Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.
„Praca w CHRIS daje mi satysfakcję z realizacji nowych pomysłów pobudzając kreatywność i elastyczność.
Uczy wysokich standardów pracy i profesjonalizmu zawsze i wszędzie.”
- Ania, Camp Radków

Instruktorzy

Karolina  Jakubanis
Karolina Jakubanis
Studentka genetyki na UŁ zafascynowana muzyką i literaturą psychologiczną. Z firmą CHRIS związana od małego jako uczestnik, później w charakterze kadry. Pracuje jako wychowawca na campach Drawa i Serwy, na których zaraża dzieci pozytywną energią.
Jan Jakubowski
Jan Jakubowski
Absolwent PWSFTViT w Łodzi. Jest aktorem formacji Impro Atak i współtworzy osadzoną w Teatrze Nowym im. K. Dejmka Scenę Impro w Łodzi. Z firmą CHRIS związany od 2014 r. Pracuje na Campie Morskim.
Zuzanna Jaworska
Zuzanna Jaworska
Studentka 2 roku Energetyki na wydziale MEiL Politechniki Warszawskiej. Doświadczona instruktorka narciarstwa i żeglarstwa, Jako jachtowy sternik morski realizuje swoje marzenia pływając na wielkich żaglowcach i mniejszych jednostkach w rejsach pełnomorskich. Z firmą CHRIS związana od 2015r. Pracuje na wędrówkach żeglarskich z patentem.
Klaudia Jaworska
Klaudia Jaworska
Studentka Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie. Miłośniczka geologii, wspinaczki i koloru fioletowego. Podróżuje gdy tylko to możliwe, od dziecka ciekawa świata i nowych doświadczeń. Pracuje z dziećmi i młodzieżą na ściance wspinaczkowej jako instruktor oraz jako geolog. Z firmą CHRIS związana od 2016 roku. Pracuje na Campie Radków jako geolog i instruktor wspinaczki.
Kamil Joński
Kamil Joński
absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, Wydziału Teatru Tańca. Interesuje się teatrem dramatycznym i teatrem tańca. Ekscytuje go łączenie obu specyfik teatru. Bardzo ważne jest dla niego świadome wykorzystywanie ciała do kreowania postaci na scenie. W wolnych chwilach daje się ponieść kulinarnej pasji i tworzy niepowtarzalne potrawy. Lubi wracać do swojej rodzinnej wioski, Nowych Pieścirogów, która jest jego małą ojczyzną oraz źródłem twórczej inspiracji. Pracuje na Campie Radków od 2013 roku jako instruktor teatralny.
Adam Kaczmarek
Adam Kaczmarek
Absolwent etnologii i antropologii kulturowej na Uniwersytecie Wrocławskim. Z powołania pedagog. Pilot wycieczek i trener edukacji ekologicznej. W chwilach relaksu sięga po hiszpańskie kryminały i popija yerba mate. Z firmą CHRIS od 2008r. jako instruktor wspinaczki i majsterki na Campie Radków, Campie Odkrywców oraz Campie Tarda.
Sylwia Kaczor
Sylwia Kaczor
Studentka I roku studiów magisterskich po specjalizacji wodnej na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe w Białej Podlaskiej. Ratowniczka WOPR z KPP. Miłośniczka sportu, siłowni, pływania i służb mundurowych. Praca z dziećmi daje mi dużo radości, uśmiechu na twarzy i motywacji do dalszego działania, realizacji celów i marzeń. Współpraca, rozwój, zadowolenie i uśmiech dzieci na Campach to coś wspaniałego. Z firmą CHRIS związana od 2016 roku i była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Pracuje na Campie Tarda jako instruktor ogólno-sportowy i wychowawca.
Aneta Kajda
Aneta Kajda
Studentka chemii Uniwersytetu Warszawskiego. Mistrzyni Polski oraz uczestniczka kadry Polski w Akrobatyce Sportowej. Aktualnie sędzia związkowy i instruktor Akrobatyki Sportowej oraz aerobiku, a także zawodniczka Aerobiku Sportowego na AZS UW. Chce zarazić miłością do tych sportów, dlatego planuje powiększyć swoje instruktorskie kwalifikacje. Z firmą CHRIS związana od dziecka, najpierw jako uczestnik obozu, następnie jako instruktor science, gimnastyki oraz ogólnosportowy na Campie Radków oraz na Campie Odkrywców, gdzie spędziła większość czasu.
Kaja Kalmus
Kaja Kalmus
Studentka Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. Oprócz filmów uwielbia jazdę konną, żeglarstwo i taniec. Z firmą CHRIS od 2013 roku. W wakacje na Campie Tarda instruktor jako żeglarstwa a podczas zielonych szkół zwiedza górskie szlaki na Campie Radków
Aleksandra Kawa
Aleksandra Kawa
Absolwentka chemii na Politechnice Krakowskiej. Obecnie nauczyciel chemii. Kocha swoją pracę, gdyż daje jej ona wiele radości i satysfakcji. Uwielbia chemię i muzykę rockową, szczególnie na żywo. W wolnym czasie gotuje i tworzy coś z niczego.W firmie CHRIS od 2012r. początkowo jako wychowawca następnie Kierownik Młodzików na Campie Junior.
Agnieszka Kawka
Agnieszka Kawka
Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Miłośniczka kina i książek. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii. Pasjami ucząca się języków obcych, ostatnio niemieckiego. Instruktorka ogólno-sportowa i wychowawca. Pasjonatka fotografii i podróży małych i dużych. Z firmą Chris związana od 2014 roku. Pracuje latem na Campie Tarda.
Wojciech Kazibut
Wojciech Kazibut
Student fizjoterapii na AWF w Warszawie. Znany jako "Sportowy Świr". Na co dzień zapalony sportowiec w prawie każdej dyscyplinie. Obecnie początkujący triatlonista. W sezonie letnim instruktor windsurfingu. Z firmą CHRIS związany od... niepamiętnych lat dziecięcych jako uczestnik :) Pracuje na Campie Serwy oraz Wędrówkach Rowerowych.
Weronika Klocek
Weronika Klocek
Studentka pielęgniarstwa. Miłośniczka pieszych wędrówek górskich, MTB, fotografii, adrenaliny i zachodów słońca. Ratowniczka Maltańskiej Służby Medycznej, instruktorka Związku Harcerstwa Polskiego. Swoją przygodę z firmą CHRIS rozpoczęła w 2016 roku na Campie Wiking jako instruktor łucznictwa, później na Campie Radków prowadząc obóz łuczniczy. Od 2017 roku związana z Campem Drawa jako instruktor łucznictwa i parku linowego.
Wojciech Kłosowski
Wojciech Kłosowski
Wojciech Kłosowski - emerytowany funkcjonariusz Policji, z wykształcenia pedagog, studia podyplomowe z wychowania fizycznego. Trener II klasy o specjalności piłka nożna, instruktor techniki efektywnej nauki. Obserwator sędziów piłki nożnej, instruktor wyszkolenia strzeleckiego, instruktor taktyki i techniki interwencji. Uwielbiam turystykę górską. Na co dzień związany ze sportami drużynowymi. Z firmą Chris związany od 2014 roku jako instruktor ogólnosportowy Zielonych Szkół w Radkowie oraz trener – wychowawca obozu piłkarskiego na Campie Serwy.
Adrianna Kobiałka
Adrianna Kobiałka
Studentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Miłośniczka zumba fitness, długich rozmów, spacerów i literatury pedagogicznej. Instruktorka Djembel Dance - tańca afrykańskiego. Od dziecka związana z tańcem i sportem, kiedyś tancerka formacji SHADOW. Na co dzień animatorka czasu wolnego dla dzieci, instruktorka tańca w szkołach i klubach fitness. Żyje w biegu, lecz uśmiech nigdy nie schodzi z jej twarzy. Wieczna optymistka. Z firmą Chris związana od 2016 roku. Pracuje na Campie Radków.
Tomasz Koc
Tomasz Koc
Aabsolwent warszawskiej AWF. Instruktor żeglarstwa oraz narciarstwa. Były gracz Ultimate Frisbee w warszawskiej drużynie Zawierucha, obecnie koszykarz II ligowej drużyny Tur Bielsk Podlaski. Swoją współpracę z CHRIS rozpoczął w 2009 roku i od tamtego czasu nieustannie pracuje jako instruktor żeglarstwa na OSW na Campie Serwy.
Marcin Kolasa
Marcin Kolasa
Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Warszawie - rok 2000. Były młodszy asystent, asystent, starszy asystent, kierownik. Od 2009 r. specjalista chorób wewnętrznych. Z firmą CHRIS związany od 2012 pracując jako lekarz i główna opieka medyczna na wielu naszych campach i obozach zarówno latem jak i zimą.
Monika Kopińska
Monika Kopińska
Studentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Instruktor Fitness,Spinningu, Zdrowego Kręgosłupa, Pływania. Na co dzień pracuje w szkołach ucząc pływania, oraz na siłowni jako instruktor spinningu/ fitnessu. Jej pasją są rowery, podróże, wspinaczki górskie i dietetyka. Z firmą CHRIS od 2016 roku. Pracuje jako przewodnik rowerowy ( Wędrówki Rowerowe Europa). Spotkać ją można na również Wyspie Bornholm.
Agnieszka Kosior
Agnieszka Kosior
Absolwentka Zarządzania na UJ w Krakowie. Instruktor ZHP. Z firmą Chris współpracuje od 2013 r. jako wychowawca i instruktor ogólnosportowy na zielonych szkołach, camp Junior i Tarda. Zaczytana w Murakamim, na co dzień projektuje kolorowe lampy, które doskonale wpisują się w każde wnętrze. Jej motto życiowe to: "w życiu piękne są tylko chwile...".
Sławomir Kostadinov
Sławomir Kostadinov
Student filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Wierny i oddany nauczyciel w ciągu roku szkolnego. Miłośnik filmu, dobrej muzyki oraz kreatywnej pracy z dziećmi i młodzieżą. Z firmą CHRIS współpracuje od 2009r. jako lektor jeżyka angielskiego na Campie Morskim.
Anna Kostrzyńska
Anna Kostrzyńska
Studentka dietetyki w Warszawskiej Szkole Turystyki i Rekreacji. Certyfikowana instruktorka sportu o specjalizacji Taniec Sportowy oraz instruktorka narciarstwa zjazdowego. Ukończyła kursy trenera personalnego i kulturystyki. Na co dzień trenerka akrobatyki. Można ją spotkać na deskach różnych Warszawskich teatrów, gdzie najczęściej tańczy w spektaklach. Występowała na stadionie narodowym podczas EURO 2012 oraz UEFA 2015. Uwielbia aktywnie spędzać czas i nie cierpi nudy. Z firmą CHRIS związana od 2015 roku. Najczęściej można ją spotkać na Campie Radków. Ale na zielonkach, jesionkach, zimą i w sezonie letnim często jeździ też na inne campy.