Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.
„Firma, która mając najbogatszą ofertę na rynku, dba jednocześnie o standardy i jakość usług.”
- Michał, Camp Serwy

Instruktorzy

Iga Maciejczyk
Iga Maciejczyk
Studentka SGH w Warszawie. Pasjonatka windsurfingu, mody i dobrego kina. Jest wulkanem niekończącej się energii, którą skutecznie zaraża innych. Przygodę z CHRISem zaczęła jeszcze jako uczestnik, kontynuowała na Projekcie MK i została aż do teraz. Od 2013 pracuje jako instruktor na Zielonych Szkołach na Campie Serwy oraz jako instruktor ogólnosportowy na Campie Tarda.
Wiktoria Maj
Wiktoria Maj
Swoje życie od dziecka wiąże ze sportem- głównie sportami wodnymi. W ciągu roku szkolnego, oprócz studiowania na Politechnice Wrocławskiej, pracuje z dziećmi i młodzieżą jako instruktor pływania, natomiast podczas wakacji Mazury traktuje jak swój drugi dom, gdzie próbuje zarazić pasją do żeglarstwa młodzież na Wędrówkach Żeglarskich. Zapewnia również opiekę jako ratownik wodny z przeszkoleniem z zakresu KPP. Z firmą Chris związana od 2016r.
Dominik Makowski
Dominik Makowski
Student wychowania fizycznego AWF Wrocław. Zawodnik kadry Narodowej w łucznictwie. Trener III klasy oraz sędzia łuczniczy. Z firmą Chris związany od 2015 roku. Początkowo jako instruktor łucznictwa na Campie Radków, obecnie pracuje na Campie Serwy jako instruktor tej samej dyscypliny.
Patryk Malicki
Patryk Malicki
Absolwent AWFiS w Gdańsku. Miłośnik zdrowego trybu życia, triatlonu oraz ligi angielskiej. Na co dzień pracuje jako Ratownik WOPR oraz instruktor pływania na trójmiejskich basenach. Z firmą CHRIS współpracuje od roku 2013 jako instruktor pływania oraz wychowawca-ogólnosportowy na Campie Radków.
Andrzej Matwiejczyk
Andrzej Matwiejczyk
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne, oraz AWF Katowice- Trener Przygotowania Motorycznego. Trener II klasy piłki siatkowej z przeszłością zawodniczą oraz instruktor snowboardu. Aktualnie nauczyciel w szkole podstawowej, klasy o profilu siatkarskim. Instruktor snowboardu w Muszynie oraz piłki siatkowej na Camp Radków. Z firmą CHRIS związany od 2017r.
Iwona Mazur
Iwona Mazur
Absolwentka leśnictwa oraz studentka grafiki warsztatowej na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Odnajduje się w tekstach Kaczmarskiego, skeczach kabaretu Potem, w malarstwie i na kartach książek. Współpracę z CHRIS rozpoczęła w 2014 r. jako instruktor artystyczny na Campie Tarda
Krzysztof Mazur
Krzysztof Mazur
Absolwent AWF w Katowicach. Instruktor żeglarstwa, fitness, przewodnik beskidzki. Na co dzień pracuje w szkole jako nauczyciel wychowania fizycznego. Były piłkarz i tancerz. Kocha podróże. Uwielbia aktywnie spędzać czas: rowery, kajaki, chodzenie po górach. Uprawia żeglarstwo morskie. Z firmą CHRIS związany od 2013 roku. Pracuje jako instruktor żeglarstwa oraz kierownik grupy wiekowej na wędrówkach żeglarskich w Wilkasach
Mateusz Michalak
Mateusz Michalak
Absolwent Geodezji i Kartografii Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ i Sternik Motorowodny. Niemogący żyć bez wody, dlatego każdą wolną chwilę spędza żeglując na jednej ze swoich żaglówek lub jeżdżąc zimą na łyżwach czy snowboardzie (bo przecież śnieg to nic innego jak zamarznięta woda). Z CHRISem związany od 2012 r. jako instruktor żeglarstwa, najpierw na Campie Wiking, później Serwy (OSW) i wreszcie odnajdując się najlepiej na Wędrówkach Żeglarskich."
Klaudiusz Michalec
Klaudiusz Michalec
Student filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Na co dzień pracuje jako dziennikarz. Związany z Polsat News i serwisem "Na Temat". Media to jego pasja. Z konieczności dużo czyta, a z zamiłowania ogląda szereg serwisów informacyjnych. W CHRIS od 2011r. jako instruktor "Media - gazeta, radio, tv", gdzie wspólnie z uczestnikami tworzy redakcję campową.
Agnieszka Michalik
Agnieszka Michalik
Obecnie studentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie na Wydziale Teatru Tańca w Bytomiu. Oprócz tańca interesuje się teatrem i muzyką. Tańczy od dziecka. Współpracę z firmą CHRIS rozpoczęła w 2012 roku jako instruktor tańca i wychowawca na Campie Radków.
Joanna Mielczarek
Joanna Mielczarek
Instruktor wspinaczki sportowej. Na co dzień prowadzi zajęcia wf dla studentów Politechniki Warszawskiej. Trenuje też dzieci, młodzież i dorosłych oraz szkoli początkujących adeptów wspinania. Latem prowadzi kursy w skałach, szkoli kadrę parków linowych. Od 2013 roku współpracuje z CHRIS jako instruktor wspinaczki i wychowawca na obozach górskich w Radkowie.
Paweł Mielnik
Paweł Mielnik
Absolwent AWF w Białej Podlaskiej. Na co dzień trener pływania pracujący z dziećmi różnych grup wiekowych. Instruktor narciarstwa zjazdowego, fitness, gimnastyki i pływania. Pracuje na Campie Serwy jako kierownik obozu piłkarskiego, instruktor piłki nożnej i wychowawca.
Ada Milewska
Ada Milewska
Studentka Pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbia snowboard, żeglarstwo i jeżdżenie rowerem po Warszawie. Instruktorka ogólnosportowa, w przyszłości może także żeglarstwa. Z firmą CHRIS związana od baaaardzo dawna, najpierw uczestniczka potem instruktorka. Początki jako instruktorka spędziła na Campie Wiking teraz przeniosła się nie za daleko na Camp Tarda
Marcel Mroczek
Marcel Mroczek
Absolwent US (filozofia z el. kulturoznawstwa), Collegium Balticum (pedagogika nauczycielska), PWST im.L.Solskiego we Wrocławiu (reżyseria teatru dzieci i młodzieży). Na co dzień nauczyciel sztuk teatralnych w Pałacu Młodzieży w Szczecinie. Miłośnik muzyki wszelakiej (zwłaszcza barokowej). Wierzy, że sztuka uszlachetnia i poszerza horyzonty myślowe. Pasjonat wszelkich odmian teatru formy, ruchu i maski. W wolnych chwilach oddaje się grom fabularnym i planszowym. W CHRIS od 2014 r. jako instruktor teatralny na Campie Radków.
Basia Mrożek
Basia Mrożek
Studentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Uzależniona od gór, rowera i koła garncarskiego. Nie wyobraża sobie życia bez teatru, książek, muzyki i maszyny do szycia. Nieprzytomnie zakochana we wszystkich psach świata. Instruktorka ceramiki, rękodzieła i zajęć plastycznych. Z firmą Chris od 2014 roku. Latem i jesienią pracuje na campach w Radkowie i na Osadzie, zimą na Serwach.
Marta Muskat
Marta Muskat
Absolwentka AWF Warszawa. Studentka studiów doktoranckich - pisze pracę związaną z ratownikami TOPR. Na co dzień pracuje na wysokościach oraz prowadzi sekcję wspinaczkową w Warszawie oraz zajęcia z pływania i tańca dla dzieci i dorosłych. W wolnym czasie maluje i śpiewa. Instruktor wspinaczki skałkowej, pływania, tańca, samoobrony i fitness, ratownik WOPR. Latem i zimą prowadzi kursy skałkowe w Polsce i za granicą. Z firmą CHRIS związana od 2006 roku jako instruktor wspinaczki skałkowej i wychowawca na Campie Radków
Dariusz Napora
Dariusz Napora
Instruktor żeglarstwa PZŻ, morski sternik motorowodny. Z firmą CHRIS związany od 2008 roku. Początkowo odpowiedzialny za szkolenie żeglarskie na jachtach klasy Optymist i Topaz na Campie Serwy. Swoje powołanie odnalazł jako instruktor i sternik jachtu typu DZ. Camp Junior oraz Camp Wiking zna już jak własną kieszeń, a na Gołdopiwie i Plusznym żadna trzcina nie jest mu obca.
Monika Napora
Monika Napora
Absolwentka filologi germańskiej. Jej marzeniem jest praca jako nauczyciel j. niemieckiego. Największą frajdę sprawia jej praca z najmłodszymi dziećmi. W CHRIS od 2010r. Zaczynała na Campie Junior jako wychowawca, obecnie Kierownik Grupy Wiekowej na Campie Wiking. Miłością do tego typu pracy zaraził ją tato i od tamtej pory na Campy CHRIS jeżdżą razem.
Mariusz  Nastalski
Mariusz Nastalski
Absolwent AWF w Białej Podlaskiej, instruktor piłki nożnej i siatkówki, młodszy ratownik wodny. Były sędzia piłkarski i koszykówki. Nauczyciel W-F i trener piłkarskich grup młodzieżowych. Z CHRISem od 2015 roku na Campie Serwy. Łączy pasję z pracą. „Uczę innych, uczę się od innych, ciągle się uczę”. Lubię muzykę lat 80ątych i historię. Odznaczony m.in Srebrnym i Brązowym Krzyżem Zasługi za działalność sportową na rzecz dzieci i młodzieży.
Piotr Nawrot
Piotr Nawrot
Student medycyny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Działacz społeczny i aktywista - koordynator wielu projektów młodzieżowych. Pasjonat muzyki i dobrej kawy. Z firmą Chris związany od 2011 roku - najpierw jako uczestnik, od 2014 roku Młoda Kadra, a od 2016 roku instruktor ogólnosportowy i wychowawca na Campie Osada
Mateusz Nerkowski
Mateusz Nerkowski
Z firmą Chris związany od 2010 roku, początkowo jako uczestnik obozów, potem Młoda Kadra Chris, w ostatnich latach wypełnia zadania Opiekuna / Instruktora. Ukończył VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana w Warszawie Fascynuje go nauka związana z przyrodą szczególnie woda, z tego powodu studiuje na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska, kierunek Inżynieria i Gospodarka Wodna. Od II roku studiów inżynierskich aktywnie uczestniczy w badaniach naukowych w obszarze analizy hydrofobowości gleb.