Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.
„Współpracując z CHRIS zauważyłam, że tworzą ją niepowtarzalni i niepospolici ludzie. To zaszczyt być w tym gronie.”
- Grażyna, Camp Radków

Instruktorzy

Rafał Rosa
Rafał Rosa
Absolwent AWFiS w Gdańsku. Żeglarz z uprawnieniami trenerskimi II klasy, instruktor piłki ręcznej, koszykowej, siatkowej, narciarstwa zjazdowego. Na co dzień pracujący w jednej z warszawskich szkół jako nauczyciel wychowania fizycznego. Związany ze sportem od najmłodszych lat. Z firmą CHRIS związany od 2005r., na początku jako instruktor i wychowawca na obozie OSW w Serwach, od kilku lat KWŻ lub kierownik OSW. Jeden z weteranów Serwiańskich :)
Maciek Rościszewski
Maciek Rościszewski
Absolwent Wychowania Fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Instruktor Snowboardu i tenisa ziemnego. Z firmą CHRIS związany od 2014 roku. Pracuje na Campie Tarda oraz podczas Campów zimowych - Dolomity/Radków/Piwniczna
Marta Różacka
Marta Różacka
Studentka biotechnologii na Politechnice Śląskiej. Po zajęciach instruktor siatkówki oraz wychowawca-animator w Świętochłowickiej świetlicy. Prywatnie życiowa optymistka, która uwielbia przebywać z dziećmi. Zarażona przez rodziców sportem oraz literaturą fantasy. Pracuje w Chris od 2013 jako instruktor, a od 2015 również jako kierownik obozu All Fun na Campie Serwy.
Joanna Różańska
Joanna Różańska
Sześciokrotna Mistrzyni Polski w Kickboxingu, Zdobywczyni Pucharu Świata K-1, Międzynarodowa Zawodowa Mistrzyni Polski PZKB, nauczycielka wychowania fizycznego, trenerka, specjalista aktywności fizycznej w programie profilaktyki cukrzycy i chorób cywilizacyjnych „PoZdro”. Pasjonatka aktywnego trybu życia i pracy z ludźmi. Zawsze uśmiechnięta, z głowa pełną szalonych pomysłów, doskonale odnajdująca się w pracy z młodzieżą. Początkowo Camp Morski obóz Bruce Lee, następnie Camp Radków obóz Górski.
Janusz Rutkowski
Janusz Rutkowski
Absolwent ekonomii w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku. Trener efektywnych metod nauki i technik pamięci, które na co dzień łączy z prowadzeniem zajęć z eksperymentów chemiczno-fizycznych. Miłośnik aktywnego spędzania czasu, w szczególności pływania i siatkówki. Z firmą Chris związany od 2016r na Campie Odkrywcy.
Jakub Ryłko
Jakub Ryłko
Absolwent AWF w Białej Podlaskiej. Obecnie kształci się na studiach podyplomowych w zakresie pedagogiki terapeutycznej. Instruktor kilku dyscyplin sportowych. Nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej, Gimnazjum i Liceum. Ostatnio również zajmuje się dziećmi niepełnosprawnymi – ta praca daje mu mnóstwo satysfakcji. W wolnych chwilach prowadzi dla dzieci różne komercyjne zajęcia w szkółkach sportowych: uczy pływania a zimą jazdy na nartach. Z firmą Chris związany od 2014 roku. Pracuje na Campie Radków – zielone szkoły oraz Latem – baza Hel Surfing.
Szymon Rzepka
Szymon Rzepka
Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej, koordynator sekcji łuczniczej parkuru strzeleckiego w Gdyni. Nauczyciel matematyki i fizyki, zapalony łucznik, podróżnik, eksplorator i rowerzysta. Instruktor Łucznictwa na Campie Radków, związany z firmą CHRIS od 2015 roku.
Ada Sanicka
Ada Sanicka
Studentka Biotechnologii na SGGW. Instruktor pływania, ratownik WOPR. Finalistka Mistrzostw Polski w pływaniu. Zawsze uśmiechnięta, miłośniczka dobrej muzyki i podróży. Z firmą CHRIS współpracuje od kilku lat, początkowo jako Młoda Kadra, obecnie w roli instruktora na kajakach BB m.in. na Campie Junior i Campie Odkrywców oraz jako Ratownik i wychowawca na Campie Osada.
Michał Sitarz
Michał Sitarz
Student Akademii Marynarki Wojennej na kierunku Nawigacja Morska. Od najmłodszych lat związany ze sportami wodnymi. Pasjonat motoryzacji, wypraw kajakowych oraz podróży. Z firmą CHRIS związany od 2013 roku jako instruktor żeglarstwa, początkowo na Campie Wiking, obecnie pracuje na Campie Tarda.
Bartosz  Sitarz
Bartosz Sitarz
Student Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Miłośnik morza, jezior, rzek, gór, instruktor żeglarstwa "wychowany" pod żaglami w zielonych Bieszczadach nad Soliną. Pasjonat i zawodnik Futbolu Amerykańskiego. W firmie CHRIS od 2015 roku, pracuje na Campie i Zielonych Szkołach w Tardzie.
Aleksandra Skarewicz
Aleksandra Skarewicz
Absolwentka Uniwersytet Ekonomicznego w Katowicach. Miłośniczka żeglarstwa i podróży. Instruktorka Żeglarstwa PZŻ i ISSA, jachtowy sternik morski, starszy sternik motorowodny. Z firmą CHRIS związana od 2014 roku. Pracuje na Rejsach Morskich jako instruktor/wychowawca.
Zuzanna Słoma
Zuzanna Słoma
Studentka AWF w Krakowie. Instruktor narciarstwa, lekkiej atletyki, nordic walking, gimnastyki oraz gimnastyki korekcyjnej. Miłośniczka wszelkich form turystyki aktywnej, ze szczególnym uwzględnieniem kajakowej, rowerowej oraz pieszej. W firmie CHRIS jako instruktor narciarstwa oraz instruktor na obozie rowerowym na Bornholmie.
Gabrysia Sobczak
Gabrysia Sobczak
Studentka andragogiki na Uniwersytecie Warszawskim. Wieloletnia harcerka, pasjonatka podróży i sportów ekstremalnych. Żadne wyzwanie nie jest dla mnie straszne, a uśmiech nigdy nie schodzi mi z twarzy :) Z firmą CHRIS współpracuję od 2017 roku jako wychowawca, instruktor survivalu i instruktor ogólnosportowy. Pracowałam na Campie Wiking i Campie Tarda, która w pełni skradła moje serce :)
Wojciech Soboń
Wojciech Soboń
Absolwent WSP Rzeszów na kierunku wych.fizyczne oraz studiów podyp.z oligofrenopedagogiki na WSP Kielce. Na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym. Miłośnik sportów wodnych - posiada patent instruktora żeglarstwa PZŻ,instruktora pływania,sternika motorowodnego i ratownika WOPR.Insertuje się historią żeglarstwa .Z firmą Chris związany od 2015 roku jako instruktor opymistów Camp Wiking i instruktor ,,SZ" na Campie Tarda
Jakub Sterna
Jakub Sterna
Absolwent AWF-u w Białej Podlaskiej. Od najmłodszych lat związany z piłką nożną 20-letnią przeszłością zawodniczą. Oprócz piłki nożnej pasjonują go biegi długodystansowe oraz pływanie. Na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego w szkole ponadgimnazjalnej. Wiecznie uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do życia. Współpracuje z firmą Chris jako ratownik wodny na Campie Serwy oraz Campie Tarda.
Artur Stojak
Artur Stojak
Miłośnik sportów wodnych. Jachtowy i motorowodny sternik morski, płetwonurek i ratownik WOPR, MIŻ PZŻ. Pasjonat narciarstwa i turystyki rowerowej. Z firmą CHRIS związany od 2014 roku. Pracuje jako instruktor żeglarstwa - obozy na patent. Marzenia to dalekie rejsy po oceanach.
Janusz Styrna (RUDY)
Janusz Styrna (RUDY)
Absolwent AWFiS w Gdańsku. Trener pływania, ratownik WOPR, instruktor windsurfingu, sternik jachtowy i motorowodny. Wielokrotny finalista Mistrzostw Polski w Pływaniu. W firmie CHRIS od 2010r. Początkowo jako instruktor windsurfingu na Campie Serwy. Obecnie Kierownik Wyszkolenia Windsurfingowego na Campie Serwy i Kierownik Hotelu - zimą.
Maciej Suliba
Maciej Suliba
Absolwent Wychowania Fizycznego i Turystki. Zapalony żeglarz - Sternik Jachtowy. Pasjonat sportów walki oraz sportów wodnych i fan komputerów. Pasjonat oddany całkowicie temu co robi. Umie i lubi pracować w grupie. Zawodowo pracuje jako instruktor pływania oraz ratownik WOPR na warszawskich basenach oraz hotelowych SPA. W CHRIS od 2015r., jako sternik na Wędrówkach Żeglarskich po Mazurach.
Edyta Szabłowska
Edyta Szabłowska
Absolwentka wychowania fizycznego na AWF w Warszawie. Instruktorka pływania, fitnessu oraz gimnastyki kompensacyjno - korekcyjnej. Obecnie studentka Merketingu Sportu na SGH. Miłośniczka kina, muzyki, a przede wszystkim sportu. Nie wyobraża sobie dnia bez dobrej kawy i uśmiechu. Praca z dziećmi oprócz radości i satysfakcji napełnia ją optymizmem i chęcią do działania. Z firmą CHRIS współpracuje od 2015r. jako wychowawca ogólnosportowy na Campie Tarda.
Waldemar Szambelan
Waldemar Szambelan
Absolwent Politechniki Radomskiej o specjalności technika, informatyka, studia podyplomowe w zakresie oligofrenopedagogika oraz resocjalizacji. Miłośnik techniki, majsterki, motoryzacji, podróży, aktywnego wypoczynku. Z Chrisem związany od 2015 r.
Małgorzata Szczepańska
Małgorzata Szczepańska
Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku filologia angielska. Uwielbia swoją pracę; nauczanie języka agielskiego to jej pasja, którą stara się zarażać swoich uczniów. Na co dzień pełna energii i bardzo aktywna. Chętnie udziela się charytatywnie. Kocha podróże, nowe wyzwania, rozmawiać z ludźmi, wszelkiego rodzaju zajęcia fitness oraz...kawę. Z firmą CHRIS współpracuje od 2014 roku jako lektor języka angielskiego, następnie także koordynator lektorów na Campie Morskim.