Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.
„Jeśli twoją pasją jest praca z dziećmi i sprawia Ci satysfakcję obserwowanie ich jak się rozwijają podczas zajęć sportowych jak i naukowych, przy czym sam się rozwijasz to spokojnie możesz powiedzieć że CHRIS jest dla Ciebie.”
- Ania, Camp Wiking

Instruktorzy

Adrian Czyż
Adrian Czyż
Student Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie, kierunek Edukacja Artystyczna w zakresie Sztuk Plastycznych. Zajmuje się głównie grafiką warsztatową, fotografią i grafiką cyfrową. Zapalony górołaz, od niedawna również Przodownik Turystyki Górskiej. Z Chrisem związany od 2016 roku jako paparazzo i wychowawca, instruktor fotografii.
Mateusz Danielski
Mateusz Danielski
Student Zarządzania na Politechnice Wrocławskiej. Ratownik wodny i sternik motorowodny. Miłośnik pływania, ratownictwa wodnego i sportów walki. Interesuję się zagadnieniami związanymi z psychologią w tym komunikacją interpersonalną. Aktualnie kierownik bloku wodnego na Campie Osada. Z firmą CHRIS związany od 2015 roku.
Jakub Daniszewski
Jakub Daniszewski
Student budownictwa na Politechnice Świętokrzyskiej, absolwent szkoły muzycznej w klasie gitary, ratownik WOPR, sternik motorowodny. Wolny czas poświęca na naukę gry na perkusji oraz czytanie książek. W firmie CHRIS od 2012 jako ratownik WOPR i instruktor pływania, pracował na Campie Odkrywców, Campie Serwy a najbardziej związany z Campem Junior
Maciej Dietl
Maciej Dietl
Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku Zarządzanie w Sporcie oraz Ekonomia. Instruktor oraz trener piłki siatkowej z zamiłowaniem do tańca. Na co dzień pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz zespołami seniorskimi w klubie siatkarskim w Krakowie. Od jego największej pasji życiowej , jaką jest piłka siatkowa, czasem może go odciągnąć jedynie taniec. Wierzy w ideę wychowania poprzez sport. Z firmą CHRIS związany od 2014 roku. Spotkać możecie go na Campie Radków, gdzie jest instruktorem i wychowawcą na obozie siatkarskim.
Józefina Dobrowolska
Józefina Dobrowolska
Studentka trzeciego roku kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Miłośniczka żeglarstwa, piłki nożnej, crossfitu i snowboardu. Uwielbia aktywnie spędzać wolny czas i zaszczepiać takie podejście u dzieci. Z firmą CHRIS związana od 2017 roku. Pracuje na Campie Serwy jako wychowawca.
Karolina Dorawska
Karolina Dorawska
Studentka fizjoterapii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Instruktor tenisa z przeszłością zawodniczą. Tenis to jej pasja i sposób na życie.Na co dzień trenuje młodych adeptów tenisa ziemnego. Można ją spotkać na Campie Serwy jako instruktor tenisa-wychowawca. Z firmą CHRIS współpracuje od 2013 roku.
Mateusz Drop
Mateusz Drop
Student 3-go roku na Akademi Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, kierunek- Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, specjalność- media cyfrowe. Maluje, rysuje, rapuje, projektuje. Z CHRISem współpracuje od 2013 jako wychowawca oraz instruktor majsterki i rękodzieła.
Monika Dubiel
Monika Dubiel
Studentka 1 roku studiów drugiego stopnia na kierunku fizjoterapia na AWF Warszawa, nauczyciel wychowania fizycznego, miłośniczka szczególnie sportów wodnych ale też wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej, instruktorka narciarstwa i pływania oraz ratownik WOPR z KPP. Praca z dziećmi i młodzieżą daje mi dużo satysfakcji, możliwość przekazania im moich umiejętności i wiedzy. W zamian za to otrzymuje uśmiech i zadowolenie dzieci, które do nas wracają. Z firmą Chris związana od roku 2016. Pracuje na Campie Tarda jako wychowawca, instruktor pływania oraz ratownik, a zimą we włoskim Falcade jako instruktor narciarstwa.
Justyna Dziura
Justyna Dziura
Studentka Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej . Miłośniczka tańca , sportów wodnych , zimowych, służb mundurowych oraz słodyczy , ze sportem związana od dzieciństwa zawodniczka lekkiej atletyki . Instruktor fitness , pasjonatka podróży i muzyki . Z firma Chris związana od 2016 roku latem jako wychowawca , instruktor rękodzieła i szycia na Campie Odkrywców oraz instruktor ogólnosportowy na Zielonych szkołach Camp Radków . Praca z dziećmi daje jej radość i energię . Wiecznie zabiegana ale z uśmiechem i pozytywną energią .
Marcin  Erber
Marcin Erber
Student Mechatroniki na wydziale SIMR Politechniki Warszawskiej. Miłośnik motoryzacji - zarówno tej starszej, jak i nowszej. Ratownk na Campie Osada. Z firmą CHRIS związany od 2013 roku. Zaczynał jako kursant Projektu MK na Campie Tarda. W swojej przygodzie odwiedził również najbliższy morzu, Camp Morski. Pracuje na Campie Osada.
Anna Firląg
Anna Firląg
Absolwentka studiów ekonomicznych na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Była zawodniczka sekcji badmintona w AZS Uniwersytetu Wrocławskiego. Na co dzień pracownik administracyjny. Uwielbia czytać książki, głównie historyczne, śpiewać i gotować. Marzy o wyprawie na Alaskę. Z firmą CHRIS związana od 2015 roku. Można ją spotkać latem oraz podczas Zielonych Szkół na Campie Tarda gdzie uczy gotowania i pełni funkcję wychowawcy Wilków oraz okazjonalnie na Zielonych Szkołach na Campie Junior.
Agnieszka Fraszka
Agnieszka Fraszka
Absolwentka AWF w Warszawie. Instruktor fitness, tańca, snowboardu. Na co dzień pracuje w klubach fitness i szkole tańca. W kadrze CHRIS od 2009r. zajęta letnimi obozami tanecznymi na Campie Radków, zimą jako instruktor snowboardu. Uśmiech na twarzy każdego małego i dużego tancerza daje jej siłę i satysfakcję z tego co robi. Ciągle uśmiechnięta, w biegu, realizuje swoje marzenia.
Magdalena Gajda
Magdalena Gajda
Absolwentka szkoły muzycznej oraz pedagogiki w WSWP. Jej pasją jest muzyka i teatr. Gra w Teatrze Ruchu i Tańca Min oraz śpiewa w chórze Qasicoro. Pracuje z dziećmi prowadząc zajęcia rytmiczne, bajkoterapię, muzykoterapię. Jej pasją są również zajęcia rękodzielnicze, które od 2010 r prowadziła na Campie Morskim a w 2014r jako koordynator bloku Twórczość na Campie Osada.
Wojciech Galeński
Wojciech Galeński
Pracuje jako architekt w Warszawie. Miłośnik kolarstwa w każdym wydaniu - ściga się w maratonach MTB, trenuje wytrzymałość w ultra-maratonach szosowych a odpoczywa podróżując na rowerze z sakwami. Z firmą Chris związany od lata 2016 roku, pracuje na Bornholmie jako wychowawca, instruktor rowerowy oraz mechanik.
Robert Galicki
Robert Galicki
Absolwent AWF w Warszawie. Instruktor pływania, piłki siatkowej, narciarstwa zjazdowego. Poza tym ma uprawnienia sędziego klasy I-szej oraz Ratownika WOPR. Na co dzień pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego. Z firmą CHRIS, z którą współpracuje m.in. jako ratownik WOPR, instruktor pływania, instruktor narciarstwa, związany jest od 2005 roku.
Dawid Galiński
Dawid Galiński
Absolwent Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Od ponad 2006 roku mocno związany z fotografią. Laureat ponad 30 konkursów fotograficznych, w tym czterokrotny laureat 'FEP European Professional Photographer Of The Year' w kategorii 'Students and Young Photographers'. Specjalizuje się w fotografii portretowej i inscenizowanej. Z firmą CHRIS związany od 2015 roku w roli Paparazzo.
Bartosz Gałus
Bartosz Gałus
Student Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Na co dzień pracuje w branży finansowej. Poza nią jest miłośnikiem sportów walki, ale jego prawdziwą pasją jest sport szeroko pojęty - czym stara się zarazić cały świat. Uwielbia przebywać na łonie natury. Z firmą CHRIS związany od 2013 roku. Pracował jako instruktor pływania oraz instruktor ogólnosportowy na Campach Radków, Tarda, ale sercem zawsze będzie na Odkrywcach gdzie spędził najwięcej czasu.
Adam Gełdon
Adam Gełdon
Absolwent SGGW w Warszawie. Uczestnik „Wolf expedition”. Członek Stowarzyszenia Inżynierów Techników Leśnictwa i Drzewnictwa, Pracowni Rycerskiej w Szczytnie, Polskiego Ruchu Przyjaciół Indian. Prowadzi zajęcia dla młodzieży na tematy indiańskie oraz warsztaty indiańskiego rękodzieła i rzemiosła. Tropi wilki w Bieszczadach i na Mazurach, prowadzi szkolenia z biologii, behawioru i monitoringu wilków. Gra na gitarze, harmonijce, berimbau, didgeridoo, pandeiro. Nie obcy mu whip cracking oraz fireshow. W CHRIS od 2009r. jako instruktor przyrody na Zielonych Szkołach na Campie Serwy.
Agata Gertchen
Agata Gertchen
Studentka kierunków Wychowanie Fizyczne oraz Taniec w Kulturze Fizycznej AWF w Poznaniu. Nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor tańca. Trenerka grup tanecznych oraz czynna tancerka. Życie uatrakcyjnia sobie poprzez podróże, sporty ekstremalne, rozmaite formy aktywności fizycznej, grę na pianinie, czytanie kryminałów. Z firmą CHRIS związana od 2015 roku, jako instruktor tańca, śpiewu i gry aktorskiej na Campie Morskim oraz Campie Tarda.
Paweł Glonek
Paweł Glonek
Student budownictwa na Politechnice Gdańskiej. Ratownik Wodny, MIŻ, jachtowy sternik morski, starszy sternik motorowodny. Ze sportów wodnych uwielbia nie tylko żeglarstwo, ale również kajakarstwo i pływanie. Od lat związany z harcerstwem. Z CHRIS od 2014r. jako instruktor żeglarstwa na Campie Wiking i Wędrówkach Żeglarskich.
Tomasz Głasek
Tomasz Głasek
Student Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej na kierunku Fotonika. Instruktor pływania, w pełni wykwalifikowany Ratownik WOPR. Uwielbia górskie wędrówki, wspinaczkę oraz spływy kajakowe urokliwymi polskimi rzekami. Jego nadrzędnymi wartościami w pracy na campach są bezpieczeństwo dzieci i świetna zabawa. Z firmą CHRIS związany od 2014 roku. Pracuje na Campie Tarda oraz Radków jako instruktor kajaków BB i ratownik WOPR.