Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.
„Współpracując z CHRISem mam świadomość, że poziom organizacyjny i zaangażowanie kadry jest na najwyższym poziomie.”
- Ela, Camp Radków

Instruktorzy

Katarzyna Gocławska
Katarzyna Gocławska
Studentka medycyny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Pasjonatka podróży i teatru. Jej ulubioną aktywnością latem jest jazda na rolkach, a zimą białe szaleństwo na snowboardzie. Z firmą Chris związana od 2012 roku, na początku jako uczestnik, potem Młoda Kadra, a obecnie instruktor ogólnosportowy i kierownik grupy wiekowej na obozie w Drawie i Serwach. Praca z dziećmi sprawia jej ogromną przyjemność i jak sama przyznaje, nie wyobraża już sobie wakacji bez wyjazdu na Camp.
Ewelina Godlewska
Ewelina Godlewska
Studentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i Wychowania Fizycznego na Uniwersytecie Szczecińskim. Młodszy Ratownik WOPR. Jej zainteresowania to między innymi survival, militaria i sporty ekstremalne. Podróżniczka, gdy znajdzie odrobinę wolnego rusza w kolejną wyprawę w nieznane. Do tej pory zwiedziła już ponad pół Europy a w planach ma podróż dookoła świata. Miłośniczka przyrody i zwierząt. W CHRIS od 2014 roku na Campie Radków.
Katarzyna Gotlib
Katarzyna Gotlib
Absolwentka PW na kierunku Kartografia. Pasjonatka gier szkoleniowych i warsztatów opierających się o naukę przez zabawę. Trener umiejętności miękkich (w tym warsztaty kreatywności i umiejętności społecznych) i twardych (np. technik uczenia się). Instruktor żeglarstwa. Kapitan Jachtowy. Oficer na żaglowcach: Pogoria, Fryderyk Chopin, Zawisza Czarny.Skoczyła ze spadochronem, nurkuje na głębokość 50 metrów. Z firmą Chris związana od 2014- Wędrówki Żeglarskie Starsze, zielonki i jesionki na Serwach, w Tardzie, Radkowie i na Juniorze; przygotowała i prowadziła obóz Kid Lead.
Dominika Gozdecka
Dominika Gozdecka
Studentka Transportu na Politechnice Warszawskiej. Zawsze wesoła i uśmiechnięta. Miłośniczka łamigłówek, zagadek językowych, kabaretów i wszelkiego rodzaju sportu, a zwłaszcza siatkówki. Instruktorka kodowania i szyfrowania. Pasjonatka podróży, zwłaszcza tych zaczynających i kończących się na łajbie. Z firmą CHRIS związana od 2015 roku. Pracuje na Campie Tarda.
Igor Graczyk
Igor Graczyk
Uczeń Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Warszawie. Interesuję się historią oraz motoryzacją. Miłośnik sportu, a w szczególności piłki siatkowej. Na pierwszy obóz Chrisa pojechał w wieku 7 lat, po ukończeniu 16 roku życia, przeszedł szkolenie na Projekcie MK w Radkowie. Obecnie pracuje na Campie Osada.
Małgorzata Gregorowicz
Małgorzata Gregorowicz
Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Na co dzień pracuje jako nauczyciel języka angielskiego. Z CHRISem współpracuje od 2005 roku jako lektor języka angielskiego na Campie Serwy i na Campie Morskim. Jej hobby to muzyka, taniec, fotografia, a także jak na humanistę przystało historia i książki, dużo książek.
Artur Grycz
Artur Grycz
Absolwent Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Chemia. Obecnie nauczyciel w podlaskich szkołach Miłośnik. Instruktor Science oraz Team buildingu. Pasjonat podróżowania i eksperymentowania. Z firmą CHRIS związany od 2016 roku. Pracuje na wielu Campach ale głównie na Campie Odkrywców oraz Drawa.
Agnieszka Gryglas
Agnieszka Gryglas
Studentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Wiecznie uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia. Uwielbia pracę z końmi jak i ludźmi, stąd też praca jako instruktor jazdy konnej to praca z której czerpie dużo satysfakcji. Z firmą CHRIS związana od roku 2014, pracowała na Campie Tarda jako instruktor jazdy konnej.
Joanna Gugała
Joanna Gugała
Absolwentka Politechniki Lubelskiej oraz Mazowieckiego Instytutu Kultury i Sztuki w Warszawie. Miłośniczka folkloru i podróży. Instruktorka tańca i tancerka Zespołu Pieśni i Tańca "Lublin". Pasjonatka sportu i turystyki rowerowej. Z firmą CHRIS związana od 2015 roku jako wychowawca i instruktor tańca, gier zespołowych oraz gotowania. Pracuje latem na Campie Osada.
Aleksandra Guguła
Aleksandra Guguła
Studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na wydziale Prawa i Administracji. Kocha każdego rodzaju aktywność sportową i cały czas próbuję uczyć się nowych rzeczy. W duszy jednak artystka, od dziecka uwielbia śpiewać, a w zaciszu domowym lubi robić i korzystać z rzeczy hand-made. Z firmą CHRIS związana od 2015 roku. Pracuje na Campie Morskim jako instruktor rękodzieła oraz na Zielonych Szkołach w Radkowie jako instruktor ogólnosportowy.
Nel Gwiazdowska
Nel Gwiazdowska
Absolwentka socjologii w Collegium Civitas w Warszawie.. Energia, nowe pomysły i uśmiech 24 h/dobę - to znak rozpoznawczy. Młodszy ratownik WOPR, animator czasu wolnego oraz instruktor zumby. Nie wyobraża sobie życia bez sportu, muzyki i teatru. Weteranka obozów CHRIS w charakterze uczestnika. Od 2006 roku w szeregach kadry jako paparazzo zarówno w Serwach jak i w Dolomitach.Obecnie współpracuje z CHRIS jako filmowiec.
Jan Ilski
Jan Ilski
Absolwent AWFiS w Gdańsku. Płetwonurek i strażak w Państwowej Straży Pożarnej, instruktor kolarstwa MTB oraz narciarstwa. Z zamiłowania podróżnik zafascynowany krajami Azji płd-wsch i Ameryki Południowej. W 2008 roku objechał kulę ziemską dookoła. Pracował jako wolontariusz na Indonezyjskiej Sumatrze. W CHRIS od 2010r. jako instruktor na Zielonych Szkołach.
Piotr Ilski
Piotr Ilski
Absolwent Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Pasjonat fotografii i reportażu oraz rowerowy włóczęga - na dwóch kołach. przejechał pół świata i jeszcze trochę. Stolarz – samouk, który na co dzień zajmuje się alpinizmem i prowadzeniem terapii zajęciowej z osobami niepełnosprawnymi. Z Chris związany od 2016 roku jako instruktor w Bazie Bornholm.
Bartłomiej Iwański
Bartłomiej Iwański
Student Finansów na UW. Jachtowy Sternik Morski, ratownik WOPR. Zawodnik klubu siatkarskiego AZS UW. Hobby to sport, gotowanie oraz podróże, podczas których stara się łączyć zwiedzanie innych krajów z żeglowaniem. W CHRIS od 2012 r. jako instruktor żeglarstwa na Wędrówkach Żeglarskich po Mazurach.
Kuba Jabłoński
Kuba Jabłoński
Student Politechniki Warszawskiej. Miłośnik motoryzacji. Były zawodnik Mistrzostw Polski wyścigów samochodów RC. Wolny czas lubi spędzać w warsztacie grzebiąc przy samochodach. Swoją współpracę z CHRIS rozpoczął w 2014 roku jako instruktor modelarstwa i opiekun obozu Konstruktor na Campie Tarda.
Karolina Jakubanis
Karolina Jakubanis
Studentka UwB na wydziale biologii sądowej. Z firmą CHRIS związana od małego jako uczestnik, później w charakterze kadry. Właśnie dzięki campom pokochała windsurfing i Hel. W wolnych chwilach delektuje się muzyką na koncertach lub śpiewa. W CHRIS od 12 lat jako uczestnik, od 2 w roli wychowawcy w Serwach i na Tardzie.
Karolina  Jakubanis
Karolina Jakubanis
Studentka genetyki na UŁ zafascynowana muzyką i literaturą psychologiczną. Z firmą CHRIS związana od małego jako uczestnik, później w charakterze kadry. Pracuje jako wychowawca na campach Drawa i Serwy, na których zaraża dzieci pozytywną energią.
Dorota Jakubowska
Dorota Jakubowska
Absolwentka APS w Warszawie, na co dzień pracuje w przedszkolu. Nie wyobraża sobie życia bez książek, gorącej herbaty, kominka, kota i psa. Mówi, że: "Campy nauczyły jej miłości do sportu i bez niego trudno jej się obejść." Z firmą CHRIS związana od 2008r. jako wychowawca na Campie Junior, Campie Radków oraz Campie Tarda.
Jan Jakubowski
Jan Jakubowski
Absolwent PWSFTViT w Łodzi. Jest aktorem formacji Impro Atak i współtworzy osadzoną w Teatrze Nowym im. K. Dejmka Scenę Impro w Łodzi. Z firmą CHRIS związany od 2014 r. Pracuje na Campie Morskim.
Zuzanna Jaworska
Zuzanna Jaworska
Studentka 2 roku Energetyki na wydziale MEiL Politechniki Warszawskiej. Doświadczona instruktorka narciarstwa i żeglarstwa, Jako jachtowy sternik morski realizuje swoje marzenia pływając na wielkich żaglowcach i mniejszych jednostkach w rejsach pełnomorskich. Z firmą CHRIS związana od 2015r. Pracuje na wędrówkach żeglarskich z patentem.
Klaudia Jaworska
Klaudia Jaworska
Studentka Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie. Miłośniczka geologii, wspinaczki i koloru fioletowego. Podróżuje gdy tylko to możliwe, od dziecka ciekawa świata i nowych doświadczeń. Pracuje z dziećmi i młodzieżą na ściance wspinaczkowej jako instruktor oraz jako geolog. Z firmą CHRIS związana od 2016 roku. Pracuje na Campie Radków jako geolog i instruktor wspinaczki.