Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.
„Szkolenie otworzy Ci oczy na ogrom Twoich obowiązków, ale ... nie jesteś sam!”
- Grażka, Camp Junior

Instruktorzy

Klaudia Kot
Klaudia Kot
Absolwentka Akademii Fotografii, fotograf i fototechnik. Studentka Intermediów Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Miłośniczka biegania i sportów zimowych. Instruktorka fotografii na Campie Radków. Pasjonatka podróży i skandynawskiej kultury. Z firmą CHRIS związana od 2014 roku. Pracuje na Campie Radków.
Andrzej Koziar
Andrzej Koziar
Absolwent Politechniki Warszawskiej oraz WSPiZ im. L. Koźmińskiego –Zarządzanie. Miłośnik żeglarstwa. Trener-szkoleniowiec z tematyki autoprezentacji, komunikacji, POK, logistyki. Jego pasje poza żeglarstwem to: siatkówka, wschodnie sztuki walki, psychologia życia codziennego, techniki negocjacyjne, sudoku i zagadki matematyczne. w CHRIS od 2014r. na Campie Serwy jako instruktor żeglarstwa oraz KWŻ.
Adam Kozłowski
Adam Kozłowski
Absolwent AWF i Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Zmechanizowanych we Wrocławiu. Były instruktor jednostek specjalnych. Instruktor pływania, strzelectwa, narciarstwa zjazdowego i wspinaczki skałkowej; ratownik WOPR. Absolwent podyplomowych studiów w SGH w Warszawie. Z CHRIS od 2010r.-latem na Campie Radków jako instruktor i kierownik obozu górskiego, zimą-instruktor narciarstwa w Dolomitach.
Andrzej Kozłowski
Andrzej Kozłowski
Emerytowany żołnierz zawodowy - pracował w jednostce saperskiej w Helu. Uwielbia góry i wszystko co jest z nimi związane. Instruktor siatkówki, operator ścianki wspinaczkowej. Największą satysfakcję przynosi mu praca z najmłodszymi jak i starszymi juniorkami. Współpracuje z firmą CHRIS od 2011 roku jako instruktor wspinaczki na Campie Radków.
Aliona  Kryshtofik
Aliona Kryshtofik
Absolwentka kierunku Wzornictwo na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Interesuje się projektowaniem, ceramiką oraz rozwojem osobistym. Na co dzień pomaga przy festiwalach, warsztatach i wydarzeniach łączących ludzi. Niezbędna przy wszelkiego rodzaju przeobrażeniach kadry (i dzieci) podczas wieczornych gier! Z firmą CHRIS współpracuje od 2017 roku jako instruktor artystyczny i wychowawca na Campie Radków
Barbara Kucharska
Barbara Kucharska
Absolwentka AWF we Wrocławiu. Rower jest dla niej odznaką niezależności. Wysiłek rekreacyjny jest metodą połączenia ciała, umysłu i ducha. Mówi, że: "Sport to sposób na dobre samopoczucie, poznanie ludzi, miejsc, a przede wszystkim siebie. Dlatego szukaj, działaj i poznawaj!" Z CHRIS od 2011r. jako instruktor i wychowawca na Wędrówkach Rowerowych po Europie.
Weronika Kucińska
Weronika Kucińska
Studentka Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu na specjalizacji Inwestycje budowlane. Moja największą pasją jest szerokopojęta organizacja czasu wolnego dla dzieci i dorosłych. Jestem harcerką już 14 lat, pasjonuje mnie podróżowanie i poznawanie nowych ludzi. Z firmą CHRIS związana jestem od 2016 roku. Pracuję na Campach i zielonych szkołach, jako instruktor ogólnosportowy oraz łucznictwa w Drawie i Radkowie.
Aleksandra Latarska
Aleksandra Latarska
Studentka Rosjoznawstwa, na Uniwersytecie Gdańskim. Miłośniczka podróży i sportu, w szczególności siatkówki, uwielbia aktywnie spędzać wolny czas. Wychowawca oraz instruktor na Campie Trada od 2015 roku.
Katarzyna Leśniewska
Katarzyna Leśniewska
Studentka nauk o Francji na University of London Institute in Paris. Miłośniczka sportów, podróży małych i dużych, od dziecka zafascynowana Francją. Z firmą CHRIS i obozem tenisowym na Campie Serwy związana od 2008 roku, początkowo jako uczestniczka, następnie młoda kadra, a obecnie instruktor ogólnosportowy.
Agnieszka Lis
Agnieszka Lis
Studentka 5 roku medycyny na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Pasjonatka sportu, a szczególnie żeglarstwa i lekkiej atletyki. Reprezentuje swoją Uczelnie na Akademickich Mistrzostwach Polski. Pracuje jako instruktor żeglarstwa na Campie Junior oraz na Wędrówkach Żeglarskich. Miłośniczka podróży zarówno z plecakiem po górach, jak i po zakątkach Półwyspu Apenińskiego, z powodu zamiłowania do włoskiej kultury.
Izabela Łogonowicz
Izabela Łogonowicz
Absolwentka ASP w Poznaniu na kierunku Fotografia oraz instruktor tańca. Żyje pasją fotograficzno- taneczną. Z firmą CHRIS związana od 2013 r., można ją spotkać na Campie Radków jako instruktora na obozach foto i fotopro. W fotografii najbardziej lubi sesje kreacyjne i beauty, gdzie można dać popis swojej wyobraźni i wrażliwości artystycznej.
Angelika Łysiak
Angelika Łysiak
Studentka Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego. Pasjonatka teatru, tańca oraz podróży. Z firmą CHRIS związana od 2009 roku, początkowo jako uczestnik, następnie Młoda Kadra, a obecnie instruktor ogólnosportowy na obozie OSW na Campie Serwy. Jej celem jest zaszczepianie w podopiecznych miłości do sportu, natury oraz aktywnego sposobu spędzania czasu, czyli dokładnie tego, czego nauczyła się jeszcze jako uczestnik od swoich wychowawców. Na co dzień uśmiechnięta optymistka, która ponad wszystko kocha czas spędzony na Serwach.
Wiktoria Maj
Wiktoria Maj
Swoje życie od dziecka wiąże ze sportem- głównie sportami wodnymi. W ciągu roku szkolnego, oprócz studiowania na Politechnice Wrocławskiej, pracuje z dziećmi i młodzieżą jako instruktor pływania, natomiast podczas wakacji Mazury traktuje jak swój drugi dom, gdzie próbuje zarazić pasją do żeglarstwa młodzież na Wędrówkach Żeglarskich. Zapewnia również opiekę jako ratownik wodny z przeszkoleniem z zakresu KPP. Z firmą Chris związana od 2016r.
Dominik Makowski
Dominik Makowski
Student wychowania fizycznego AWF Wrocław. Zawodnik kadry Narodowej w łucznictwie. Trener III klasy oraz sędzia łuczniczy. Z firmą Chris związany od 2015 roku. Początkowo jako instruktor łucznictwa na Campie Radków, obecnie pracuje na Campie Serwy jako instruktor tej samej dyscypliny.
Andrzej Matwiejczyk
Andrzej Matwiejczyk
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne, oraz AWF Katowice- Trener Przygotowania Motorycznego. Trener II klasy piłki siatkowej z przeszłością zawodniczą oraz instruktor snowboardu. Aktualnie nauczyciel w szkole podstawowej, klasy o profilu siatkarskim. Instruktor snowboardu w Muszynie oraz piłki siatkowej na Camp Radków. Z firmą CHRIS związany od 2017r.
Krzysztof Mazur
Krzysztof Mazur
Absolwent AWF w Katowicach. Instruktor żeglarstwa, fitness, przewodnik beskidzki. Na co dzień pracuje w szkole jako nauczyciel wychowania fizycznego. Były piłkarz i tancerz. Kocha podróże. Uwielbia aktywnie spędzać czas: rowery, kajaki, chodzenie po górach. Uprawia żeglarstwo morskie. Z firmą CHRIS związany od 2013 roku. Pracuje jako instruktor żeglarstwa oraz kierownik grupy wiekowej na wędrówkach żeglarskich w Wilkasach
Joanna Mielczarek
Joanna Mielczarek
Instruktor wspinaczki sportowej. Na co dzień prowadzi zajęcia wf dla studentów Politechniki Warszawskiej. Trenuje też dzieci, młodzież i dorosłych oraz szkoli początkujących adeptów wspinania. Latem prowadzi kursy w skałach, szkoli kadrę parków linowych. Od 2013 roku współpracuje z CHRIS jako instruktor wspinaczki i wychowawca na obozach górskich w Radkowie.
Ada Milewska
Ada Milewska
Studentka Pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbia snowboard, żeglarstwo i jeżdżenie rowerem po Warszawie. Instruktorka ogólnosportowa, w przyszłości może także żeglarstwa. Z firmą CHRIS związana od baaaardzo dawna, najpierw uczestniczka potem instruktorka. Początki jako instruktorka spędziła na Campie Wiking teraz przeniosła się nie za daleko na Camp Tarda
Basia Mrożek
Basia Mrożek
Studentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Uzależniona od gór, rowera i koła garncarskiego. Nie wyobraża sobie życia bez teatru, książek, muzyki i maszyny do szycia. Nieprzytomnie zakochana we wszystkich psach świata. Instruktorka ceramiki, rękodzieła i zajęć plastycznych. Z firmą Chris od 2014 roku. Latem i jesienią pracuje na campach w Radkowie i na Osadzie, zimą na Serwach.
Dariusz Napora
Dariusz Napora
Instruktor żeglarstwa PZŻ, morski sternik motorowodny. Z firmą CHRIS związany od 2008 roku. Początkowo odpowiedzialny za szkolenie żeglarskie na jachtach klasy Optymist i Topaz na Campie Serwy. Swoje powołanie odnalazł jako instruktor i sternik jachtu typu DZ. Camp Junior oraz Camp Wiking zna już jak własną kieszeń, a na Gołdopiwie i Plusznym żadna trzcina nie jest mu obca.
Mateusz Nerkowski
Mateusz Nerkowski
Z firmą Chris związany od 2010 roku, początkowo jako uczestnik obozów, potem Młoda Kadra Chris, w ostatnich latach wypełnia zadania Opiekuna / Instruktora. Ukończył VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana w Warszawie Fascynuje go nauka związana z przyrodą szczególnie woda, z tego powodu studiuje na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska, kierunek Inżynieria i Gospodarka Wodna. Od II roku studiów inżynierskich aktywnie uczestniczy w badaniach naukowych w obszarze analizy hydrofobowości gleb.