka WFu i dietetyczka. Swoją przygodę z firmą CHRIS zaczęła w 2015 roku podczas studiów na AWFiS w Gdańsku i od razu wiedziała, że to miejsce dla niej! Jej żywioł stanowi woda, więc na Campie Tarda znajdziecie ją na windsurfingu. Jej największą pasją są sport oraz odkrywanie świata, dlatego stara się zaszczepiać wśród obozowiczów ducha sportu, szacunek do ludzi i natury :) Motto, którym się kieruje: „Żyć, nie dryfować”.
Krzysztof Mazur
Krzysztof Mazur
Nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor żeglarstwa i sportów motorowodnych, kapitan jachtowy, instruktor fitness i przewodnik górski. W CHRIS od 2013 roku przede wszystkim jako kierownik grupy wiekowej na wędrówkach żeglarskich i instruktor ogólnosportowy na Campie Radków. Poprowadzi każde zajęcia, nawet.... podstawy tańca towarzyskiego. Przyszłym wychowawcom radzi zawsze brać do serca słowa - "żeby innych rozpalać, musisz sam płonąć".
Marcin Michalski
Marcin Michalski
Student Uniwersytetu Warszawskiego. W firmie CHRIS pracuje od 2016 roku. W jego sercu zawsze pozostanie Camp Serwy skąd nie rusza się od swoich początków w firmie. Na tym Campie pracuje jako instruktor żeglarstwa oraz kierownik obozu OSW Młodzież. Praca z dziećmi jest dla niego spełnieniem marzeń odkąd sam był uczestnikiem obozów żeglarskich. Nowej kadrze chce przekazać, że czarna kaczka to Gągoł, a wiosło to nie łopata :)
Agnieszka Milewska
Agnieszka Milewska
Studentka pedagogiki z resocjalizacją, tancerka i animatorka. Z Chris związana od 2017 roku. Zaczynała jako wychowawczyni ogólnosportowa i instruktora tańca, a obecnie jest kierowniczką grupy wiekowej na Campie Drawa i odpowiada za park linowy na zielonych szkołach. Pracuje z dziećmi, ponieważ w tej pracy nigdy nie ma nudy, a zawsze jest dużo uśmiechu. Uważa, że na Campie zawsze znajdzie się coś, co może ją zaskoczyć. Jej motto to: „Ahoj przygodo!”
Sławek Ochnio
Sławek Ochnio "ohio"
Kapitan jachtowy. Instruktor żeglarstwa PZŻ i ISSA. Egzaminator w PZŻ. Dowódca bądź oficer funkcyjny żaglowców RP:s/y Zawisza Czarny, STS Fryderyk Chopin, STS Kapitan Borchardt, Zjawa IV i innych.Propagator wypoczynku rekreacyjno-turystycznego. W okresie zimowym koordynator Centralnej Szkoły Narciarstwa i Snowboardu w Szczyrku. Instruktor żeglarstwa i sportów wodnych w kraju i za granicą. Od 4 lat związany z Firmą CHRIS. Wędrówki żeglarskie, Serwy i Junior. Instruktor żeglarstwa dla pracowników kadry CHRIS.Absolwent Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa w Warszawie.
Jan Olszewski
Jan Olszewski
Instruktor sportu żeglarstwo, przez całe życie związany z wodą pracując w przeszłości jako marynarz i rybak na Bałtyku. Kilkukrotny Mistrz Polski w regatach morskich, były Wicemistrz Świata w klasie Micro. Związany z Campem Tarda od początku jego powstania, gdzie bawiąc się z dziećmi na optymistach i topazach zaraża bakcylem żeglarstwa. Jako były nauczyciel odnajduje swe powołanie w również w pracowni majsterki.
Kalina Orlita
Kalina Orlita
Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie. Interesuje się marketingiem. Przygodę z firmą CHRIS rozpoczęła w roku 2017 i od tamtej pory nie wyobraża sobie w spędzenia wakacji w inny sposób. Od 4 lat niezmiennie jeździ na Tardę, ponieważ kocha Mazury i szeroką ofertę różnorodnych zajęć. Spełnia się tam jako wychowawca ogólnosportowy. Uważa, że jej wychowankowie uczą ją beztroskiego beztroskiego podejścia do świata oraz używania wyobraźni i żałuje, że nie jeździła na obozy jako dziecko.
Maciej Ossowski
Maciej Ossowski
Absolwent AWFiS w Gdańsku. Obecnie pracuje w szkole, w przedszkolu oraz jako animator boiska orlik 2012. Instruktor żeglarstwa deskowego, żeglarz jachtowy, sternik motorowodny, ratownik WOPR z kursem pierwszej pomocy przedmedycznej. Współpracę z firmą CHRIS rozpoczął w 2006r, początkowo na Campie Serwy, następnie na obozach windsurfingowych na Helu.
Anna Pawłowska
Anna Pawłowska
Studentka prawa w biznesie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Jest osobą pełną optymizmu, nadziei i energii do działania. Z firmą Chris związana od 2018 roku. jako wychowawca oraz instruktora gotowania i wędkarstwa. Od 7. roku życia jej główną pasją jest taniec, ale nie straszne są jej również sporty wodne. Jej motto życiowe to „Dum spiro, spero”, co oznacza dosłownie: nie tracę nadziei, dopóki oddycham.
Teresa Prajer
Teresa Prajer
W firmie Chris od 2017 roku. Zaczynała od pracy na stanowisku wychowawcy ogólnosportowego, a obecnie latem jest kierowniczką grupy wiekowej na Campie Zefir, a podczas zimy wychowawcą i instruktorem łucznictwa. Uwielbia podróżować i poznawać nowe kultury oraz obyczaje. Lubi uczyć dzieci nowych rzeczy i być dla nich oparciem w trudnych chwilach na campie. Uważa, że camp nie mógłby funkcjonować bez pozytywnego nastawienia. "Nawet gdy się czegoś boimy, musimy starać się spróbować doświadczyć tej nowej rzeczy, bo być może ona okaże się naszym nowym hobby, które pokochamy."
Kamil Psut
Kamil Psut
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, instruktor tenisa ziemnego, fitnessu i pływania oraz trener personalny i przygotowania motorycznego. W Chrisie od 2017 roku, pracuje jako instruktor kajakarstwa sportowego, a od jakiegoś czasu również jako kierownik grup wiekowych. Miłośnik szeroko pojętego sportu: crossfitu, jazdy na rowerze i biegów z przeszkodami. Praca z dziećmi jest dla niego powrotem do czasów młodości. Uważa, że na Campie potrzebne są dwie rzeczy: uśmiech i zegarek :D
Maciej Riedl
Maciej Riedl
Student Informatyki na Wydziale MIM Uniwersytetu Warszawskiego. Instruktor windsurfingu VDWS i instruktor narciarstwa. Od 2013 roku pracuje w firmie CHRIS jako instruktor i wychowawca. Pasjonat sportów wodnych i siatkówki.
Łukasz Rogala
Łukasz Rogala
Na co dzień nauczyciel przedmiotów zawodowych w technikum leśnym. Ukończył takie kierunki jak leśnictwo, bhp, ochronę środowiska, a aktualnie studiuje jeszcze pedagogikę oraz biologię. W wolnym czasie bardzo aktywni udziela się w wolontariatach oraz dużo podróżuje po Europie. W Chrisie działa od 2018 roku jako instruktor oraz kierownik grup wiekowych na Campie Junior, Osada i Odkrywcy. Nowej kadrze doradza, że na camp warto zabrać ze sobą więcej rzeczy, bo często przyjeżdża się tylko na jeden turnus, a zostaje na całe wakacje :)
Ola Rogowska
Ola Rogowska
Pierwszy raz na Campie była jako juniorek. Potem ukończyła Projekt Młoda Kadra i w 2017 roku zaczęła pracę na Campie Serwy jako instruktor windsurfingu i wychowawca. Studiuje zarządzanie w gospodarce cyfrowej na Politechnice Warszawskiej i interesuje się zarządzaniem projektami, szczególnie pod względem przywództwa oraz motywacji. Oprócz tego zajmuje się ogrodnictwem i grafiką komputerową. Jej ulubionym sportem jest quidditch. Gra w drużynie Warsaw Mermaids, a także w Reprezentacji Polski. Jej motto to: "What would Zac Efron say at a time like this".
Michalina Roguska
Michalina Roguska
Magister Wychowania Fizycznego, ratownik wodny, instruktor pływania, samoobrony, survivalu oraz sternik motorowodny. W najbliższej przyszłości będzie również bronić mgr z Turystyki i Rekreacji. W CHRIS Od 2016 roku, najpierw jako wychowawca i instruktor ogólnosportowy, potem ratowniki wodny, a nawet instruktor zajęć cyrkowych. Z czasem stała się kierownikiem grupy wiekowej i na tym stanowisku się dosyć zadomowiła. Uważa, że praca z dziećmi mimo, że momentami trudna i nieprzewidywalna - przynosi satysfakcję jak żadna inna!
Rafał Rosa
Rafał Rosa
Absolwent AWFiS w Gdańsku. Żeglarz z uprawnieniami trenerskimi II klasy, instruktor piłki ręcznej, koszykowej, siatkowej, narciarstwa zjazdowego. Na co dzień pracujący w jednej z warszawskich szkół jako nauczyciel wychowania fizycznego. Związany ze sportem od najmłodszych lat. Z firmą CHRIS związany od 2005r., na początku jako instruktor i wychowawca na obozie OSW w Serwach, od kilku lat KWŻ lub kierownik OSW. Jeden z weteranów Serwiańskich :)
Maciek Rościszewski
Maciek Rościszewski
Absolwent Wychowania Fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Instruktor Snowboardu i tenisa ziemnego. Z firmą CHRIS związany od 2014 roku. Pracuje na Campie Tarda oraz podczas Campów zimowych - Dolomity/Radków/Piwniczna
Wojciech Różycki
Wojciech Różycki
Instruktorem sportu szachy Mistrz Gry. Na Chrisa trafił zimą 2017 nierozerwalnie wrastając w Gildię Gier. Spotkać można go tam, gdzie słychać zew Gildii, czyli na Campie Morskim i Campie Drawa. Interesuje się grami fabularnymi (RPG), planszówkami oraz szachami. Na tym również zarabia i ciągle szuka jak dołączyć do tego czytanie i spacery. Pracuję z dziećmi, żeby poszerzyć ich spojrzenie na sposoby spędzania czasu.
Janusz Rutkowski
Janusz Rutkowski
Absolwent ekonomii w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku. Trener efektywnych metod nauki i technik pamięci, które na co dzień łączy z prowadzeniem zajęć z eksperymentów chemiczno-fizycznych. Miłośnik aktywnego spędzania czasu, w szczególności pływania i siatkówki. Z firmą Chris związany od 2016r na Campie Odkrywcy.