Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.
„W czasie szkolenia CHRIS dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy. Wszak uczymy się przecież przez całe życie.”
- Agata, Camp Serwy

Instruktorzy

Tymoteusz Neüff
Tymoteusz Neüff
Student wychowania fizycznego Wyższej Szkoły - Edukacja w Sporcie w Warszawie oraz trener piłki nożnej posiadający licencje UEFA i DFB. Przez większość czasu swojej kariery działał jako kierownik zespołów i trener osobisty, w grupach dziecięcych i młodzieżowych, w klubach i na obozach w Niemczech i Polsce. Aktualnie trener w niemieckiej Akademii Piłkarskiej Willy-Brandt-Schule Warschau, oraz wychowawca świetlicy w tejże szkoły. Poza tym miłośnik wszelkich sportów i gier planszowych. Z CHRISem związany od dziecka, początkowo jako uczestnik, później jako wychowawca ogólnosportowy, następnie jako instruktor piłki nożnej - jego miejsce jest w Serwach na obozie piłkarskim.
Elżbieta Niedźwiecka
Elżbieta Niedźwiecka
Z wykształcenia PR-owiec, na co dzień nauczycielka grafiki, poligrafii i reklamy w bolesławieckich technikach. Pasjonatka edukacji, miłośniczka życia i kultury hiszpańskiej. Z firmą Chris związana Radkowem od 2013 roku. Zimą prowadzi obóz projektowania multimedialnego, w sezonie letnim kierowniczka grup filmowych i fotograficznych.
Kamil Nowak
Kamil Nowak
Absolwent AWF w Białej Podlaskiej. Instruktor piłki nożnej, kinezygerontoprfilaktyki, kulturystki i odnowy biologicznej. Obecnie-nauczyciel w szkole podstawowej. Trener przygotowania motorycznego i bramkarzy w juniorskich drużynach piłki nożnej. W CHRIS od 2008r. jako instruktor gier zespołowych i łucznictwa. W swojej przygodzie "campowej" zwiedził również Mikoszewo, Serwy i Tardę.
Anna Nycz
Anna Nycz
Absolwentka Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu. Miłośniczka sportu. Instruktorka szermierki, Trenerka dzieci i młodzieży dawniej W Gliwickim Klubie Szermierczym "Piast" Obecnie w Klubie Szermierczym "Warszawianka". Pasjonatka fotografii, podróży oraz sztuki. Z firmą CHRIS związana od 2014 roku. Pracuje na Campie Junior
Sławek Ochnio
Sławek Ochnio "ohio"
Kapitan jachtowy. Instruktor żeglarstwa PZŻ i ISSA. Egzaminator w PZŻ. Dowódca bądź oficer funkcyjny żaglowców RP:s/y Zawisza Czarny, STS Fryderyk Chopin, STS Kapitan Borchardt, Zjawa IV i innych.Propagator wypoczynku rekreacyjno-turystycznego. W okresie zimowym koordynator Centralnej Szkoły Narciarstwa i Snowboardu w Szczyrku. Instruktor żeglarstwa i sportów wodnych w kraju i za granicą. Od 4 lat związany z Firmą CHRIS. Wędrówki żeglarskie, Serwy i Junior. Instruktor żeglarstwa dla pracowników kadry CHRIS.Absolwent Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa w Warszawie.
Jan Olszewski
Jan Olszewski
Instruktor sportu żeglarstwo, przez całe życie związany z wodą pracując w przeszłości jako marynarz i rybak na Bałtyku. Kilkukrotny Mistrz Polski w regatach morskich, były Wicemistrz Świata w klasie Micro. Związany z Campem Tarda od początku jego powstania, gdzie bawiąc się z dziećmi na optymistach i topazach zaraża bakcylem żeglarstwa. Jako były nauczyciel odnajduje swe powołanie w również w pracowni majsterki.
Maciej Ossowski
Maciej Ossowski
Absolwent AWFiS w Gdańsku. Obecnie pracuje w szkole, w przedszkolu oraz jako animator boiska orlik 2012. Instruktor żeglarstwa deskowego, żeglarz jachtowy, sternik motorowodny, ratownik WOPR z kursem pierwszej pomocy przedmedycznej. Współpracę z firmą CHRIS rozpoczął w 2006r, początkowo na Campie Serwy, następnie na obozach windsurfingowych na Helu.
Przemysław Palczyńśki
Przemysław Palczyńśki
Absolwent Ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim oraz Trener tenisa PZT. Miłośnik i wieloletni zawodnik tenisa, zapalony podróżnik. Jako Trener pracuje z pasja od 9 lat z każdą grupa wiekowa. Wykładowca tenisa dla przyszłych instruktorów na AMS we Wrocławiu. Z firmą CHRIS związany od 2015 r. zaczynając od pracy trenera na Campie Serwy, obecnie kierownik obozu tenisowego.
Alicja Perlik
Alicja Perlik
Absolwentka Europeistyki na UMK w Toruniu. Miłośniczka zwierząt i fotografii. Z firmą Chris związana od 2012 roku, początkowo na Campie Odkrywców, aktualnie pracuje jako kiero/instruktor survivalu na Campie Osada.
Krzysztof Plewniak
Krzysztof Plewniak
Absolwent Politechniki Krakowskiej. Nie jestem pedagogiem lecz pasjonatem. Miłośnik czasów średniowiecza, rzemiosła tradycyjnego. Mistrz Polski w strzelaniu 3D TRLB. 3. miejsce z reprezentacją kraju, w Mistrzostwach Świata w łucznictwie tradycyjnym w Chinach. W CHRIS od 2012 roku, jako łucznik, najpierw ma Campie Radków, a później na Campie Wiking.
Ewa Płoska
Ewa Płoska
Studentka psychologii prawnej na Maastricht University w Holandii. http://www.chris.com.pl/typo3/mod.php?&M=web_list&id=40&table=tx_chris_employee&imagemode=1&pointer=300&pointer=200#Brytanii. Wielokrotna mistrzyni Polski w pływaniu w mono płetwie. Wielbicielka sportów wodnych i języków obcych. Z firmą CHRIS związana od 2007 roku, początkowo jako uczestniczka OSW w Serwach, przez Młodą Kadrę i wychowawcę, aż po kierownika Obozu Sportów Wodnych Juniorów na Campie Serwy.
Małgorzata Podróżna
Małgorzata Podróżna
Absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Wrocławskim. Instruktorka turystyki rowerowej. Na co dzień pedagog w przedszkolu oraz aktywistka na rzecz ochrony przyrody. Najchętniej podróżuje na rowerze. Uwielbia jesień, spacery po lesie, gwieździste niebo oraz kawę nad rzeką. Z firmą Chris związana od 2012 roku. Instruktorka na obozie rowerowym na Bornholmie.
Marta Popławska
Marta Popławska
Uczęszczała do Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Warszawie, gdzie uczyła się m.in.: żonglerki, gimnastyki na trapezie, akrobatyki czy klaunady. Pasjonatka sztuk cyrkowych i sportu. Chętnie podróżuje po świecie "na stopa". Na co dzień pracuje z dziećmi, prowadząc zajęcia z akrobatyki i gimnastyki. Uwielbia robić psikusy, zaskakiwać i rozśmieszać dzieci, robiąc charakterystyczną minę Lamy. Z firmą Chris związana od 2014 roku. Głównie jako instruktor cyrkowy w sezonie letnim na Campie Junior, jak również w czasie jesionek w Radkowie oraz na zimowiskach w Serwach.
Magdalena Prochasek
Magdalena Prochasek
Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, ostatnio współpracuje m.in. z Teatrem Lubuskim w Zielonej Górze. Na co dzień, pije dużo kawy, czyta, biega, i zawsze się gdzieś śpieszy. Z firmą CHRIS związana od 2011 roku, jako instruktor teatralny na obozie Seaside Puppet Show, na Campie Morskim.
Karolina Przemyska
Karolina Przemyska
Studentka Żywienia Człowieka i Oceny Żywności na SGGW. Miłośniczka gry na fortepianie i wspinaczki skałkowej. Instruktorka ogólnosportowa i wychowawca. Wspaniale czuje się wśród dzieci i jest dla nich bratnią duszą. Zawsze chętnie służy pomocą i staje na wysokości zadania. Z firmą CHRIS związana od 2015 roku. Pracuje na Campie Tarda.
Bartosz Przyłucki
Bartosz Przyłucki
Rodowity Krakus, student bezpieczeństwa narodowego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Miłośnik motoryzacji oraz sportów zespołowych. Z firmą Chris związany od 2011 roku - najpierw jako uczestnik na Campie Radków, od 2014 roku Młoda Kadra na campach Radków i Osada, a od 2016 roku instruktor ogólnosportowy i wychowawca na Campie Osada - który jest jego miejscem na Ziemi.
Marta Pytka
Marta Pytka
Studentka Amerykanistyki na Uniwersytecie Warszawskiem. Na co dzień pracuje w burze work & travel oraz śpiewa w chórze jednak jej największą pasją są sporty wodne - szczególnie żeglarstwo. Jachtowy sternik morski i motorowodny, najbardziej uwielbia, gdy jej wachty wygrywają regaty na omegach. Była uczestniczka Wędrówek Żeglarskich przez które w 2017 roku związała się z firmą CHRIS. Pracowała jako instruktor żeglarstwa na Campie Odkrywców oraz Campie Serwy.
Filip Radczuk
Filip Radczuk
Student SGGW w Warszawie. Miłośnik podróży, dalekich i bliskich. Pasjonat żeglarstwa i instruktor topazów. Z firmą Chris związany od 2012 roku. Pracuje na Campie Tarda oraz na Zielonych Szkołach w Serwach.
Bartosz Rasiewicz
Bartosz Rasiewicz
Student Europeistyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Wielokrotny Mistrz Koła, medalista Mistrzostw Okręgu a także uczestnik Mistrzostw Polski w wędkarstwie spławikowym jako zawodnik oraz trener. Poza życiem akademickim wolny czas spędza z wędką nad wodą lub przy szachownicy. Z firmą CHRIS związany od 2016 roku. Pracuje na Campie Junior i Campie Drawa jako wychowawca oraz instruktor wędkarstwa.
Krzysztof Riedl
Krzysztof Riedl
Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji UW, aplikant radcowski. Instruktor windsurfingu, miłośnik narciarstwa zjazdowego i ścianki wspinaczkowej. W wolnym czasie chętnie zajmuje się kręceniem i montażem filmów amatorskich. W lecie każdą wolną chwilę spędza na wodzie. Pracę w CHRIS rozpoczął w 2010 r. jako instruktor windsurfingu; od 2014 r. Kierownik Wyszkolenia Windsurfingowego w Serwach.
Maciej Riedl
Maciej Riedl
Student Informatyki na Wydziale MIM Uniwersytetu Warszawskiego. Instruktor windsurfingu VDWS i instruktor narciarstwa. Od 2013 roku pracuje w firmie CHRIS jako instruktor i wychowawca. Pasjonat sportów wodnych i siatkówki.