Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.
„W pracy takiej jak ta można spotkać wartościowych i ambitnych ludzi oraz zadbać o rozwój osobisty, robiąc rzeczy które kocha się robić.”
- Agata, Camp Wiking

Instruktorzy

Anna Firląg
Anna Firląg
Absolwentka studiów ekonomicznych na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Była zawodniczka sekcji badmintona w AZS Uniwersytetu Wrocławskiego. Na co dzień pracownik administracyjny. Uwielbia czytać książki, głównie historyczne, śpiewać i gotować. Marzy o wyprawie na Alaskę. Z firmą CHRIS związana od 2015 roku. Można ją spotkać latem oraz podczas Zielonych Szkół na Campie Tarda gdzie uczy gotowania i pełni funkcję wychowawcy Wilków oraz okazjonalnie na Zielonych Szkołach na Campie Junior.
Wojciech Galeński
Wojciech Galeński
Pracuje jako architekt w Warszawie. Miłośnik kolarstwa w każdym wydaniu - ściga się w maratonach MTB, trenuje wytrzymałość w ultra-maratonach szosowych a odpoczywa podróżując na rowerze z sakwami. Z firmą Chris związany od lata 2016 roku, pracuje na Bornholmie jako wychowawca, instruktor rowerowy oraz mechanik.
Robert Galicki
Robert Galicki
Absolwent AWF w Warszawie. Instruktor pływania, piłki siatkowej, narciarstwa zjazdowego. Poza tym ma uprawnienia sędziego klasy I-szej oraz Ratownika WOPR. Na co dzień pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego. Z firmą CHRIS, z którą współpracuje m.in. jako ratownik WOPR, instruktor pływania, instruktor narciarstwa, związany jest od 2005 roku.
Bartosz Gałus
Bartosz Gałus
Student Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Na co dzień pracuje w branży finansowej. Poza nią jest miłośnikiem sportów walki, ale jego prawdziwą pasją jest sport szeroko pojęty - czym stara się zarazić cały świat. Uwielbia przebywać na łonie natury. Z firmą CHRIS związany od 2013 roku. Pracował jako instruktor pływania oraz instruktor ogólnosportowy na Campach Radków, Tarda, ale sercem zawsze będzie na Odkrywcach gdzie spędził najwięcej czasu.
Adam Gełdon
Adam Gełdon
Absolwent SGGW w Warszawie. Uczestnik „Wolf expedition”. Członek Stowarzyszenia Inżynierów Techników Leśnictwa i Drzewnictwa, Pracowni Rycerskiej w Szczytnie, Polskiego Ruchu Przyjaciół Indian. Prowadzi zajęcia dla młodzieży na tematy indiańskie oraz warsztaty indiańskiego rękodzieła i rzemiosła. Tropi wilki w Bieszczadach i na Mazurach, prowadzi szkolenia z biologii, behawioru i monitoringu wilków. Gra na gitarze, harmonijce, berimbau, didgeridoo, pandeiro. Nie obcy mu whip cracking oraz fireshow. W CHRIS od 2009r. jako instruktor przyrody na Zielonych Szkołach na Campie Serwy.
Tomasz Głasek
Tomasz Głasek
Student Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej na kierunku Fotonika. Instruktor pływania, w pełni wykwalifikowany Ratownik WOPR. Uwielbia górskie wędrówki, wspinaczkę oraz spływy kajakowe urokliwymi polskimi rzekami. Jego nadrzędnymi wartościami w pracy na campach są bezpieczeństwo dzieci i świetna zabawa. Z firmą CHRIS związany od 2014 roku. Pracuje na Campie Tarda oraz Radków jako instruktor kajaków BB i ratownik WOPR.
Katarzyna Gocławska
Katarzyna Gocławska
Studentka medycyny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Pasjonatka podróży i teatru. Jej ulubioną aktywnością latem jest jazda na rolkach, a zimą białe szaleństwo na snowboardzie. Z firmą Chris związana od 2012 roku, na początku jako uczestnik, potem Młoda Kadra, a obecnie instruktor ogólnosportowy i kierownik grupy wiekowej na obozie w Drawie i Serwach. Praca z dziećmi sprawia jej ogromną przyjemność i jak sama przyznaje, nie wyobraża już sobie wakacji bez wyjazdu na Camp.
Katarzyna Gotlib
Katarzyna Gotlib
Absolwentka PW na kierunku Kartografia. Pasjonatka gier szkoleniowych i warsztatów opierających się o naukę przez zabawę. Trener umiejętności miękkich (w tym warsztaty kreatywności i umiejętności społecznych) i twardych (np. technik uczenia się). Instruktor żeglarstwa. Kapitan Jachtowy. Oficer na żaglowcach: Pogoria, Fryderyk Chopin, Zawisza Czarny.Skoczyła ze spadochronem, nurkuje na głębokość 50 metrów. Z firmą Chris związana od 2014- Wędrówki Żeglarskie Starsze, zielonki i jesionki na Serwach, w Tardzie, Radkowie i na Juniorze; przygotowała i prowadziła obóz Kid Lead.
Dominika Gozdecka
Dominika Gozdecka
Studentka Transportu na Politechnice Warszawskiej. Zawsze wesoła i uśmiechnięta. Miłośniczka łamigłówek, zagadek językowych, kabaretów i wszelkiego rodzaju sportu, a zwłaszcza siatkówki. Instruktorka kodowania i szyfrowania. Pasjonatka podróży, zwłaszcza tych zaczynających i kończących się na łajbie. Z firmą CHRIS związana od 2015 roku. Pracuje na Campie Tarda.
Igor Graczyk
Igor Graczyk
Uczeń Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Warszawie. Interesuję się historią oraz motoryzacją. Miłośnik sportu, a w szczególności piłki siatkowej. Na pierwszy obóz Chrisa pojechał w wieku 7 lat, po ukończeniu 16 roku życia, przeszedł szkolenie na Projekcie MK w Radkowie. Obecnie pracuje na Campie Osada.
Małgorzata Gregorowicz
Małgorzata Gregorowicz
Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Na co dzień pracuje jako nauczyciel języka angielskiego. Z CHRISem współpracuje od 2005 roku jako lektor języka angielskiego na Campie Serwy i na Campie Morskim. Jej hobby to muzyka, taniec, fotografia, a także jak na humanistę przystało historia i książki, dużo książek.
Artur Grycz
Artur Grycz
Absolwent Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Chemia. Obecnie nauczyciel w podlaskich szkołach Miłośnik. Instruktor Science oraz Team buildingu. Pasjonat podróżowania i eksperymentowania. Z firmą CHRIS związany od 2016 roku. Pracuje na wielu Campach ale głównie na Campie Odkrywców oraz Drawa.
Agnieszka Gryglas
Agnieszka Gryglas
Studentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Wiecznie uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia. Uwielbia pracę z końmi jak i ludźmi, stąd też praca jako instruktor jazdy konnej to praca z której czerpie dużo satysfakcji. Z firmą CHRIS związana od roku 2014, pracowała na Campie Tarda jako instruktor jazdy konnej.
Ewelina Grzebinoga (d. Ściana)
Ewelina Grzebinoga (d. Ściana)
Magister Sztuki - Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie na Wydziale Teatru Tańca w Bytomiu. Jej największą miłością jest teatr i taniec. Uwielbia dzielić się swoją pozytywną energią i pasją z dziećmi. Z miłą chęcią wciela się w różne bajkowe postaci, co pomaga jej w lepszym kontakcie z najmłodszymi. Prowadząca program dla dzieci ,,Ziarno''(Telewizja Polska S.A.). Z firmą CHRIS związana od 2015 roku. Pracuje jako Instruktor tańca/teatru/śpiewu i wychowawca na Campie Morskim.
Joanna Gugała
Joanna Gugała
Absolwentka Politechniki Lubelskiej oraz Mazowieckiego Instytutu Kultury i Sztuki w Warszawie. Miłośniczka folkloru i podróży. Instruktorka tańca i tancerka Zespołu Pieśni i Tańca "Lublin". Pasjonatka sportu i turystyki rowerowej. Z firmą CHRIS związana od 2015 roku jako wychowawca i instruktor tańca, gier zespołowych oraz gotowania. Pracuje latem na Campie Osada.
Aleksandra Guguła
Aleksandra Guguła
Studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na wydziale Prawa i Administracji. Kocha każdego rodzaju aktywność sportową i cały czas próbuję uczyć się nowych rzeczy. W duszy jednak artystka, od dziecka uwielbia śpiewać, a w zaciszu domowym lubi robić i korzystać z rzeczy hand-made. Z firmą CHRIS związana od 2015 roku. Pracuje na Campie Morskim jako instruktor rękodzieła oraz na Zielonych Szkołach w Radkowie jako instruktor ogólnosportowy.
Nel Gwiazdowska
Nel Gwiazdowska
Absolwentka socjologii w Collegium Civitas w Warszawie.. Energia, nowe pomysły i uśmiech 24 h/dobę - to znak rozpoznawczy. Młodszy ratownik WOPR, animator czasu wolnego oraz instruktor zumby. Nie wyobraża sobie życia bez sportu, muzyki i teatru. Weteranka obozów CHRIS w charakterze uczestnika. Od 2006 roku w szeregach kadry jako paparazzo zarówno w Serwach jak i w Dolomitach.Obecnie współpracuje z CHRIS jako filmowiec.
Jan Ilski
Jan Ilski
Absolwent AWFiS w Gdańsku. Płetwonurek i strażak w Państwowej Straży Pożarnej, instruktor kolarstwa MTB oraz narciarstwa. Z zamiłowania podróżnik zafascynowany krajami Azji płd-wsch i Ameryki Południowej. W 2008 roku objechał kulę ziemską dookoła. Pracował jako wolontariusz na Indonezyjskiej Sumatrze. W CHRIS od 2010r. jako instruktor na Zielonych Szkołach.
Piotr Ilski
Piotr Ilski
Absolwent Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Pasjonat fotografii i reportażu oraz rowerowy włóczęga - na dwóch kołach. przejechał pół świata i jeszcze trochę. Stolarz – samouk, który na co dzień zajmuje się alpinizmem i prowadzeniem terapii zajęciowej z osobami niepełnosprawnymi. Z Chris związany od 2016 roku jako instruktor w Bazie Bornholm.
Kuba Jabłoński
Kuba Jabłoński
Student Politechniki Warszawskiej. Miłośnik motoryzacji. Były zawodnik Mistrzostw Polski wyścigów samochodów RC. Wolny czas lubi spędzać w warsztacie grzebiąc przy samochodach. Swoją współpracę z CHRIS rozpoczął w 2014 roku jako instruktor modelarstwa i opiekun obozu Konstruktor na Campie Tarda.
Karolina Jakubanis
Karolina Jakubanis
Studentka UwB na wydziale biologii sądowej. Z firmą CHRIS związana od małego jako uczestnik, później w charakterze kadry. Właśnie dzięki campom pokochała windsurfing i Hel. W wolnych chwilach delektuje się muzyką na koncertach lub śpiewa. W CHRIS od 12 lat jako uczestnik, od 2 w roli wychowawcy w Serwach i na Tardzie.